Отговори
# 45
  • Мнения: 12 015
Ули, добре си се отказала. Моята я командировах у свеки.
Имам това https://www.emag.bg/komplekt-za-pochistvane-vileda-ultramax-4023 … 890/pd/DMN0KMBBM/, но сякаш на Бърди нейното е по - добро.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 17:11 от Сирос

# 46
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Aз имам това , и съм много доволна .
https://www.emag.bg/komplekt-rotacionen-mop-s-kofa-vileda-turbo- … 853/pd/D9L23PMBM/

ММ готво днес-картофи във фраера, и чоризо на грил-тигана.Аз само една салата направих.

# 47
  • Мнения: 8 783
Лежах,лежах , пък ще подхващам гладенето.Хилийме се досега с един чичо Митко в Мастър шеф,от нашия град, познаваме го.
   Сири,отивам да търся

# 48
  • Мнения: 2 784
Бърд, точно на тази кофа съм хвърлила око. Да знаеш, че вчера в Била ги имаше на по-ниска цена от Емаг, в Лидл също ги пускат на промоции.
Ренко, колко му е - ще яхнем метлите и сме у вас!
Свекърва ми ми донесе разни хубавини от Елада. Освен зехтин, узо и разни сладки работи за нарастване на окръжностите ми донесе и един пакет  критараки. Та давайте изпитани рецепти за това чудо. Първо помислих, че е ориз, а то било нещо като паста.

# 49
  • sf
  • Мнения: 10 153
Следя Мастършеф,чичо Митко е сладур 😆
Планинарчето се обади да пита готова ли е мусаката, че пристига. 😆
Заоблачи се, прекапа, ще отложа градското пътешествие, ще се помотаме из квартала. То пък ще има мач с Лудогорец, ще е лудница.

Последна редакция: нд, 01 окт 2023, 20:23 от donsita

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Аз гладих...правя го преди баня, че ставам вир-вода.
Хлябът стана на фокача, сичко се омете, та бъркам ново тесто Simple Smile
Опрайх ноктята, чакам сушилня, а синкото се помотва. След чертежа има задачи да решава, а зяпа ТВ 🥴 Аха да ми предложи слелка, ако изкарал еди колко си по математика, ама се замисли и се отказа 🤪 Явно задачите са трудни.
Ся си мисля за крем-карамел Yum

Уинд  Сирос има рецепта с тая паста.

# 51
  • Мнения: 7 243
Уинд, благодара за информацията. Не съм се засили още да купувам и не съм сравнявала цени.
Това ми прилича на арпа Thinking

Мисте, като споменеш за фокачата и почвам да слюноотделям.

# 52
  • Мнения: 6 299
Баш на арпа фиде прилича.Става хем паста,хем с пилешко, вместо,или към,ориза.За месни ястия понякога се запържва.С друго не мога да помогна.

# 53
  • Мнения: 12 015
Това си е орзо.
Мисте, коя рецепта? Не помня. Иначе може с телешко, пилешко и домати.
Уинде, ако не ти е късно, утре ще пиша от компа.

# 54
  • Мнения: 7 243
Аз много тача арпа със спанак. Подсещате ме, че отдавна не съм правила.
Орзо = арпа?

Оох, кой спомена вчера или завчера тиквена крем супа? Не съм открила още сезона на крем супите, но не спирам да я мисля. И тиква нямам.

# 55
  • Мнения: 12 015
Да, Бърд.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Сиросче, беше писала за критараки с телешко и това орзо/арпа...Аз затова се сетих като Уинд каза името Simple Smile
Яла съм го с пиле, ама не съм приготвяла аз.

Сетихте ме и за парцала за джамове 😀 имам го и аз, та скокнАх и Омих в стаята на тийна 🤪

# 57
  • Мнения: 18 472
Като на Сирос кофата и парцала имам. Както казах, доволна съм. Но си трябват резервни парцали.

# 58
  • Мнения: 1 681
За да не ви загубя, трябва да напиша нещо май...ма к'во?
Наздраве?

# 59
  • Мнения: 8 783
Става,Шугър!
  Мисте, остави детето да се съсредоточи.Хем да прай чертежи и задачи,хем му се пречкаш.

Общи условия

Активация на акаунт