💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 26/

  • 27 219
  • 751
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 452
Доан избяга. Неджат пита дали са му видели лицето, но не, бил е с маска.
Нурай пита Тахир, какво прави сам вкъщи. Обаче Тахир е ядосан и я пита луда ли е, как може да му взима телефона и да праща съобщения на Ясемин. Защо я била наплашила. Крещят си.
Преди толкова години ти унищожи всичко, Нурай, сега аз ще го унищожа.
Нюкет оставила съобщение на Кенан да не изпуска вечерния ефир.
Доан явно звъни на Идрис, но никой не му вдига.
Рефик докладва на Лейла, с кого е говорил момчето, което разпитваха. Разпознаха, че това е Неджат, който разпитваха малко по-рано.
Кенан пак не знае как се озова в студиото.
Нюкет крещи, че Кенан иска да я убие, до последно не била сигурна, че той ще дойде.
Кенан е тук и е готов. Нюкет е притеснена, че е намислил нещо.
Кенан си търси часовника. Пелин щяла да го търси в гримьорната. Явно това е което намери Екрем.
Ясемин благодари на Мурат, че е дошъл да й помогне. Грехота било да остави красива жена сама.
На тези няма да им превеждам глупостите.

Мурат и Ясемин се прегръщат и Тахир ги видя. Чак ми стана жал за този горканчо.

Рефик и Лейла коментират, че нямат достатъчно доказателства срещу тези хора.
Кенан обяви, че иска да обсъди нещо с хората.
Дълго време ние с вас и толкова приятели, които стоят пред мен и не можете да си представите, колко работят те. Аз Кенан Озтюрк искам да кажа, че за съжаление, това решение го взех след дълги размисли, но моето семейство и моите приятели зная, че ще е тежко и аз съм човек в крайна сметка и аз искам да прекарвам време с любимите си хора, но известно време аз няма да съм на екран. Може да е кратко, но може и да е по-дълго. От цялото си сърце трябва да ви кажа, че трябва да слушате сърцето си.
Пелин каза на Нюкет, че Кенан  е напуснал в ефир. Търсят Мурат.
Нюкет каза по телефона, че Кенан е напуснал. Мурат тръгва и оставя Ясемин.
Нюкет кара Кенан да я изчака и да отидат да обсъдят нещата в кабинета й. Не можел да постъпи така без да го обсъди с никого. Пита го какво се е случило.
Така било най-добре каза Кенан.
Това няма да го забравя, Кенан Озтюрк, това няма да го забравя си говори Нюкет под носа.

Ясемин пита Лейла дали е чула какво се е случило. Че го е направил заради нея. Нищо умно не  е направил каза Лейла .

Шахинде пита Екрем дали са приключили. Не се е получило и Шахинде откачи. Нищо не можеш да направиш, Екрем!



Последна редакция: пн, 23 окт 2023, 23:41 от Бл@гуна

# 751
  • Мнения: 4 779
Благи, в новата тема сме.

Общи условия

Активация на акаунт