Къде във Варна подстригват хубаво? -Тема 4

  • 8 940
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 930
Сори, но съотношението цени/ качество за мен не отговаря.Не говоря конкректно за някой.
И за жалост важи за 90 % от варненските фризьори. Като слушам, всички започват да претупват, а същевременно с това си вдигат и цените. Добре инфлация, но дай и качетсво.

Конкретно за Диксан, като и видя снимани пършевите изгорели коси и ме отказва тотално. Да не говорим, че все едно някой от улицата ги е издухал.
Аз вече нямам търпение да съм блонди, но ще видим кога ще ме огрее Simple Smile Дилемата е дали да се правя изцяло руса, поради нарастващите бели коси или с техника балеаж или друга подобна.

# 31
  • Мнения: 8 759
Мисля че издухването го прави вече ученичката ѝ, за да се обучава.
При мен започна тя преди време, но тъй като моята коса е много гъста и трудно съхне и се оформя ме подхвана Алина.
Аз съм си доволна от нея и не виждам да ми е пършава косата.

# 32
  • Мнения: 1 930
Alethea, не го приемай лично. Радвам се, че си доволна.
Моите наблюдения, че повечето са и такива.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Обичам да пробвам нови неща, затова искам да видя и друг фризьор. Алина Диксан се справя прекрасно.Не смятам, че косите ѝ са изгорени, според мен блондора на Revlon е най - щадящия. Виждам осезаема разлика между него и този на Wella, примерно. Но пък цените вече са ужас.

# 34
  • Мнения: 1 930
Обичам да пробвам нови неща, затова искам да видя и друг фризьор. Алина Диксан се справя прекрасно.Не смятам, че косите ѝ са изгорени, според мен блондора на Revlon е най - щадящия. Виждам осезаема разлика между него и този на Wella, примерно. Но пък цените вече са ужас.

Хм много интересно, точно бях се насочила да ходя на консулт, но момичето работи с Wella.
Сега леко се разколебах.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 057
На Wella преди ползвах боята Koleston 12.81, суперизсветляваща е и косата беше ок. Но блондора им ми прави косата на слама, а безамонячната им боя веган био и не знам какво, която ползват за тониране при балеаж е гола вода също. С продуктите на Ревлон косата ми ставаше запълнена и мека. Това е и мнение също на фризьор, който борави с двете марки едновременно.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Момичета знаете ли в кои салони работят с матрикс? Гледам в търсачката във Фейсбук излиза ми 1 фризьорка в Трошево. Накрая май ще им пиша директно на матрикс да питам с кои салони работят във Варна.
Отделно освен студио Его гледам и салон ТЕ Арт. Отзиви за 2 та салона имате ли?

# 37
  • Мнения: 1 998
за боядисване ли търсиш конкретно Матрикс ? Моя приятелка ходеше при Теодора Йорданова до Димчо Дебелянов близо е салона Grand Style Beauty Studio, Милена Стил на ул. Васил Априлов мисля също.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Ellness работеха с Матрикс.

# 39
  • Мнения: 2 587
Хатче работеше с Алфапарф преди време, скоро не съм влизала в салона. С Алфапарф работят и в Интимно, 2 пъти и казах да ми приготви Монтибело и свата пъти ми смеси Бес и Алфапарф и ми взе 60-70 лв преди 4 години. Подстригването й също беше под всякаква критика, с усукване на кичури. Трябваха ми поне 2 години после да си оправя цвета, дължината и формата след нейната работа.

# 40
  • Мнения: 2 426
Във Варна бюти студио използват и Саяс, който държат зад огледалата.

# 41
  • Мнения: 2 587
Във Варна бюти студио използват и Саяс, който държат зад огледалата.
Вече нищо не може да ме изненада.

# 42
  • Мнения: 2 426
Още си нося последствията от Петя от Макс бюти и спа. След 3-4 месеца се надявам да стигна до подстригване, но вече няма да рискувам, ще се подстрижа сама.
От това, което чета в темата цените се вдигат, а качеството пада. Предвид възможностите всеки да си купи профи продукти вкъщи, нямам причина да стъпя в салона и да ми вземат 30 лева за измиване и оформяне на косата. Изобщо има достатъчно възможности за добро поддържане на косата в домашни условия.

# 43
  • Мнения: 369
И аз се подстригвам сама. Главно следя видеа в ютюб. Ползвала съм тези и съм изключително доволна:
Подстригване на черта:
https://www.youtube.com/watch?v=ZHADInpFzQc&t=418s
И layers:
https://www.youtube.com/watch?v=Y1vAA4mbWAU&t=621s
Второто видео ми е любимо.

В София ходих при фризьор с 30+ години опит главно в подстригване. Знаеше какво прави и всеки кичур беше изваян. Ако исках черта и при квартален фризьор щях да отида но ме е страх - много не правят косите "на пластове"/layered както трябва

# 44
  • Мнения: 2 426
Точно тази рижа сладурана гледам и аз за подстригване и се подстригвам с нейните видеа. Много сполучливо всеки път.

Общи условия

Активация на акаунт