Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Марул, ти преизпълни петилетката бе жена Wink
Аз донесох от свеки, само хляб ще пека.

# 31
  • sf
  • Мнения: 10 153
Сготвих мусака. Настъргах две тиквички да се отцеждат за кюфтенца, желирах едно кисело мляко с чия и мисля да подремна. После ако не вали ще изведа кучо на градско пътешествие.

# 32
  • Мнения: 8 783
Еми Мисте, то аз съм нещо като свекърва.
   На майка студента утре да си взема ядене,че той заплатата си я пази, хахаха.

# 33
  • Мнения: 2 784
Ох, да приседна за 5 минути. Първо да се оплача, че ОИ край няма. Метох и бърсах и във входа, но със силиконовата метла, която вчера купих от Пепко. Метенето вече е детска игра - дългата дръжка облекчава кръста, но най-важното е, че не се вдига прах. Две магически гъби похабих да изчистя входната врата на блока!!! После минах на вътрешният фронт. Избърсах прозорците на 3-те стаи, остана ми само на детската!!! Обаче си имам невероятна микрофибърна джуфка - трябва само вода, НИЩО друго. Мокря, изстисквам, минавам прозорците и НЕ подсушавам. Бързо изсъхва прозореца и не остава грам следа!!! Бързо и лесно. Вчера купих две, ще пратя една на мама и ще ида да си купя още за мен, ще взема и на сестра ми.
Ето това е кърпата чудо! Пере се и в пералня, но без омекотител.

После направих салата, таратор, сглобих печеният боб (отЛидл) с джолана, лук морков, целина и сие подправки и като му седнах и си сипах от всичко + люта чушка и парче сирене и се натъпках като попско дете на задушница!
Сега ми остава прозореца в детската, да мина с прахосмукачката и стирката, още една пералня да врътна ииии той денят си отиде! Ще му се не знае ОИ-то!!!

# 34
  • Мнения: 7 243
Уинд, ти си направо фурия Simple Smile
Като видях написа Виледа на кърпите, ползвате ли тяхната кофа и моп?
Стана ми интересно и за метлата от Пепко, можеш ли да споделиш коя е?
И като казах Пепко - Ренко, подочух, че ще отварят при нас, заедно с ДМ и Кик Thinking

Вихрих се и аз по външните стълби, изметох сума ти листа пред пътната врата, довечера сигурно ще е пак същата купчина. Има огромно дърво до нас, няма мира, докато не изпадат.

Телешка опашка не съм яла, вие и друг път сте коментирали.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 551
Уинд, спри се, бре! Каква енергия само! Браво на теб! Кърпата дано я запомня, че е на Виледа. Откога се правя, че не виждам мръсните прозорци вкъщи ... Ако ми се спести подсушаването, може и да спра да се преструвам на недоскиф. Имам някакви микрофибърни вкъщи, но оставят бели власинки по стъклата и ме дразнят. Подсушавам с домакинска хартия последните пъти , но тя пък ми дразни семейния бюджет в тези количества, които отиват за нашите стъкла.
 Семейният бюджет ще бИде подразнен и от една покупка, с която ще се похваля, ако се реша да я направя. И тя  е свързана с ОИ, но и с възпитанието на детето, което ще има честта да му я връчвам всеки път, когато не отхапва над чинията си. Говоря за малка прахосмукачка. Имах една преди време от Лидл, беше перфектна, но не знам къде дянах зарядното и сега е непотребна вещ, която почти ме просълзява с вида си.

# 36
  • Мнения: 805
Опаа, честит нов месец. Нека ни бъде уютен, спокоен и щастлив. Кло, благодаря за новата темичка.
И аз се включих днес с бананови палачинки за закуска, с огромната надежда, че дребния ще ги близне поне. Тц.
Уинди, на Виледа нещата са много добри. Точно кърпите не съм пробвала, но ги слагам в списъка за покупки. Бърди, аз имах едно време моп с кофа, но от обикновените мопове, ти може би имаш предвид кръглия. Доволна бях.
Снощи успях да поспя 4 часа и малко живнах. Малкият нещо почна да дърпа ушите, дано не развива отит.

# 37
  • Мнения: 8 783
Лав, дано не е отит!Може ли да са зъбки? При Кати като тръгне зъб, това е едно от нещата, по които познаваме.
   Малииии, Уинд, ти си свършила работата на света,жено!
  Аз имам магическа кърпа, не на Виледа, но е много лесно с нея.

# 38
  • Мнения: 18 472
Микрофибърните кърпи на Виледа наистина са уникални. И ние ги уважаваме много.

И кофите плюс парцалите са ни навсякъде на Виледа - тези най-обикновените им, които се извеждат в кофата. Супер са и те.

# 39
  • Мнения: 805
Марулче, кътник му никне, та може и от това да е. Притеснявам се да не е отит, заради хремата. Ще го следя, пък каквото стане.

# 40
  • Мнения: 2 784
Каква фурия, каква енергия - вече припълзявам, но няма как. Работата не е заек да избяга, но пък само мен чака, та....
Бърд, четката е такава, има и телескопична дръжка.

Много съм се чудила за кофата и мопа им, но тъй като напоследък си купих няколко различни "мопа", които ползвам активно, реших, че няма да затварям една камара пари в кофа и парцал. До сега не бях ползвала нищо от марката, но след тази кърпа започвам да се замислям.

# 41
  • Мнения: 12 015
Мале, Мале, скършихте се, бре невести!
Марулета направо изби рибата. Я си полегни,ааааа.
За рецептата, трябва да я има на първа страница. Ако не я намериш, драсни ми лс и ще напиша.

Домашните мрънкат за крем карамел. Кво да ги правя? Ще бъркам.

# 42
  • Мнения: 10 887
Ааа, силиконова метла с дълга дръжка ли чух?

Обмислях тия дни парочистачка за пода, ко в крайна сметка реших хубав парцал с кофа да взема. Този, който искам май го няма в Европа, та гледах Виледа. Препоръчайте от тях ако имате.

Аз от около година имам кърпа за прозорци на тапъруър. Доволна съм, като за човек немиещ прозорци с нея 1-2 пъти годишно замазвам успешно Joy

# 43
  • Мнения: 7 243
Ей такава кофа с моп гледам аз:
https://www.emag.bg/komplekt-rotacionen-mop-s-kofa-vileda-turbo- … 853/pd/D9L23PMBM/

Уинд, благодаря за снимката. Слагам в телефона да потърся като се добера до някое Пепко, да я тествам и аз на стълбището.

Сиросче, бъркай, за нула време ще стане в пота. Щях да напиша мопа вместо пота Joy

# 44
  • Мнения: 6 299
Кои искат идната седмица да ми демонстрират,как чистят метлите,парцалите и кърпите им?У дома естествено 😁.Не се карайте само,ще има поле за изява да всяка една 😂.Даже ще убедя Ули,че парочистачка много ѝ трябва 🫣.Е,ако реши,че не ѝ е нужна,ще я откупя.Обаче теста задължително ще е у нас!
Майтапа настрана,от време на време ми минава мухата за такъв уред.И тъъъкмо се убедя,па се разколебая.И така от няколко години 😬.Но май вместо парочистачка,ще взема пречиствател за въздух.По-голяма файда ще имаме от него.Пък и има що-годе бюджетни.

Общи условия

Активация на акаунт