Изневерих

  • 16 894
  • 263
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 591
Начи освен да изневеряваме, сега ни забраняват и да пиеме?!
Егати живота, на една мусака живее ли се?

# 241
  • Мнения: 1 810
Всеки е свиня стане ли дума за секс.
Ми не. Стига да има някакъв избор.

# 242
  • Мнения: 269
Всеки е свиня стане ли дума за секс.
Ми не. Стига да има някакъв избор.

# 243
  • Мнения: 19 883
Истината е, че сексът винаги е бил в основата на всякакви отношения. Лицемерното отричане на инстинкта е по-опасно от самите действия.
Къде е границата на приличното и неприличното, както се вижда, за всеки е различна.
А хората всъщност са тооолкова гъвкави и широкоскроени, когато стане въпрос за собствен морал, че е излишно дори да се коментират флиртове и закачки.
За странични може да изглежда шок и ужас, а за самите тях да е в реда на нещата.

# 244
  • София
  • Мнения: 38 515
Абе като знам какъв в квартално между-семейният манталитет в София, не смятам че е подходящо да се закачаш със семеен приятел/приятелка.

# 245
  • Мнения: 406
Здравейте!
Попаднах в изключително странна ситуация.
Общ приятел,в даден момент и ситуация просто ми каза,че изпитва нещо към мен ,красива жена си,имаме страшно много общи неща,дай да го направим пък после ще го мислим - аз направо блокирах 😀
Нищо не се е случвало между нас,ако кажа,че не е красив и по някакъв начин не ме привлича ще излъжа.
И аз и той сме семейни,но от този разговор,който се състоя преди повече от месец,това не ми излиза от главата.
Имам чувството,че в един момент просто ще направим някоя глупост...
Е, на това му се вика верен приятел, брей... Joy Пие бира с мъжа ти уикендите пред телевизора, а през седмицата иска да те пази някой друг да не вземе да ти направи нещо лошо, докато мъжо го няма... Ланселотска работа, мъж да си на тоя свят... Joy

Няма такъв филм, честно... JoyJoyJoyJoy

ПС: А какъв беше въпроса, извинявам се? Joy

# 246
  • Мнения: 31 719
Как какъв е въпроса?
Сърби я, та пушек се вдига Joy

# 247
  • Мнения: 162
По конкретно. По конкретно.

# 248
  • Мнения: 335
Как какъв е въпроса?
Сърби я, та пушек се вдига Joy

Ми да я начеше! То пък да не е сапун да се изтърка?! Grinning

# 249
  • Мнения: 40 931
Taka e, обаче само ако остане в тайна. Цитирам Тартюф:
- Злото става зло, когато нашуми, когато стане знайно и ний не вършим грях, кога грешиме тайно...

# 250
  • Мнения: 1 257
ако кажа,че не е красив и по някакъв начин не ме привлича ще излъжа

Виждате ли колко е вредно човек да има красиви и привлекателни приятели Smile

# 251
  • Мнения: 2 150
Виждате ли колко е вредно човек да има красиви и привлекателни приятели Smile
Една руска жена в интернет каза, че жени и мъже могат да бъдат само приятели.
Но първо трябва да се изпраскат.

# 252
  • София
  • Мнения: 1 718
Аз пък съм на обратното на рускинята мнение - може жена и мъж да са приятели, но докато се изпраскат, после вече не. Става, не става връзка, но приятелството никога вече не е същото.
Също така може приятели ако двамата не се привличат, но се разбират добре или пък мъжът е гей Simple Smile))

# 253
  • Мнения: 406
Също така може приятели ако двамата не се привличат, но се разбират добре или пък мъжът е гей Simple Smile))
Е, те тогава не са приятели, а приятелКи, не става... Grin

# 254
  • Мнения: 3 010
Не изчетох цялата тема, но ако наистина си на 23, авторке, какво изобщо се занимаваш?

Седиш във някаква връзка, която явно ти е омръзнала, няма привличане, а и не уважаваш човека до себе си. Същевременно се занимаваш с някакъв друг, който само можем да гадаем дали е получил просто секс няколко пъти и си е щракнал напред, или просто не му се занимава с обвързана жена и нейните драми (и правилно).

На 23 ходи си гледай живота - спорт, приятели, кариера, хобита, пътуване, образование. Мъжете не се изчерпват до тези двамата, светът няма да свърши, търси щастието по смислен начин, а не като тънеш в неудовлетворение, нараняваш хора или ги обвиняваш, че не постъпват спрямо твоите очаквания! Порасни първо и не се поставяй в ситуации, от които е ясно, че ще страдаш ти, а и хората около теб. Тогава ще получиш почтеност и ще имаш право да я изискваш. Сега звучиш като човек, който има проблеми със собствените си представи за връзките, хората и света, не с кофти мъж!

Общи условия

Активация на акаунт