90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XVIII

  • 26 124
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 623
Да, даааа. Сетих се. Аз също ги харесвах. Доста мила и приятна двойка. Жалко, че така зле се е развила връзката им и сега тя ще си гледа детето сама.

# 16
  • Мнения: 11 017
То ясно, но когато Кирстен каза, че би дошла да живее в САЩ, за да са заедно ,той каза, че иска да живеят в различни жилища, тоест да не са заедно нонстоп.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 778
Много, много благодаря за темата 🙂🙃.
Не се сещам съвсем за тези двамата, но е жалко, че са се развили нещата така

# 18
  • Мнения: 6 904
Хулио е голям задник, много мъчно ми стана за нея когато даваха епизода с онлайн разговора.

Индиеца и девойката не спряха да се карат, нямам идея какво става с тях после, но не виджам как би могло да просъществува, при тях всяка драма е раздяла.

Аз тази сутрин гледах от сряда епизода, съгласна съм с тази новата Шекайна, леглото беше доста гнусно.

# 19
  • Мнения: 11 017
Индиецът беше прав. Тази жена не спря да мрънка и да се оплаква. Не знае ли предварително, че отива в страна от третия свят и не всичко ще е лукс и комфорт? А и той като не иска да изрече всичко докрай, но се подразбира ... тя какво го тормози да кажел ЯСНО, че й влиза в положение и че се извинява официално. Още малко и табела ще го накара да напише. Много сложен характер е тази женица.

# 20
  • Мнения: 36 489
На мен са ми интересни Ти Джей (индиецът) и Ким - той е наивен и си мисли, че тя ще се впише в индийското общество, а тя е налудничава.
Скрит текст:
Те се ожениха - в Ю туб имаше видеа за сватбата, която е била голяма, а не като тази на Джени и Сумит. Но не вярвам да имат бъдеще - семейството му само си хвърли парите за тази скъпа сватба.

# 21
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Питам за една двойка от много стар сезон, но не се сещам за имената им 😀. Тя е симпатична и миличка майка на едно малко момиченце, бяха се запознали с мъжа и по време на бременността. Той е от Великобритания, с едни големи красиви очи. Нямаше право да напуска страната си и затова живееха онлайн. Някой може ли да ми каже събраха ли се заедно вече в Америка или Великобритания

# 22
  • Мнения: 36 489
Рейчъл и Джон - мисля, че продължават да живеят по същия начин, ходят си на гости от време на време и поддържат връзка чрез интернет. Бебето май вече е в първи клас.

# 23
  • Мнения: 1 454
Сещам се за този Джон, имаше присъда за побой, никакъв шанс да му дадат виза за САЩ. Рейчъл не можеше да се премести в UK заради бащата на първото си дете и тя с какъв акъл май роди и от побойника.

# 24
  • Мнения: 3 623
Тя забременя от друг. Някаква краткосрочна авантюра. Когато започна да се среща с Джон, вече беше бременна. Той има детето като свое.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 385








Последна редакция: чт, 09 ное 2023, 06:04 от Doli

# 26
  • Мнения: 36 489
Не съм изненадана за първите.
Спойлер за Ким и ТиДжей - мисля, че не сме го споменавали:
Скрит текст:
Тя публикува видеа от САЩ в момента - двамата вероятно вече са разведени. При всички случаи не са при семейството му. Някой я попита в Инстаграм защо не е в Индия и тя отговори: "Защото не бях щастлива там." (каква изненада Rolling Eyes )

# 27
  • Мнения: 3 623
То това беше ясно. Даже мислех, че и сватба няма да има, но прочетох тук, че все пак са се оженили.

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Интересни са ми Даниел и Йохан. Днес гледах. Той си мисли, че като има жена американка и е ударил джакпота. Трябвало да му купи джип и не знам какво още, да го гледа и да се грижи за него, той трябвало да си живее като цар, иначе за какво се бил оженил…
Не просто нахалство, ами направо наглост.

# 29
  • Мнения: 36 489
Това е вярно, но тя е същата - в началото се държеше като някаква аристократка, която е по-горе от всички около нея и може да му осигури страхотен живот. А реално Даниел няма пари и е напуснала Щатите заради дългове.
Йохан иска деца и няма проблем да си намери жена, с която да създаде семейство. Той е с Даниел само защото очаква пари от нея.

Общи условия

Активация на акаунт