90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XVIII

  • 26 126
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Йохан е супер нагъл. Той изобщо и не крие, че е с Даниел заради пари. Мисли си, че тя има какво да му даде. Много ми е противен.

# 31
  • Мнения: 36 489
Той още в началото я е тествал, като е изял фъстъчките за 200 долара (от минибара на хотела, където са се срещали), но тя и тогава се е правила на гранд дама и не е казала нищо.

# 32
  • Мнения: 11 017
Анкетата е с изравнени резултати. Интересно.
А според вас, наистина ли Вайълет е бременна от Райли? Или му е скроила номер.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 778
По-скоро не е. Тя е голяма сметкаджийка, но и той за нищо не става, та са си лика, прилика

# 34
  • Мнения: 36 489
Тя е прекалено възрастна, за да забременее отведнъж - така че не й вярвам. Измислила си го е.

# 35
  • Мнения: 3 623
Ако е бременна, не е от него. Тя на колко години беше? Имаше май две големи дъщери. Според мен е над 40 г. Като ги гледам колко се виждаха и “обичаха”, едва ли са били интимни много пъти. Шанса да забременее точно тогава е много малък предвид и годините й. Лъже го, но да видим до къде е стигнала.

# 36
  • Мнения: 36 489
На 43, но на мен ми изглежда по-голяма. Това са дъщерите й:

# 37
  • Мнения: 3 623
Възможно е да са това годините й, но и шанса да забременее толкова лесно граничи с 0. Не, че жени не раждат на 43 г, но със сигурност не забременяват толкова лесно. Не знам и тези двамата колко са били интимни. Според мен не повече от веднъж само и само, за да може да го излъже.

Последна редакция: сб, 11 ное 2023, 20:49 от VaniaK

# 38
  • Мнения: 11 017
Да, миналата събота в епизода Райли каза, че в последната нощ преди той да си замине за САЩ били интимни.  И месец по-късно тя му звъни в САЩ да му каже, че е бременна. Но той каза, че и след като са се карали по време на целия престой там, в последния ден тя е питала "няма ли да се оженим?" или нещо от сорта. Иска да го върже. Сега каза, че е решил да прави ДНК тест и ако се окаже негово дете, няма да го остави.
Но да видим тази вечер в епизода...

Последна редакция: сб, 11 ное 2023, 20:36 от diziler

# 39
  • Мнения: 3 623
Точно в тази последна нощ от престоя му, тя е била в детеплодния си период и ти да видиш, чудото е станало. Легнала си е с него, защото й е хрумнало, че може да го изцоца, но няма как, ако не са спали поне един път.

# 40
  • Мнения: 11 017
Някой гледа ли "Откровенията на двойките"?
Нѝкола ги подхвана според законите на Библията... Лесбийките са потресени.

# 41
  • Мнения: 36 489
Гледах донякъде, по едно време ми се доспа.

Никола е прав за Стадлър - какъв е смисълът да отиде точно в църква, за да прави с.кс? Каква е идеята?
Тя е абсолютна простачка. А Демпси изглежда по-нормална, но като се има предвид как живее (визирам ходенето по голяма нужда из полето), също не ми изглежда много наред.

# 42
  • Мнения: 11 017
Джасмин е най-нетърпима от всички,  куку и половина. А това да казва пред всички как предишният го правел по-добре от Джино е толкова грозно, че няма накъде. Изобщо не й пука, че засрамва и унижава човека.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 778
Джазмин достига нови висини, никога не съм вярвала, че може човек да изневерява, но  така да извърти нещата все едно той е жертвата. Горката дошла в гадната Америка и се жертвала. Но щом Джино й се връзва напълно я заслужава.
Стадлър е ужасна, не мисля, че ще се получи с Демпси. Двете са доста различни, а Демпси няма да се промени.
Надявам се нещо да стане между Никола и Миша, въпреки че на него повече му подхожда някоя невинна девственица, която няма идея колко е непохватен. Тя от друга страна е опитна и може да го научи. Тук проблемът може да дойде от нейните дъщери.

Ще догледам другата половина по-късно

# 44
  • Мнения: 36 489
Има новина за Джени и Риши (да не се бъркат с Джени и Сумит) - нали Джени му каза в края на техния сезон, че вече не иска да е във връзка с него, защото майка му й каза, че е стара и е неподходяща.
След предаването Риши я е молил за втори шанс, тя е отказала.
След което той се свързал с нея, за да я уведоми, че щом тя не го иска, той си е намерил нова американка и ще участва с нея отново в 90 дни. Astonished

Това е информация от нейно видео в Инстаграм, не знам дали е вярно, но ако е така, Риши е новият Усман.

Общи условия

Активация на акаунт