Дългото чакане след трансфер – тема 108

  • 33 331
  • 750
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 7
Добро утро момичета. Излезе резултата от кръвният тест. Моля ви помогнете защото доло не вдига. 8 ден от трансфера на 1 бластоцист  резултат 66.1m[IU]/mL. 

Благодаря ви и успех на всички чакащи!❤

# 736
  • Мнения: 236
Честито, Toshev P!!! ❤️❤️❤️

P.S. Между другото, стигнали сме 50та страница, може ли някой от по-опитните в това да пусне нова темичка? Simple Smile

# 737
  • Мнения: 1 424
Добро утро момичета. Излезе резултата от кръвният тест. Моля ви помогнете защото доло не вдига. 8 ден от трансфера на 1 бластоцист  резултат 66.1m[IU]/mL. 

Благодаря ви и успех на всички чакащи!❤

Тихичко честито! Flowers Four Leaf Clover Това е сигурен положителен!

# 738
  • Мнения: 1 132
Аз ще пусна, но ще е малко по-късно.

toshev, тихичко честито!

# 739
  • Мнения: 141
Прекрасен резултат ❤
При кой лекар сте в Селена?
Добро утро момичета. Излезе резултата от кръвният тест. Моля ви помогнете защото доло не вдига. 8 ден от трансфера на 1 бластоцист  резултат 66.1m[IU]/mL. 

Благодаря ви и успех на всички чакащи!❤

# 740
  • Мнения: 7
Благодаря момичета! ❤

noakaia при доктор Даниел Ставрев. ☺

# 741
  • Мнения: 819
Моят резултат от вчера е 0.50.Прогестерона ми е по голямо от 60.значи не е и е него проблема. Имам всички изследвания. По 3 пъти биопсий. 2 хистеро скопий. 1 лапаро. Генетични имунологични, тромбофилия, Пид и какви ли не лепила и никога никаква имплантация. Отказвам се вече

# 742
  • Мнения: 1 424
Съжалявам много Sweat.

# 743
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета. Включвам се с ЧХГ 49 на 9-ти ден с 1 петдневен бластоцид.
Как ви се струва? 🍀☺️🍀🙏

Пожелавам успех на всички чакащи и на всички със следващ трансфер!

# 744
  • Мнения: 35
Моят резултат от вчера е 0.50.Прогестерона ми е по голямо от 60.значи не е и е него проблема. Имам всички изследвания. По 3 пъти биопсий. 2 хистеро скопий. 1 лапаро. Генетични имунологични, тромбофилия, Пид и какви ли не лепила и никога никаква имплантация. Отказвам се вече


Гале не се отказвай 🥺 Знам как звучат тези думи, повечето тук сме в същата ситуация. Кураж и не пускай мечтата ти да си отиде ❤ Бъди пример за воля и борбеност! Тази група освен за съвети е и за морална подкрепа и мотивация, нека си дадем сила 🥺❤

# 745
  • Мнения: 173
Здравейте, момичета. Включвам се с ЧХГ 49 на 9-ти ден с 1 петдневен бластоцид.
Как ви се струва? 🍀☺🍀🙏

Пожелавам успех на всички чакащи и на всички със следващ трансфер!
И аз бях с такъв резултат на 9-ти ден. Това което ми казаха в болницата е, че един резултат нищо не значи. Ако се удвоява нормално на 48 часа всичко е наред 🍀

# 746
  • Мнения: 1 424
Тези по клиниките са големи песимисти. Не оставят човек да се зарадва.

# 747
  • Мнения: 895
По-скоро са реалисти. Нивата на ЧХГ са показател за успешно завършила бременност. Ето една таблица, която няколко пъти сме качвали тук
https://natalist.com/blogs/learn/what-is-a-good-beta-hcg-after-a … f-embryo-transfer

Аз лично предпочитам такъв подход пред излишно хвърляне на прах в очите. За някои пък положителната нагласа е най-важна, въпрос на характер

# 748
  • Мнения: 35
Моят резултат от вчера е 0.50.Прогестерона ми е по голямо от 60.значи не е и е него проблема. Имам всички изследвания. По 3 пъти биопсий. 2 хистеро скопий. 1 лапаро. Генетични имунологични, тромбофилия, Пид и какви ли не лепила и никога никаква имплантация. Отказвам се вече

Недей така, виж колко много сме за съжаление, с отрицателните не трябва да се отказваме а всеки път трябва да се радваме, че сме по близо до нашата мечта, не се отчайвай и аз съм с неуспешно този месец. Хубавите неща стават бавно, повярвай Господ го иска повече от нас със сигурност ще стане!
🙏🍀

# 749
  • Мнения: 236
Момичета, не се отказвайте от мечтата си, моля ви! Вашето бебче ще дойде в най-добрия възможен момент, вярвам го и ви го пожелавам от цялото си сърце! ❤️🙏🍀
2402, само да те подсетя за новата темичка - огромно благодаря предварително 😘

Общи условия

Активация на акаунт