Къде във Варна подстригват хубаво? -Тема 4

  • 8 940
  • 155
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 238
Не мога да повярвам, как в град като Варна (не е някой съвсем малък град) не могат да се намерят 5 читави фризьора. Като ви слушам и направо ми се реве. Аз също се отказах от фризьорската гилдия след многото ми направо трагични преживявания и мога смело да твърдя, че толкова некадърни хора в професията си едва ли има събрани някъде другаде.
Масово се използва възможно най-евтината козметика, бъркат някакви цветове, дето и те самите не знаят накрая какво ще се получи, пестят термозащита (ако изобщо ползват), издухват като ти оскубят половината коса и изгарят останалата, за капак е пълно с деца на клиентки и / или персонал, които викат, крещят, тичат сред клиентите.....

# 46
  • Мнения: 369
Най-големите ми фризьорски разочарования са били:
-Балеяж за 240лв при който нямаше голяма разлика преди/след. Само дето тонираха нещо и намазаха два кичура с блондор. За тази сума си купувам цяла серия Керастас за половин година напред че и повече
- Кошмарен бритон и клъцването на няколко сантиметра повече от необходимото при всяка подстрижка
- Скубането във всеки салон който съм посещавала досега. Не знам какво правят по време на тези сешоари но се чувства сякаш ще ми изскубят половината коса (а съм с дебел косъм и супер гъста къдрава коса)

Някой ден ще си намерия моя фризьор (поне за боядисване като стигна пак до там), но засега ще разчитам на Ютюб и Златна рибка хаха

Във Варна най-добрите на които съм попадала бяха един господин (чието име не помня но салона беше срещу Общината) и Цецо Ножицата (?). Но при тях не съм ходила отдавна, издирвам първия от много време.

# 47
  • Мнения: 2 587
Най-големите ми фризьорски разочарования са били:
-Балеяж за 240лв при който нямаше голяма разлика преди/след. Само дето тонираха нещо и намазаха два кичура с блондор. За тази сума си купувам цяла серия Керастас за половин година напред че и повече
- Кошмарен бритон и клъцването на няколко сантиметра повече от необходимото при всяка подстрижка
- Скубането във всеки салон който съм посещавала досега. Не знам какво правят по време на тези сешоари но се чувства сякаш ще ми изскубят половината коса (а съм с дебел косъм и супер гъста къдрава коса)

Някой ден ще си намерия моя фризьор (поне за боядисване като стигна пак до там), но засега ще разчитам на Ютюб и Златна рибка хаха

Във Варна най-добрите на които съм попадала бяха един господин (чието име не помня но салона беше срещу Общината) и Цецо Ножицата (?). Но при тях не съм ходила отдавна, издирвам първия от много време.
Мисля, че говорите за Кристиян Милев, но май вече е в София. Може и да греша.

# 48
  • Мнения: 2 426
Лимана, напълно съм съгласна с мнението ти. Мисля, че причината за толкова много салони във Варна, защото има много салони, но с ниско качество се дължи на факта, че с един курс вече могат да работят като фризьор. С тези баснословни суми, които взимат, естествено, че всяка втора ще се е наредила за фризьорка. Защо да дават пари за скъпи продукти, като може да пълнят тубите със Саяс и Алфапарф?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Еми въпросната Валентина Димова работи с Balmain и Revlon, ама ценитеееее.

# 50
  • Мнения: 2 426
За Валентина Димова съм чела негативни коментари и относно работата й. Това, че използва скъпи продукти и има цени до тавана не е повод да се смята за кадърна. А и Ревлон не са особено скъпа марка, което ме кара да се чудя на база какво иска такива пари. Продуктите им са на цените на Лореал Профи, че дори и по-евтини.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Някой нещо за VR Hair Coiffeur? Добре им изглеждат балеажите сякаш... Хвърлете един поглед да обсъдим..

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Подсетихте ме за Кристиян Милев. И аз му бях клиентка и имах хубави  балеажи при него, когато правих такива неща преди доста година. Сега си ходя червена и не смея да направя балеаж и заради цените и заради качеството.
Ходих последните няколко пъти при Мето. Не знам как вървят отзивите за него, ама аз в отчаяние се цопнах при тях. Честно казано не знам и не мога да оценя доволна или не съм от подстригването, но като цени и персонал са моите хора. Цените нормални и никави клюки и кофти хора вътре.

# 53
  • Мнения: 8 759
И аз ходих при Кристиян, преди около 8-9 години. Много добър беше.

# 54
  • Мнения: 2 426
А какво се е случило с Кристиян? Не работи ли вече?

# 55
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
А какво се е случило с Кристиян? Не работи ли вече?
Премести се в София преди няколко години.

# 56
  • Мнения: 369
Не е бил Кристиян, онзи фризьор беше възрастен (40+). Сега да е към 50, 50 и нещо. Бях ходила при него 2013-2014 като бях по-малка

# 57
  • Мнения: 2 426
Във Варна бюти студио има нова фризьорка - Лариса Фоменко. Видях, че са пуснали оферти в Грабо за терапии за коса и се чудя дали да не отида при нея.  Другата, която изпълнява процедурите е Илияна, но не бих отишла повече при нея. Когато си с ваучер гледа как да те претупа, за да хване клиентите, които чакат и са без ваучер. За подстригване категорично няма да се доверя повече на фризьор, но за терапия имам колебание дали да не отида за малко релакс.

# 58
  • Мнения: 1 998
Джанис не зная за каква терапия става дума, но аз бих отишла да пробвам - първо, че според мен жената ще се старае за да натрупа клиентела. Другото от Украйна и Русия са други школи, и за някой неща особено за сферата на красотата което съм пробвала - ги бива доста. Ще погледна офертите им

# 59
  • Мнения: 2 426
Това са терапиите с ваучер:
https://grabo.bg/varna/terapiia-za-kosa-0zffq3

Напълно съм съгласна с теб, за мен рускините и украинките нямат равни като козметици, маникюристи и фризьори. За терапия бих пробвала, защото не смятам, че с миене с шампоан има какво толкова да се обърка. Но от миене и оформяне на косата човек може да си изгради мнение. Все пак не бих се оставила да ме подстриже.

Общи условия

Активация на акаунт