Отговори
# 15
  • Мнения: 2 784
Добро октомврийско утро!
Кло, ❤ !
Тили, Ре, която по ми е близо ще я рекетирам! Страхотни чинии! Вчера точих лиги по няколко вида чинии и се бих през пръстите, че място нямам никакво, а грънци и паници у дома бол! Бяхме с приятелка в един магазин, в който има какво ли  не,  пълно е с изкушения. Не, че не оставих едни почти 50 лева, но си тръгнах само с ваза, кърпи за бърсане на прозорци (някви ала бала почти вълшебни, само с вода и прозорците светят, ще видим дали е така), кухненска хартия и още няколко дреболии.
Днес явно всички сме на  вълна палачинки, и аз това приготвих за закуска. Сега започвам с пералните....
П.п малкото Попи е прекрасен бонбон!
Прити, ти що си мълчиш? На патерица жива, здрава и щастлива да си! Много любов, късмет, усмивки и пътешествия ти пожелавам!

# 16
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Добро утро.
Кло, благодаря за темата Flowers Rose
Момичета, благодаря за хубавите пожелания, но писах ви- бях на рожден ден на племенника ми, стана на 6 юнака❤
Аз съм Скорпионка, ще почерпя като дойде моя ден.
Иии отварям прозореца, който му хартиса палачинки да мята, моля Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 2 170
Кло, благодаря, за труда и, че отново ни събра като квачка пилци Simple Smile Heart
Честит ни октомври и честита ни тема! Октомври да е здрав и щастлив, темата да я напълним с радости и коктейли!
Лошо спах или по-точно почти не спах. Ай да загине тая луна, че ме подлуди! Довършват ми портата и най-сетне след почти три години , няма да съм разграден двор и уличните псета няма да ни отмъкват обувките. Чакам да приключат и се отправям към каторгата. Днес няма празно.
Хубава неделя, общество любимо!

# 18
  • Мнения: 14 790
Добър ден в новата тема! 🍁🍂😊 Кло, 💐
Изпуснах малкото Попи, но да е живо и здраво, послушно и щастливо! 💐🥳😘
Имахме гости снощи, преди малко се излюпих. Гладна съм, тя някой ако има палачинки нещо, да метне насам. Мързи ме да правя. 🤣
Хубава неделя! 🍁

# 19
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Добро утро и от мен! Кло, благодаря за темата! Heart Да ни е слънчев и спокоен октомври!

# 20
  • sf
  • Мнения: 10 153
В баничарницата са вдигнали цените с 20-30 ст, явно е знак да не ходя повече там.  😆

# 21
  • Мнения: 18 473
Добро утро и благодаря за новата темата!

Някой може ли да ми каже по по-северните ширини по това време на годината дали се синтезира естествен витамин Д или въпреки че успявам да поддържам тен, да го започвам?

# 22
  • Мнения: 10 887
Попи, трябва да е на обяд, когато сянката е по-къса от тялото и то за 20тина минути поне на голяма площ от кожата. И пак не се знае колко се синтезира, щото замърсяване и т.н. Малка доза от да кажем 400ui няма да навреди със сигурност.

# 23
  • София
  • Мнения: 9 551
Прити, честит да е племенникът ти! Здрав, щастлив и безгрижен! Balloon

# 24
  • Мнения: 7 749
Благодаря за темата! 🤗
Обожавам октомври и ноември- толкова са ми красиви и уютни. 🥰
Аз докъде я докарах да искам сервиз чинии и чаши за коледен подарък! 🤣 Смятайте! И то мрънкането ми не идва от цената, а от реплики тип “нямаме място вече, къде ще ги сложим”.
Вечер толкова каталясала си лягам, че нИ луна ми влияе, ни нищо.
Много тАча добре сготвените телешки опашки. 😍

# 25
  • Мнения: 2 069
Донси, кой е хорърът и къде го гледаш? Гледа ми се нещо интересно.
Приятен почивен ден на всички!

# 26
  • sf
  • Мнения: 10 153
The boy - снощи даваха втора част по Бтв синема. За това първата я гледах онлайн в някакъв сайт , но беше дразнещо заради рекламите.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 14:12 от donsita

# 27
  • Мнения: 12 013
Тили, тъкмо на време, тъкмо извадих манджата. Пристигвай! И ланшно мерло имам.

ВидОх им сметката на гъбите най - накрая. 🤪 МН ме пита, бе жена, нали Байрям каза, че има замразени, що не взе от тях? 🤐 Даже не съм отчела тая възможност, не знам даже дали съм я чула. 🙄🫣

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Не съм яла тел.опашка, а манатарките са ми далеч ...

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 16:10 от mystic woman

# 29
  • Мнения: 8 783
Сири, дай рецепта за тел опашка с вино, моля! Синът намерил магазина, взел две.40 лв, вика, ни дължиш. Мисля така вкусни да ги сготвя, че той да иска да ми даде 40 лв.
   Готвих тиквички с ориз, картофена яхния с пилешко, пържих риба-сом и бяла.
   Източвахме басейна, малко да починем и ще се захващаме да го чистим и зазимяваме  Тази година нямах време да му се насладя,само му слугувах.
    Децата тръгват сега от Велинград, за вечеря ще гощавам наследника с агнешко и дроб сърма.Тъй както се чета, днес се счупих от готвене Имам и служебна работа да отметна на лаптопа, документи да оправям по папки, и да гладя.

Общи условия

Активация на акаунт