Есенни листа започват да валят, ДЕКЕМВРИйки пазаруват дрешки и редят - ТЕМА 11(2023)

  • 29 515
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 187
Здравейте, момичета,
И при мен пулсът е около 80-90, но не ми е дискомфортно. Кръвното в повечето случаи ми е ниско и не ми е много комфортно, но регулирам с повече вода.
За шофирането - на кратки разстояния основно в града. И аз подобно на някои от мамите тук съм станала мудна Wink
Проучвам въпроса за спалното бельо и завивка или чувалче да вземем и се обърквам вече кое е по-добро.
Ако имате добри впечатления споделете Simple Smile

# 736
  • София, България
  • Мнения: 3 589
НОВА ТЕМА


Dаanitoo, виж на Angel Baby чувалчетата, на GroBag също са хубави, зависи ще повиваш ли, няма ли. На LIDL аз съм много доволна от чувалчетата дано да пуснат.
Аз спално бельо не съм купувала, купих просто протектор за матрак и чаршафи с ластик, отгоре ще е в чувал.

# 737
  • София
  • Мнения: 1 718
По въпросите за високото кръвно - за съжаление не винаги се усеща като се вдигне. Някой път имам симптоми като нервност/раздразнителност, зачервяване/изпотяване и умора, но това също става и от многото хормони, така че единствената гаранция да го следите е да го мерите редовно. До 130 или 135 горна граница не е толкова притеснително, хубаво е долната да се държи до и около 80. Но ако сте имали много ниско преди, е нормално докторът да ви изпише допегит  за такива стойности. Това е лекарството на първа линия за бременни, напълно безвредно, въпросът е да ви действа.
Хипертонията може да се прояви също със замайване или трудно заспиване вечер. Ако покачването на кръвното е рязко и наистина по-високи стойности, може да имате болка в областта на челото или главата горе отзад, като пулсации.

Последна редакция: сб, 28 окт 2023, 12:00 от ЛейдиРоуз

# 738
  • София
  • Мнения: 11 766
Виж конска мас с кестени май беше. Една зелена.

Общи условия

Активация на акаунт