"Много мина, мъничко остана.Скоро ОктомвриЙче ще гушка мама!" 🤱❤️

  • 18 569
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Честито, Паола ! Бъдете здрави и щастливи ❤

# 31
  • Мнения: 319
Днес на 22.09.2023г. се роди бебе Калина със заветните 2715г и 46см в 37+2 г.с. Операцията мина леко, болка има, но всичко отшумява!😇
Честита Калина! Да расте здрава и разумна!

# 32
  • Мнения: 204
Честита радост! Здраве и щастие!

# 33
  • Мнения: 1 009
Честита дъщеричка, Паола! Да е много здрава малката Калина!

# 34
  • Мнения: 164
Честита да е Калина, да расте здрава и да радва всички покрай нея!

# 35
  • Мнения: 297
Честита и добре дошла, Калина! 🌸 Здрава, радостна и с късмет да расте. 🧚🏻

Бързо възстановяване на теб, Поли! 🫶

# 36
  • Мнения: 782
Честита рожба, Паола! Бъдете здрави и бързо възстановяване! 💗

# 37
  • Мнения: 517
Днес на 22.09.2023г. се роди бебе Калина със заветните 2715г и 46см в 37+2 г.с. Операцията мина леко, болка има, но всичко отшумява!😇
Здрава да е Калина,а на теб бързо възстановяване 💐

# 38
  • Мнения: 52
Честито бебче, Паола! Да е много здрава и щастлива! Heart

# 39
  • Мнения: 11
Честита радост, Паола! Жива и здрава да е!

# 40
  • Мнения: 14
Честита да е Калина, много здрава да е и да носи много гордост на мама и на тати.

# 41
  • Мнения: 2 625
Ние от вчера сме си вкъщи 🥰
Така съм спала от спокойствие, че ни една аларма съм чула 🤭
Та днес оправяме режима на хранене, че се разминахме снощи.
Довечера ще правим първата баня и вече да я вкараме като ритуал в режима 💕

# 42
  • Мнения: 341
Ние от вчера сме си вкъщи 🥰
Така съм спала от спокойствие, че ни една аларма съм чула 🤭
Та днес оправяме режима на хранене, че се разминахме снощи.
Довечера ще правим първата баня и вече да я вкараме като ритуал в режима 💕
Йееей 🤗, браво на вас Мери! Сигурно сте на седмото небе от щастие. Много радост на цялото семейство 🥰

# 43
  • Мнения: 14
Ние от вчера сме си вкъщи 🥰
Така съм спала от спокойствие, че ни една аларма съм чула 🤭
Та днес оправяме режима на хранене, че се разминахме снощи.
Довечера ще правим първата баня и вече да я вкараме като ритуал в режима 💕
Това е прекрасна новина! Нашето силно талисманче най-накрая е вкъщи! ❤️❤️❤️

# 44
  • София
  • Мнения: 236
Леле, колко се е раздвижила темата с новини, сега намерих даже новата, че не бях влизала дълго време  Heart Decoration

Благодаря за новата тема и честито на новородените бебета и техните майки! Да сте живи и здрави, бързо възстановяване и адаптация, всички хубави мигове да си ги изживеете с радост и в подкрепа!

Аз съм вече в болничния преди термин, за първи път от 17 години спирам да ходя на работа и ми е мега странно.
От днес влизам в 37 г.с. и като ви чета се чудя нормално ли е да нямам подготвителни контракции, или просто не мога да ги отлича? Бебето рита доста в ребрата, на последната ЖК казаха, че се е разположило главично и си слиза лека полека, ама освен шутовете му не усещам нищо като дърпане, стягане или менструални болки. Единствено коремът вече доста тежи и вечер трудно заспивам от въртене накъде да го подложа. Също имам много неприятно поддуване на ходилата и дланите, не е като отток а все едно ще се пръснат и чак под нокътната плочка ме сърби. Много шантаво състояние.

Също исках да попитам има ли разлика между запис и мерене на тонове? Знам, че след определена седмица се ходи на запис на тонове, които се плащат и не се поемат от НЗОК. Питах наблюдаващия ме АГ от кога трябва да ходя и къде, той всеки път ми казва ми аз нали ги гледам Rolling Eyes Само че при него има просто ехограф, на който ме гледа, мери бебето и констатира ръст, тегло, прилежание и наличие на сърдечна дейност. Знам, че другото е някакъв вид мониторинг и получаваш нещо като кардиограма от тоновете на бебето, т.е. е съвсем друг уред. И се чудя по моя инициатива ли да си ходя някъде по избор просто или той е преценил, че няма нужда още.

Имате ли също странни промени в мераците за храна? Аз от един месец имам неистов мерак да дъвча лимони, минах вече на лимонови кори..уж нямам киселини, но или нещо в ph-то се е разместило, или в сетивата ми. Дано не се роди момъка с някой кисел вид с толкова лимон Simple Smile)))

Последна редакция: пн, 25 сеп 2023, 12:35 от ragazza

Общи условия

Активация на акаунт