Къщата на инфлуенсърите - Тема 4 (сезон 2)

  • 44 176
  • 575
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 400
И аз бих се разстроила, ако човек от продукцията ми влезе така рязко от нищото, но не знаем дали е непредизвикано или е редовна практика на Александра да задава подобни въпроси и да злоупотребява с правомощията си. Очаквам да стане ясно в подкаста.
Отделно от това “най-хладнокръвната” се разплака и после подхвана още две други теми, за които да се ядосва и изсипа всичко на Ронси. Не знаем дали Вероника не е млъквала и Сашка да е продължавала да ѝ мели на главата - предполагам, че в един момент ще качат целия скандал за мембъри и също ще разберем.

Продължавам да не проумявам защо виновен е човекът, който се защитава, когато е несправедливо обвинен, а не този, който сипе обиди и клевети.
Дори и Петьо да е имал бележка за Вероника, виновен е той, а не тя.

# 61
  • Мнения: 732
Една истерия продължава около 40 минути. Няма значение кой какво казва или не казва, дали ще се съгласи или не. Докато не се изтощи изпадналият в истерия, няма край. Няма значение и какво я е провокирало, дали е основателно или не, дали е дребно или съществено.
Общуването на хора от продукцията с "маймунките" е проява на голям непрофесионализъм. Не че пак нямаше да се стигне до истерия, дошло ѝ е времето на Александра да истерясва и си истерясва жената.

# 62
  • Мнения: 121
Моето мнение, че Александра май по скоро е лежала в психиатрия и се е объркала, че е учила и е психолог. Или другата ми теория - Алесандра е като гъба и е попила от лудостта на клиентите и се е побъркала. Само това би обяснило нещата, на които станахме свидетели. 12-годишния племенник на приятелят ми е по-зрял от тази нестабилна жена на 30 и кусур години.
На някой друг направи ли ми впечатление колко пъти Сашка каза "Аз"? На нея ясно ли и е, че Земята се върти около Слънцето, а не около нея? Искрено бих искала да знам отговора на тези въпроси.
Както казах и преди, според мен Сашка намери удобен момент да насочи фокуса върху някой друг и да излезе жертва. Ако някой иска да ми се обижда ама който е смята, че Александра е права в ситуацията - ами идете да се прегледате.
Ситуацията с телефона беше чудесния пример как Сашка се пробва да излезе жертва. Мога да си представя колко пъти е пилила на главата на хората в апаратната с фасони, че на човека да му прикипи. Толкова пъти Св. Сашка като развален грамофон повтори едно и също, че силно съчувствам и на монтажиста.
По отношение на бележката - Първото, което ще кажа, че човек винаги първо трябва да се съмнява в себе си и след това в другите.
Всички скачат срещу Ронси, че е отвърнала. Този път аз съм на нейна страна. Ако бях на мястото и, на Сашка щях да и кажа много по лоши неща, а даже и да и причиня няколко неща.
Ако Александра беше всичко, което твърди, че е, щеше да проведе нормален разговор с Ронси и да я попита дали е получава бележка с нормален тон, а не директно да я обвинява.

Единствено се чудя защо продукцията не се намеси. Когато обвиняват някой продуцент в измама за мен е нормално да се намесят.

Поведението на Дидо след като беше разкрит много ме издразни. Не може да играе подмолно и като "пиииип" да се върти от тук от там и да не очаква какво ще се случи.

Аз лично се надявам всички да се съюзят и да изгонят Алекс, а след това вече да се борят коалиция с коалиция.

# 63
  • София
  • Мнения: 11 655
Във всяко предаване се общува с екипа, в  някои лицето на продукцията е под формата на редакторите и пак има любимци и не чак такива. Казвали са ИВ например, че може да извикат друг на синхрон и теб да те оставят да поспиш. В ИВ постоянно им говорят като този от Къщата, че не могат, докато пътуват към битки и след това да си говорят, карат им се, повишават тон да не ходят до тоалетна, когато ще пътуват и тн. Още помня разказите на Тодор. Не казвам, че е правилно, но и че не е някакво изключение. Далеч по-големи продукции си позволяват редовно такова поведение. Тук имаме еднократно изпускане на нерви. Тя също беше учудена, така че явно не е практика.

# 64
  • Мнения: 2 872
За съжаление Сашка я виждам по-скоро на финал, отколкото изгонена на номинации.
Съжителство с истерик е много трудно, а и Сашка с нищо не си помага да си овладее състоянието. Ако участниците по лични или инфлуенсърски подбуди я търпят, техен проблем. Мен ме натоварва и свърши ли сезонът, повече никъде няма да я гледам. Единствено на някои синхрони ми харесва, в останалото време съм на тръни кого ще заяде, от какво ще изпуши и закряка.

