Перилни препарати и омекотители - 74

  • 46 493
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 535
Синкавият ефект може да се получава от оптичните избелители в праха - целта им е бялото да не жълтее, но явно при теб се отива в другата крайност. Опитай да изпереш вече видимо посинели и посивели дрехи с прах за цветно и виж дали ще има промяна към по-добро. Би трябвало синеенето да намалее, ако не още след първото пране, то на следващото. Аз така си редувам праховете Simple Smile
Rocket, да не би фактът, че слагаш повече прах, както пишеш, ти изиграва лоша шега.
Аз пера бяло памук, бельо, имам основно, с прах скип на 3 часа програма, 60гр. Бяло е. Детето носи много бели блузи на училище. Тях пера на 40 градуса за 2 ч.пак с прах за бяло.  Памучни са основно, има и смес с ликра, към тях добавям и светло розови, бледосини, екрю, каквото има. Белите са си бели.

# 766
  • Бургас
  • Мнения: 16 140


Открих и едно жълто Cocolino, което мирише просто на лято!
Подкрепям! И на мен много ми харесва!

# 767
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Мен пък ако питате Rocket въобще не пере с прах и оттам и идва проблема.

# 768
# 769
  • София
  • Мнения: 393
Ами реално на мен действително прането й ми мирише на Ариел , но не съм толкова запозната с всички марки и аромати , че да затвърдя , че не ме лъже , че не ползва омекотител ..

Сега за първи път чувам за парфюмни перли , ще ги разгледам .

Аз също ползвам сушилня , като ги извадя дрехите , личи си , че са чисти , изпрани и миришат на чисто , просто аромат нямат .
Махнала съм функцията допълнително изплакване на пералнята , именно с тази цел - да не се измива хептен праха/гела.

Не вярвам да е в пералнята ми проблема , тя е нова , на около година и нещо . На електролукс .
Но се чудя защо примерно при един и същ препарат , на нея й миришат дрехите , на мен не . Съмнително ми е при толкова смяна на перилни препарати , тъй да не се намери един , който да ароматизира Simple Smile
ха, ами уви май има - например при мен син ленор мирише след пране, при приятелка не се усеща изобщо аромата от омекотителя, явно същотото е и с праховете

Общи условия

Активация на акаунт