💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 26/

  • 27 220
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 128
Ново от сета

"Уважаеми @_burakdeniz и @handemiyy, сега съм в самолета обратно за Китай,
И беше голям късмет да ви срещна на 5 октомври 2023 г. следобед на крайбрежието на Килиос и вие направихте пътуването ми в Истанбул завършен и смислен момент в живота ми. Никога няма да забравя това
Моля, свържете се с мен, когато дойдете в Китай, аз и аз бих искал да бъда ваш приятел и преводач
Вярвайте, че шоуто ви ще има голям успех и ви пожелавам късмет и щастие."


Скрит текст:





Аслъ Оркан, която участва в телевизионния сериал Bambaşka Biri в ролята на Нюкет, каза: „Щастлива съм, че съм в един актьорски състав с успешни актьори като Бурак Дениз и Ханде Ерчел. Серията върви много добре.“

# 31
  • София
  • Мнения: 2 628
Здравейте! Flowers Hibiscus

Мики, много добре подредена, красива тема! Flowers Cherry Blossom





 Renault и BMW, компилация на фенове! Stuck Out Tongue Closed Eyes
https://twitter.com/i/status/1711308832897466655





# 32
  • Мнения: 4 779
Първият фрагман за епизод 6 ще бъде пуснат днес.

# 33
  • Мнения: 322
Добър вечер на групата! Flowers Four Leaf Clover
Поздрави за новата тема! Любим кадър от единствените и неповторими  Еда и Серкан! Gift Heart

Ново от Хавса! Сладурана! Sparkling Heart





Хубава вечер! Green HeartHeartpulseYellow Heart

# 34
  • Мнения: 1 112
Ново от снимачната площадка:


Дали заради настроението ми последните дни, много тъпо ми стана, момичета Frowning1 И то не заради това, че шансовете ни да ги гледаме дълго намаляват, а и заради самите тях. Дадоха наистина голяма заявка и според мен са изрядни целият екип. Кой знае колко са разочаровани, защото според мен са очаквали рейтинг 6-7, започвайки проекта.
На какво според вас се дължи ниският рейтинг? Има любов, интрига, човешки взаимоотношения, интересен човешки здравословен проблем е засегнат(а не типичните такива), има екшън, от всичко си има.
Дали не е заради резервите към главните актьори? Всички тук си обичаме и оценяваме Ханде като жена и актриса, огромният извънземен талант на Бурак е неоспорим и мисля всяка една от вас се впечатли и от него.
И двамата имат огромна маса фенове в цял свят, която ги обича и подкрепя и това си личи в соц. мрежи Wink
Дали не е заради изцепките на Бурак и това колко “бездарна” е Бамби? Thinking
Или просто турците са извратени и обичат дизита, в които мома е бременна от единия брат, а ще се жени за другия, или Йомер младежът, който е женен за доста по-възрастна жена? Grinning Без да ги критикувам конкурентите и актьорите в тях го казвам Hug


Друго интересно няма сред коментарите за рейтинга. Масово са: “Този проект не е за телевизия, а за дигитална платформа.”

# 35
  • Мнения: 10 304
Инфо:
#AşkLaftanUnderstands по чешката телевизия от 12.10.2023 г

Коко, не го мисли много ... 20 епизода не ни мърдат Sunglasses
/Постът в оригинал ми "избяга" днес/ - пишат, че е харесано от човек на канал "Фокс".
„Фокс беше наясно, че сериалът ще е около 4, след като знае спецификата му. Всички разчитат на продажбите в чужбина. Сериалът е сложен и труден, който изисква твърде много внимание за мейнстрийма. По подходящ е за платформа, но и така са му гарантирани доста епизоди. Говори се за 20+.
А и основният рекламодател на каналът е холдинг Сабанджъ, познайте дали ще спрат сериала дори и ако рейтингът е нула."
Blue Heart
Handemiyy x Nocturne

# 36
  • Мнения: 4 779
Не знам дали съществува такова понятие "гарантирани епизоди" , щом лятото вече снимания сериал на Дамла Сьонмез не излъчиха (Maviye Sürgün). Доколкото знам е имало 26 серии и даже вече били снимани, а го финализираха на 13ти по телевизията. Пише се в соц. мрежи, че даден сериал трябва да е 13 серии поне , за да се продава в чужбина, не знам дали е вярно.  

Така че аз не се връзвам много на тези приказки за сигурен брой епизоди. За мен е по-важно на мен да ми е интересно. За момента нямам някакви големи забележки по сценария, освен може би, че понякога диалозите са излишно дълги. 🤔 Диалозите между главните ни герои са страхотни, остроумни и закачливи. Нито виждам твърде много драма в момента, нито излишна нелепа комедия, всичко е балансирано.

Предполагам, че екипът е разочарован от рейтинга , всеки иска да получи признание за работата си. Просто не виждам в момента какво толкова могат да променят, че на турската публика да им хареса. Дано не стане манджа с грозде.

