Изневерих

  • 17 013
  • 263
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
От няколко години имам такъв "проблем", само че моят "семеен приятел" не е изказвал намерения да правим нещо. Даже съм сигурна, че не би изневерил на жена си, също така много уважава мъжа ми. Държи се приятелски, но се усеща, че има нещо към мен. Бих казала, че дори се опитва да се бори с привличането, което изпитва. Дълго време си мислех, че си въобразявам, обаче последно си позволи да ме погали по голия крак в едно джакузи, което ми дойде недвусмислено. Сигурна съм, че не го беше планирал, не беше пил, че да е някаква грешка - просто импулсивна реакция. Готин е като човек, на вид също не е никак лош. Слава Богу не си падам по него, но си признавам, че това възхищение и внимание много ме ласкае. Виждал ме е в много смотани ситуации, не сме и първа младост, а интересът му е искрен и траен без да се натрапва и да ме задължава. Аз грам нищо не правя за този интерес и това е най-хубавото. Предполагам, че така ще си я караме. Имаме доста хубаво семейно приятелство, включващо и децата ни и не мисля, че някой ще си позволи да го рискува.

# 211
  • Мнения: 6 614
На-а-а мо-ой прия-ател си жена-а-а-а....
----------
По-добре угризения, отколкото съжаления.

# 212
  • София
  • Мнения: 11 491
Цитат на: Бор_яна link=topic=1590264.msg47714946#msg47714946 date=170982Т7881
Ще се редуваме ад ви пазим да не направите нещо, друг начин не виждам да ви спасим.

Хахахха,и Вие няма да може да ни опазите 😀 ( в кръга на шегата)
В случая не съм дописила най-важното.
Като странични хора,които само четат според Вас в тази ситуация не е ли по-редно да се прекратят всякакви отношения.
Макар че е доста сложно,при положение,че сме приятелски семейства от 10год.

Дали не е грозна постъпката му и дали не е странно, че го приемате толкова небрежно, весело, закачливо дори? Горкият ви мъж....дано и той някъде с някоя разхлаби, поне да не е семейна приятелка.

Аз само си представям как вие, приятелски семейства уж, се изчуквате с този аполон (ти и той) и после баджанаците сядат да си пият ракията на поредната приятелска семейна сбирка.... ще се жалиш после тук, ама късно чадо.
Ако те сърби, по-добре с непознат. Нали не мислиш, че на земята е останал само този мъж, който да е привлекателен?

# 213
  • София
  • Мнения: 1 718
Мъжката приказка "жената на моя приятел не е жена. Но ако тя е красива, то той не ми е приятел".
Що не си направите един суинг заедно? Сменете се двете двойки и нека и твоят мъж и неговата жена не са капо. А и така е по-честно.
Иначе - ясно е, че има голям ищах, няма особен морал и принципи, но кои сме ние, че да съдим чуждите мъже и жени с кого решили да си го слагат?
Изневярата вече я има, а дали ще я доизконсумирате няма да промени особено нещата. Но за доброто на всички е добре, да е само веднъж. Иначе в голям латино сериал се вкарвате.

# 214
  • Мнения: 2 210
Ако вашият мъж се пробва на някоя ваша приятелка, бихте ли искали тя да ви каже?

# 215
  • Мнения: 5 259
Абу, щи прасна една цица накрая Joy
Ама как не, разбира се, че ще иска.  Все оак за нея може, за него не!
Между другото такива неща не са единичен случай между приятелски семейства. Историята знае много, комшийте също. Добре, че не се събираме с никой!

# 216
  • Мнения: 336
За приятелски семейства подкрепям. Приятелка ми е споделяла, че мъжът от тяхно приятелско семейство я е изчукал. Просто се
случило - така каза. Очаквала да се променят нещо отношенията, но по нейни думи "всичко си е както преди". Не съм я питала дали продължават секс забежките, но и не ми е работа. Но е факт, че се случват такива неща между приятелски семейства. Не при всички предполагам.

