Перилни препарати и омекотители - 74

  • 46 487
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 961
Този - произведен на 14.08.2023г. Цената му обаче е доооста висока ...
Не знам дали съставът се вижда . 
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 470
Много благодаря. А откъде е закупен?

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Как мислите,добре ли е да се купуват прахове или гелове в големи разфасовки ?

# 33
  • Мнения: 3 296
Как мислите,добре ли е да се купуват прахове или гелове в големи разфасовки ?
Субективно е - първо зависи от потреблението, което е различно за всяко домакинство /не е едно и също в домакинство с малки деца и в такова от двама възрастни с "чисти" професии/; второ - от мястото за съхранение на големи опаковки препарати /те не са само прах и гел за пране, да не изреждам всички сега/ и трето - дали предпочитате да ги прехвърляте в някакви контейнери /праховете визирам/ или ползвате направо от кутията, съответно трябва в първия случай да се предвиди двойно място за съхранение, ако кутията е голяма и не се събира цялото количество в контейнер.
Цената умишлено не сложих в критериите, защото първо бих отчела горните критерии и чак ако разполагам с достатъчно място за съхранение /не влажно/, тогава бих предпочела голяма опаковка и заради евентуално по-ниската цена.   
Напр. в апартамента мястото ми е малко, не ми е удобно да ползвам и съхранявам на подходящо за редовно ползване място голяма опаковка и пресипвам съдържанието в пластмасови високи контейнери /за бяло и цветно/, което налага да държа някъде другаде двете големи кутии, защото не се събират при контейнерите. В този случай бих избегнала купуването на големи опаковки.
В селската къща място има и за там не ми е проблем, ерго - ще купя големи.
Стои въпросът и с овлажняването и формирането на буци прах при по-дълго съхранение в отворени кутии.

# 34
  • Мнения: 54
Здравейте.
Тези продукти дали са за цветно?

# 35
  • Мнения: 1 398
Явно наистина трябва да се проверява по магазините DM какво има. Сега минах през единия, сол не видях, но имаше два броя oxi с червеното капаче, който коментирахте по-рано. Според приложението няма налични 🙄

# 36
  • Мнения: 32
Здравейте, можели мнение точно за този перилен препарат, не за марката, точно за този?

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Мацки ,по ваши препоръки съм закупила Персил мега перли.
Изпира страхотно ,белите дрехи светнаха,единственото ,което не ми допадна е остатъчния аромат на дрехите след изпиране с Персил.

# 38
  • Мнения: 624
Единствено мога да кажа, че аромата се задържа. Дрехите ми не са силно замърсени, да не кажа хич.


Здравейте, можели мнение точно за този перилен препарат, не за марката, точно за този?

# 39
  • Мнения: 2 961
Да похваля Персил за бяло + добавката на Formil . Пуснах една бяла тениска + 6 чифта бая замърсени бели чорапи на кратката 30 мин програма/ имаме воден режим и трябваше да действам бързо,  иначе трябваше да чакам часове да дойде водата/ - сега ги гледам прострени навън и са страхотно бели и перфектно изпрани/ а петите на чорапите бяха направо кафяви / .

# 40
  • Мнения: 468
Да похваля Персил за бяло + добавката на Formil . Пуснах една бяла тениска + 6 чифта бая замърсени бели чорапи на кратката 30 мин програма/ имаме воден режим и трябваше да действам бързо,  иначе трябваше да чакам часове да дойде водата/ - сега ги гледам прострени навън и са страхотно бели и перфектно изпрани/ а петите на чорапите бяха направо кафяви / .
За прахообразният Персил официален внос ли говорите и Формил, добавката на Лидл ли беше това? На колко градуса е кратката ви програма?

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 16 125
Блубери,най-добре качи снимки на персила и добавката формил.

# 42
  • Мнения: 68 648
Има снимка на персила назад.

# 43
  • Мнения: 32
Единствено мога да кажа, че аромата се задържа. Дрехите ми не са силно замърсени, да не кажа хич.


Здравейте, можели мнение точно за този перилен препарат, не за марката, точно за този?
Благодаря за отговора, утре ще го тествам, вече е купен.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 391
Аз се включвма с малко по-различен  въпрос. Имам страхотен проблем с цветоулавящите кърпички на формил. Първият път, по моя вина попадна някъде под барабана примерно, така и не разбрах, но мъжът ми определено не беше доволен, зашото му се наложи да разглабя нещо по пералнята.
Малко след дъжд качулка, прочетох инструкциите и си разбрах грешката - трябва да я слагам под прането. Речено - сторено. От тогава, независимо, че спазвам инструкциите, при всяка втора - трета пералня отново попада извън барабана и Слава Богу, накрая се озовава омотана в отделението за аварийно източване (сещате се, предполагам, ниско долу). Та така, не мога да разбера какъв е проблема.
Някакви идеи?

Общи условия

Активация на акаунт