# 37
  • Мнения: 5 128
Скрит текст:
Ново от снимачната площадка:


Дали заради настроението ми последните дни, много тъпо ми стана, момичета Frowning1 И то не заради това, че шансовете ни да ги гледаме дълго намаляват, а и заради самите тях. Дадоха наистина голяма заявка и според мен са изрядни целият екип. Кой знае колко са разочаровани, защото според мен са очаквали рейтинг 6-7, започвайки проекта.
На какво според вас се дължи ниският рейтинг? Има любов, интрига, човешки взаимоотношения, интересен човешки здравословен проблем е засегнат(а не типичните такива), има екшън, от всичко си има.
Дали не е заради резервите към главните актьори? Всички тук си обичаме и оценяваме Ханде като жена и актриса, огромният извънземен талант на Бурак е неоспорим и мисля всяка една от вас се впечатли и от него.
И двамата имат огромна маса фенове в цял свят, която ги обича и подкрепя и това си личи в соц. мрежи Wink
Дали не е заради изцепките на Бурак и това колко “бездарна” е Бамби? Thinking
Или просто турците са извратени и обичат дизита, в които мома е бременна от единия брат, а ще се жени за другия, или Йомер младежът, който е женен за доста по-възрастна жена? Grinning Без да ги критикувам конкурентите и актьорите в тях го казвам Hug
Скрит текст:


Друго интересно няма сред коментарите за рейтинга. Масово са: “Този проект не е за телевизия, а за дигитална платформа.”
Ели, може би там се крие някъде причината. Не е готова масовата турска публика за такива сериали. Свикнали са си на техните си неща. Жените да са подтиснати, да са бити, да се крещи на масата и изобщо да се дерат и реват, да ги женят насила. Ей, такива неща. Satisfied

Но пък от друга страна, гледайки резултатите от Сомера, които покриват цялата аудитория, ние сме втората най-гледана програма за понеделник. Че дори и повторението е влязло под номер 4. Може би зрителите са отворени към по-нестандартните сценарии и сериали, а системата на оценяване да е остаряла. Но пък ако бяхме в зелено и имахме добри оценки изобщо нямаше да я нищим и да се занимаваме. Satisfied Щяхме да сме доволни и нямаше да обсъждаме липсата на вкус на турския зрител. Satisfied Щях да обърна бързо палачинката. Satisfied

В общи линии, не го мисля рейтинга. Satisfied Тези работи не зависят от нас.
Сама преценявам дали нещо ми харесва. Минава си през моята рейтингова система. Satisfied

# 38
  • Мнения: 2 452
Simple Smile
Да, разбрах.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 20:02 от Бл@гуна

# 39
  • Мнения: 4 779
Благи, по-леко с коментарите, че ще докараш гости в темата. Joy

Всеки си има вкус, не съдя вкуса на другите хора. Мисля си, че причината може да е точно образът на Доан като главен герой. 🤔 Може би на хората не им се гледат отрицателни герои в главни роли, защото каквото и да си говорим Доан е отрицателен герой и не го чака добър край.

# 40
  • Мнения: 10 304
Инфо:

Как се движи "Друг човек" в Ютуб Wink

Wink

П.С.
Информативно - към момента Фокс в Ютуб си върви нормално. Явно умишлено го спират в понеделник вечер ....

# 41
  • Мнения: 5 128
Благи, по-леко с коментарите, че ще докараш гости в темата. Joy

Всеки си има вкус, не съдя вкуса на другите хора. Мисля си, че причината може да е точно образът на Доан като главен герой. 🤔 Може би на хората не им се гледат отрицателни герои в главни роли, защото каквото и да си говорим Доан е отрицателен герой и не го чака добър край.
Доан ли? Доан е най-впечатляващият образ от новите този сезон. Не ги знам другите кои са, но знам, че няма по-нестандартен от него. Satisfied

Благи, в тази тема много рядко се е писало нещо отрицателно за другите актьори. Ние почти не гледаме други сериали. Хейтим основно Ханде и Керем. Satisfied Малцина биха слязли. Satisfied Но ако някой дойде, само ще чета. Нека някой друг пратят във ваканция. Satisfied

Едит: Страх лозе пази, а? Нямаше да се редактирам, пък каквото стане. Satisfied

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 20:04 от midnight__sun

# 42
  • Мнения: 1 112
Слънце, неслучайно си слънце, обнадеждаваш ме Grinning
Поли, няма как да не се отклонят, със сигурност ще променят първоначалния си план и виждане на нещата, дано наистина не станв манджа с грозде. А, сега ти чета новия коментар, еми то да не би да няма отрицателни герои в дизитата, дето Благи споменава? Няма да я повтарям, ама то боища над жени, чудо и приказ. И аз младочетата в Рибарче точно затова ги започнах, страхотни са като актьори и те, особено мъжлето. Ама такива сюжети да имат рейтинг около 10, а нашите 3… недоумявам.
Сега като си разсъждавам Доан даже е положителен герой. Убива хора, които са извършили ужасни неща върху деца. Било то сексуално насилие или мъчителна смърт. Освен, че е адски забавен в мимиките и действията си Grinning Нашият СуперМен
Вижте го, как да му намериш нещо отрицателно? Иде ти да заплачеш с него Grinning

# 43
  • Мнения: 2 717
Да не е излязла информация, че ще спират сериала, че сте в минорно настроение?
То има и по- зле от нас. Другата седмица сериалът ще е нагоре.
А и в края на месеца ще се разбере какво ще стане, след Франция, другата седмица доста неща ще се изяснят...

# 44
  • Мнения: 10 304
Инфо:
Според Адба
"Най-популярните актриси в социалните мрежи! (3-9 октомври)"

Purple Heart

Започнаха отново спекулациите за новия проект на Керем Wink

Общи условия

Активация на акаунт