# 217
  • Мнения: 6 614
Така си е. На всеки може да му се случи. Дай боже всекиму, както се казва.

# 218
  • Мнения: 6 196
Стига рогатите да не разберат, че тогава става доста сеир за гледане

# 219
  • Варна
  • Мнения: 519
Много знаеш дали и те не си...чешат тайно мераците Grinning

# 220
  • Мнения: 1 844
Обвързана жена, която сама предлага среща и спи с друг на втората такава, за всеки мъж е в графа "не става". Не знам какво си очаквала, но поначало не си се представила в добра светлина. После и сексът с теб да е уау, и ти да си красавица неземна, мъжът вече си е създал първо впечатление, което няма промяна. Това съм го чувала от страшно много мъже. Слагат те в определена графа и няма излизане от нея. Може и една година да се срещате тайно за секс, може да се влюби дори, но на маса с приятели ще каже "трябва да я зарежа тая вече, не я бива". Този е приключил нещата бързо-бързо.

# 221
  • Мнения: 327
Прочетох само поста на потребителката и на база изказване и писане мисля че темата е пързалка. 🙂

# 222
  • Мнения: 31 977
Прочетох само поста на потребителката и на база изказване и писане мисля че темата е пързалка. 🙂

На базата на какво точно реши, че е пързалка? Joy
Какво точно в писането и изказването сочи, че ни лъже?
Да не би да си експерт?

# 223
  • Мнения: 198
Обвързана жена, която сама предлага среща и спи с друг на втората такава, за всеки мъж е в графа "не става". Не знам какво си очаквала, но поначало не си се представила в добра светлина. После и сексът с теб да е уау, и ти да си красавица неземна, мъжът вече си е създал първо впечатление, което няма промяна. Това съм го чувала от страшно много мъже. Слагат те в определена графа и няма излизане от нея. Може и една година да се срещате тайно за секс, може да се влюби дори, но на маса с приятели ще каже "трябва да я зарежа тая вече, не я бива". Този е приключил нещата бързо-бързо.

Това ти го е казал някой, на който дори и ти нямаш никакво доверие че от него ще чуеш нещо умно някога, освен лиготии. Каква е гаранцията че жената, която ти пусне след месеци ходене по мъките е умна, сериозна, че  "става". Това е мислене на ограничен умствено девствен примат. Тия страшно много мъже са искали точно едно бързо от теб, и за да те впечатлят, говорят така. Не вярвам да са успели- да те впечатлят. Секса е тема табу в БГ, много трудно достъпен, и забравен отдавна за много хора. Ако един човек ( мъж или жена ) има възможност, при подходящите условия би се възползвал ако другия го кефи

Всеки е свиня стане ли дума за секс. Много години ще я чука тайно, без да каже на никой и без да я мисли за някаква си, ако е умен. Дори сега докато си пишем, някоѝ обвързани го “правят“

Чак ми е абсурдно

Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 16:26 от dsfds

# 224
  • Мнения: 5 259
На рожден ден съм на една съседка преди пивече от 5г. Имах съмнения за нея, че не е от най-мирно стоящите, а и зълва и ми беше подшушнала, че спи с мъжа от приятелското им семейство - други съседи, но не повярвах изобщо, защото зълвата не долюбва изобщо снаха си. Да ама какво се случва. Изгасят лампите по едно време, мъжа на моята съседка идва с тортата със свечи и фоейревки, рожденничката духа свещите и мъжа и реже тортата, трябваше рожденничката
да си изяде парчето торта без ръце. Яде тя всички се смеят, мъжа и отива за салфетки, а тя омазана с торта, минава някое от децата и изгася лампата за секунди и аз виждам как спрягания му за приятел с пръст обира торта от устните на жена му и си облизва след това пръста. Никой не видя освен аз и зълвата, която стоеше до мен. Тези до ден днелен са си прители и се събират да играят белот.

Общи условия

Активация на акаунт