"Много мина, мъничко остана.Скоро ОктомвриЙче ще гушка мама!" 🤱❤️

  • 18 589
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 413
Paolaivanova, всичко ще е наред! Стискам палци и да мине леко!

# 16
  • Мнения: 1 009
Успех, Паола! Стискам палци всичко да е наред и очакваме да споделиш хубави новини!

# 17
  • Мнения: 204
Успех, всичко ще бъде наред!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Стискам палци, Паола !
Аз сутринта закарах каката на градина и после рано, рано сутрин се разходих в Морската да погледам морето, че така ме зарежда ...
После пак се спуках да обикалям пазара, магазини и гледам максимално да правя някви неща пък , ако тръгне да раждам поне знам , че от днес съм  37гс.
Днес поне списък да почна май да глася Grinning

# 19
  • Мнения: 117
Miss,така завиждам за морето..толкова да го обичам и толкова рядко да мога да съм до него,ако живеех там сигурно по цял ден щях да седя в морската да го гледам🩵

# 20
  • Мнения: 341
Успех Паола, чакате вълнуваща среща бебечето, не се претиснявай и опитай да бъдеш спокойна въпреки напрегнатия момент 😊👍

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Miss,така завиждам за морето..толкова да го обичам и толкова рядко да мога да съм до него,ако живеех там сигурно по цял ден щях да седя в морската да го гледам🩵


Цоп снимка 😍

# 22
  • Мнения: 782
Паола, всичко ще е наред 💗
Мис, същата съм и аз с мисли покрай сина ми. Снощи, докато заспиваше, чу отвън да плаче бебе, обърна се към мен, каза бебе и ме погали по корема, а няма 2 годинки. Толкова емоционално ми стана. Казах му, че и той е бил малко бебе вътре в коремчето ми и че много го обичам. Дори за мен той още си е бебе. Сгушихме се и заспа. От няколко дни е доста вкопчен в мен, иска да се гушкаме, приплаква насън и ме търси. Къса ми се сърцето, като знам, че скоро ще отсъствам от вкъщи и че няма да мога да го вдигам след секциото.

# 23
  • Мнения: 517
Честита темичка момичета
Паола успех сладурче,чакаме хубавата новина.
Моята дата за секцио най вероятно ще е предпоследната седмица на Октомври.
От днес съм в 45 дневен но АГ каза че дати след 23 са близо до термин и няма да рискуваме и ще е по рано.Вече много ми тежи ,около операцията усещам голямо напрежение като все едно имам мускулна треска там едвам ходя хахах

# 24
  • Мнения: 164
Деликатно е с по-големите каки и батковци, но ще се адаптират. Много от дечицата по някое време искат братче или сестриче ако се сравняват с други деца.
Говорете им позитивно за бременността и бебетата и някой ден ще са щастливи, че не са единствени деца и има с кого да споделят моментите.

Скоро имаме значи няколко момичета с назначено секцио. Успех, момичета! Всичко ще е наред.

Аз днес в 36+4 бях на контролен. Шушулчето от миналия път е наддало цели 800гр и сега е 2.8кг и 47см според изчисленията на машината.
Потвърдихме нормално раждане и имам последни кръвни изследвания и влагалищен секрет назначени. Каза, че дори и да имам бактерия не е страшно и всичко ще е точно.
И мониторингът от 38ма седмица ако до тогава не съм родила. На мен ми се струва късно, но така процедират ако няма нещо обезпокояващо.
Като цяло последно време се чувствам добре в сравнение с преди месец-месец и половина. В 7ми и началото на 8ми месец се чувствах доста по-изморена и без сили. Желязото сигурно също се е вдигнало и това влияе позитивно. Ще гледам да го пусна най-късно до понеделник да си се проследи.
Тромавостта ми също е завидна вече и къде ли не се удрям постоянно.

# 25
  • Мнения: 298
Успех утре, Поли! 🍀

La foie и аз съм с теб като ритъм, 36+3 г.с. съм днес, бебка е 2800 гр., вървим към нормално раждане, само в началото на следващата седмица ще пусна отново контролни микробиологии, с надеждата този път да са чисти, след разните лечения с медикаменти.

Шийката ми от 40 мм. вече се е скъсила на 30 мм., имам по-чести контракции, но не са по-болезнени или дълги за сега.

На мен ми е малко трудно до обяд да вляза в кондиция, липсват ми енергия и тонус, следобяд съм добре, но не мога да кажа, че великото гнездене ме е обзело, въпреки че сме почти готови с подготовките, като домът ни не претърпя съществена трансформация, по-скоро почистване, пренареждане покупки, пране, багаж за болницата - спретнахме.

# 26
  • Мнения: 249
Днес на 22.09.2023г. се роди бебе Калина със заветните 2715г и 46см в 37+2 г.с. Операцията мина леко, болка има, но всичко отшумява!😇

# 27
  • Мнения: 2 626
Жива и здрава да ви е Калина, да расте щастлива и спокойна ☺️

# 28
  • Мнения: 37
Честита ни нова тема,Мариянка благодарим за нея❤️
Паола честито за бебе Калина.Нека расте здрава и щастлива, а на теб бързо възтановяване.

Последна редакция: пт, 22 сеп 2023, 13:33 от Krasi83

# 29
  • Мнения: 341
Днес на 22.09.2023г. се роди бебе Калина със заветните 2715г и 46см в 37+2 г.с. Операцията мина леко, болка има, но всичко отшумява!😇

Честита да ви е госпожицата, жива и здрава да е за радост на мама и тати 🥳💐💐💐
Паола тя късметлийка, да се роди на празника на Независимостта. Дано се учи добре в живота, така че да стане една силна и независима успяла дама, а мама и тати да имат здрави и силни нерви да и помагат по трудния път в живота 😁👍

Общи условия

Активация на акаунт