Изневерих

  • 17 009
  • 263
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 208

Никой не видя освен аз и зълвата, която стоеше до мен.
Вие със зълвата, като кокумявки бе?
Де да можех да си намеря такива камери за охрана на къщата.

# 226
  • Мнения: 31 966
Абуто, да те просветля, че тренирано женско око вижда много по-добре от ЯМР  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 227
  • Мнения: 198
Докато четях, реших че докато е било тъмно, с пръста през дрехите ѝ, е минал през цепката и си го е облизал. Даже е безобидно, това от устните. Може да мине за шега примерно, дори някой от вас да ги види

Твоя пост е потвърждение на част от моя

Последна редакция: сб, 09 мар 2024, 16:27 от dsfds

# 228
  • Мнения: 5 259
Да вземеш сметана от устините на някой с пръста си и да го оближеш.
Абуто, без да сме кокумявки го видяхме случайно.

# 229
  • Мнения: 336
Обвързана жена, която сама предлага среща и спи с друг на втората такава, за всеки мъж е в графа "не става". Не знам какво си очаквала, но поначало не си се представила в добра светлина. После и сексът с теб да е уау, и ти да си красавица неземна, мъжът вече си е създал първо впечатление, което няма промяна. Това съм го чувала от страшно много мъже. Слагат те в определена графа и няма излизане от нея. Може и една година да се срещате тайно за секс, може да се влюби дори, но на маса с приятели ще каже "трябва да я зарежа тая вече, не я бива". Този е приключил нещата бързо-бързо.

Ми то и жената може да каже същото - пробвах го, не става и айде шута. Така, че това не е много съотносимо.

На рожден ден съм на една съседка преди пивече от 5г. Имах съмнения за нея, че не е от най-мирно стоящите, а и зълва и ми беше подшушнала, че спи с мъжа от приятелското им семейство - други съседи, но не повярвах изобщо, защото зълвата не долюбва изобщо снаха си. Да ама какво се случва. Изгасят лампите по едно време, мъжа на моята съседка идва с тортата със свечи и фоейревки, рожденничката духа свещите и мъжа и реже тортата, трябваше рожденничката
да си изяде парчето торта без ръце. Яде тя всички се смеят, мъжа и отива за салфетки, а тя омазана с торта, минава някое от децата и изгася лампата за секунди и аз виждам как спрягания му за приятел с пръст обира торта от устните на жена му и си облизва след това пръста. Никой не видя освен аз и зълвата, която стоеше до мен. Тези до ден днелен са си прители и се събират да играят белот.

Не виждам нищо лошо в това. Дори може да се възприеме като шега. По-учудващо и грозно щеше да ми е ако комшийката беше взела с пръст от устните и да облизва Grinning

# 230
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 503
... минава някое от децата и изгася лампата за секунди и аз виждам как спрягания му за приятел с пръст обира торта от устните на жена му и си облизва след това пръста. Никой не видя...
Е, голяма работа, и от това заключихте изводи, като че е обрал сметана от други устни...филмарска история, която нищо не доказва, освен, че някакъв се е държал фриволно с домакинята.

# 231
  • Мнения: 1 591
Акде, айде, чак пък филмарска история. Главните героини и бой ядат понякога.

# 232
  • София
  • Мнения: 13 406
Филмарска или не, не се сещам за толкова близки приятели, които да си облизват храна от устните един на друг. Поне не в моя кръг от познати.

# 233
  • София
  • Мнения: 38 629
Семейните приятели са най-големите предатели. Много се радвам, че толкова години с никого нищо не съм имала, въпреки че имаше мераци. След развода, тези същите мишоци са си близали лапичките с главния мишок и са ме клюкарили с някакви измислени съчинения.

# 234
  • Мнения: 2 757
"Пази ме, Боже, от приятели, от неприятелите сам ще се пазя!"
Ако приятел си позволи, и то - многократно, подобни унизителни подмятания, първо ще се запитам какво в поведението ми ги предизвиква. Изобщо не бих се чувствала поласкана, а по-скоро - обидена. Едно е други мъже да те харесват, нормално - имат очи, съвсем друго - да си позволяват подобна фриволност. Неуважително и подценяващо е.

# 235
  • София
  • Мнения: 38 629
Освен това, шансът да се напият заедно със съпруга и да си изпее всичко, гарнирано с " тя такава-онакава", е огромен.

# 236
  • Мнения: 31 966
Аз не бих общувала с такъв повече.

# 237
  • Мнения: X
"Пази ме, Боже, от приятели, от неприятелите сам ще се пазя!"
Ако приятел си позволи, и то - многократно, подобни унизителни подмятания, първо ще се запитам какво в поведението ми ги предизвиква. Изобщо не бих се чувствала поласкана, а по-скоро - обидена. Едно е други мъже да те харесват, нормално - имат очи, съвсем друго - да си позволяват подобна фриволност. Неуважително и подценяващо е.

Същото ми е мнението. Виждам как обвързани мъже правят сексуални намеци за изневяра и се “слагат” на познати в работата. Но в същото време знам как тези познати ги провокират с облекло и флиртаджийско поведение.

На мен ми се е случвало двама не толкова близки приятели на бившия да проявят интерес към мен, явно са имали някакви симпатии. Предприеха крачки обаче едва след като се разделихме. Преди това нищо не са си позволявали.

# 238
  • Мнения: 2 208
Освен това, шансът да се напият заедно със съпруга и да си изпее всичко, гарнирано с " тя такава-онакава", е огромен.
Затова трябва да се приемат оферти само от "приятели" дето не фиркат.

# 239
  • Мнения: 6 196
Тия са по опасни, щото ще вземат един път да се напият случайно или по някакъв извънреден повод и глей тогава как ще си издрънкат всичко. Докато редовен пияч по се контролира кво да дрънка на пияно и кво не.

Общи условия

Активация на акаунт