90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XVIII

  • 26 131
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 778
Ехаа, добре се справя. Нищо чудно тайно да са го венчани, а от предаването да си се издържат

# 46
  • Мнения: 36 489
От вчера тръгна слух, че Дарси и Георги са се оженили - някой в Редит написа, че е фотограф и е бил поканен на сватбата, която е била скромна, но са му казали, че няма да му платят нищо и той е отказал.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 575

Ето и официална снимка.

# 48
  • Мнения: 3 623
Кииич. Мисля, че и по турските сватби няма толкова блясък.

# 49
  • Мнения: 36 489
Жалко, че не са от подходящия тип - искам сватба с народни носии, като тази на Либи и Андрей (само че в България). И пача, сармички и т.н.
Може да им изровят някой архаичен обичай - като ръченица с жива кокошка (изпълнявал се от кумата - трябва да е Стейси), от който се оплакваше една от участничките в Ергенът.

# 50
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Пача и сарми едва ли, но това с кокошката е напълно реално. В повечето случаи е печено пиле вече, ама и аз искам да го видя. Sweat Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 11 575
Снимки от самата сватба няма, но преди няколко дни имат рекламно видео от Вегас, на нищо не приличат от толкова корекции:

https://www.instagram.com/reel/CzRnI_ZO73i/?igshid=NTYzOWQzNmJjMA==

Пача не е толкова разпространено вече, но виж един обяд с шкембе чорба и сърца в масло. Всички пробват и боза, досега не съм видяла някой да я одобри, но таратор има чужденци, които харесват.

# 52
# 53
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Браво! Упоритостта побеждава.
Гошо сбъдна мечтата си Simple Smile

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Гогата и той нещо има променено във фейса си 🤔


# 55
  • Мнения: 3 623
Опъвал се е. Блъскан е с нещо. Прилича на онзи мъж, който искаше да прилича на Кен (от Барби).

# 56
  • Швейцария
  • Мнения: 1 811
Пуу, а беше хубаво момче.

# 57
  • Мнения: 11 017
Противняци са и двамата. Но щом се харесват, да се взимат. Каква им е разликата във възрастта? Тя  е 1974...

# 58
  • София
  • Мнения: 3 778
И двамата изглеждат потресаващо, но в крайна сметка явно така се харесват или смятат, че ще се харесат на публиката.
Жалко, че Дарси няма да дойде до България, щеше да е интересно под какъв ъгъл ще ни покажат.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Все някога ще дойдат и до Бг.

Общи условия

Активация на акаунт