💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 26/

  • 27 251
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 788
Здравейте Animal Bee

Благи, отиваш на заглавния пост и кликваш на скрития текст под "повече информация за Друг човек". Там ще видиш името на сценариста, не че не го знам, но да те затрудня малко. Stuck Out Tongue Winking Eye
Мирка беше споделила, че е бил сценарист и на сериала Разузнаване (Teskilat) - този месец му почва 4тия сезон.

# 16
  • Мнения: 10 326
Рейтингът:

Ето и конкуренцията:
Скрит текст:





Purple Heart

# 17
  • Мнения: 1 127
Нямам думи, конкуренцията се е вдигнала.

# 18
  • Мнения: 2 458
По-лошо е от колкото си мислех и изобщо не е виновен Мастършеф. Тъпо. Sad
За Омер пък баш такъв рейтинг.....

# 19
  • Мнения: 1 127
Явно няма да си имаме достатъчно епизоди…

# 20
  • Мнения: 5 141
Здравейте! Flowers Hibiscus

Срамота е рейтингът да е надолу.
Нищо, една седмица надолу, една нагоре. Хайде, другата ще е в зелено. Flowers Four Leaf Clover

# 21
  • Мнения: 10 326
и соц. не е много добре ... започнал е да пада ...

Според DiziWorld #BambaşkaBiri е  "Най-коментираният dizi в света" с 340K🥇на 9 октомври 2023 г.

Purple Heart

Wink

# 22
  • Мнения: 2 750
Нямам думи, дано другата седмица е нагоре..

# 23
  • Мнения: 4 788
Хакан стига е пилял пари по сватби, ами да купи малко рейтинг, да свърши нещо полезно.Joy

Изненадана съм от големия спад, но няма какво да направим по въпроса. Стори ми се доста динамичен епизодът вчера, мисля, че ние ще сме доволни. Пък какво мислят турците не ме вълнува особено. И без друго нямам желание да превеждам 50+ серии. Joy

# 24
  • Мнения: 5 141
Миси, добре е социалният рейтинг. Има над 100 хиляди още от новия хаштаг. Защо не им ги броим? Satisfied Нали ни стана ясно, че не е от голямо значение вече туитването. Не са милиони, че да ги вземат под внимание. Видяхме, че на Керем туитовете не му свършиха работа. Рейтинг, договорки и продажби трябва.

# 25
  • Мнения: 2 750
Мики, може и обратното да е - Хакан да плаща за да няма рейтинг и да спират сериала. Така Бурак няма да се върти около Ханде и да глада как да я целуне.
Може да ревнува и да не му е приятно..😉😎

# 26
  • Мнения: 2 458
Хакан е виновен! Вярно, бях забравила, че плаща, за да не я целуват Ханде. Ама, че гадняр! Вече не го харесвам. Joy

# 27
  • Мнения: 10 326
Хубавата новина е, че в СОМЕРА сме добре Simple Smile ... значи всичко е точно .. Stuck Out Tongue Winking Eye

и от MevcutBilgi Wink

Purple Heart

# 28
  • Мнения: 2 750
От Неслихан

# 29
  • Мнения: 2 458
"Прокурор Лейла" Grinning това пише на шапката. И аз искам такава.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 15:14 от Бл@гуна

Общи условия

Активация на акаунт