Къде във Варна подстригват хубаво? -Тема 4

  • 8 938
  • 155
  •   2
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Janice, заговорихме се с фризьорката и разбрах, че не само не е от Варна, ами и е работила досега в чужбина като фризьор.  Също и говорихме за цени и че нейните ми се струват нормални за балеажи при положение , че в града цените са безумни и отдавна са надхвърлили нейните 200-250лв, които е писала в ценоразписа си. Тя обясни, че зависи от работата , материалите, но все пак вижда че в града цените на много места са мното високи, което не било оправдавано нито като труд, нито като време и материали .
Април си мисля да се подложа на нещо с боя там и ще дам отзиви Simple Smile

# 151
  • Мнения: 2 426
За коя фризьорка става дума?

# 152
  • Варна
  • Мнения: 3 057
В крайна сметка посетих Хатче в събота. На мен лично ми допадна държанието ѝ, съвсем земна и се държеше съвсем нормално, разговорлива. Не ми пробутваше някакви шампоани и продукти, това много ми хареса, че по други салони аман. Чистотата не е приоритет на салона както се е писало тук многократно.
Боите са Алфапарф, не го крие, но пък с нейните блондори и бои косата ми е в пъти по - добро състояние от когато ме правиха с Wella, примерно. Няколко пъти вече си я мия вкъщи и съм много доволна.

Последна редакция: вт, 26 мар 2024, 05:47 от ivka_smile

# 153
  • Варна
  • Мнения: 2 748
За коя фризьорка става дума?

За Masao Hair and spa Wink Мисля за нея ставаше въпрос, че едно пише на ценоразпис, а друго може да стане накрая.

# 154
  • Мнения: 2 426
Е, това вече не е добре щом пише едно, а накрая ри иска друга сума, предплагам по-висока.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Miss_V погледнах им цените, дамското подстригване пише, че е 40 лева, което е нормална цена. Вече въпросът е дали фризьорката е кадърна и дали няма тези 40 лева да станат 50, когато отидеш с дълга коса. В почти всички салони таксуват различно според дължината на косата.

Janice, нещо се оплетохме в разговора 😂
Аз първо коментирах въпросния салон Masao, после беше този твой коментар. И от там тръгна объркване.
Та в крайна сметка. Не , няма да има увеличаваме на цената повече от фиксираната в ценоразписа . Това си говорихме с фризьорката.

Общи условия

Активация на акаунт