# 65
  • София
  • Мнения: 11 655
Моето предположение: Дидо или Ронси ще са, като залагам на Дидо. Те ще стрелят по двамата, ще са с равен брой, но Ронси ще играе - 1 глас и Дидо отпада.

Ако е с игра, може и да има разместване, но е време за номинации, така че едва ли ще има изненади.

# 66
  • Мнения: 732
Е, не във всяка продукция някой Петьо разнася банкноти, оставя ги по леглата и се занася с участниците за залози.

# 67
  • Мнения: 824
За първи път изгледах цял епизод, без превъртане. Алекс е истеричка, а толкова я харесвах. Не е длъжен, никой да се съобразява с нейните чувства, все е жертва. Дано я изгонят, играта ще е по-интересна.

# 68
  • София
  • Мнения: 11 655
Е, не във всяка продукция някой Петьо разнася банкноти, оставя ги по леглата и се занася с участниците за залози.

Мда, дори и цигари се случва да им дадат в други предавания. Тук разбра какво се е случило зад камера, а там не ти казват. От разговора с другите стана ясно, че Петьо не е говорил само с Ронси, така че не се касае за лично отношение. Дали е имало бешежка, не знам, но със сигурност не ѝ помагат с образа, нито за финал. Тя влезе като положителен образ, в момента не е такъв и не вярвам да спечели, но ще гледаме.

# 69
  • Мнения: 1 787
Александра наистина има някакви психични проблеми. Не случайно всички момичета бяха срещу нея в Ергена.

# 70
  • Мнения: 732
Ама тя цялата история изобщо не е била заради Ронси, за никакво лично отнпшение не съм отваряла дума. Да, Ронси няма да излезе с положителен образ, ако публиката не харесва играчи, които играят, а не са влезли само да се лензят. Но виждаме, че вторият образ се котира като положителен от инфлуенсърите, предполагам, че и публиката им е на същия акъл. Ронси това не я бърка, ама си признава, че иска 25те бона, дето на другите уж хич не им пука за тях. Като се добави и че излъчването вече съвпада с други формати, въобще повече не смятам да се занимавам с тези инфантили.

# 71
  • Мнения: 663
Ще го напиша бавно Simple Smile

Дали и как Алекс се е държала с продукцията са предположения. Това, което се видя е, че на нормален и уточняващ въпрос, целящ да спести глоби и неприятности, й се отговори по меко казано неприятен начин.

Защо Ронси да я щади ли? Когато някой човек е разтроен и видимо психически изнервен и нестабилен в момента, най-нормалното и разумно нещо е този човек да не бъде предизвикван и оставен/му бъде помогнато да се успокои. Стига да не прекали съвсем, разбира се. Така се щади достойнството на всички. И не че някой е длъжен, но би било хубаво. А не да се бърка във всички рани и по болните места, в случая дислексията и участието в Ергенът. Това е все едно да риташ паднал човек и е жестоко, и грозно. Освен че никак не помага обстановката да се нормализира, а напротив заплашва да ескалира. Така стават и по-лоши неща...

Човекът, който е нападнат, може да се защити когато опонента му е по-адекватен. Плоскостта с вината е доста хлъзгава, по принцип и двете имат някаква отговорност в създадения конфликт. И се провалиха по разни параграфи, но при едната е в състояние, когато човек малко или много не мисли трезво, докато при другата ми се стори доста хладнокръвно и сякаш дори се забавляваше.

Александра нарече Ронси лъжкиня, защото тя така и не призна, че изобщо знае за какво става въпрос. Интересно защо не каза нещо от рода на "Така и така Александра, бяха банкноти, а не бележка". Други са видели някакви пари, защо тя, като човекът на когото е показана хартийката, нищо не е забелязала?

Отделно, че на Александра й е болна тема, че в Ергенът имаше човек, подбутван от продукцията, който накрая взе че и спечели, независимо от начина, по който се държа. И сега е бдителна и чувствителна към подобни сигнали.

Най-големият проблем на Александра е в завишените претенции и самочувствие, според мен с недостатъчно покритие. Духовната парвенющина и високомерие дразни хората. И ако една Миглена Ангелова например, с огромен житейски опит може да си позволи да не обръща внимание на хорското мнение, защото много добре познава себе си, то при Алекс е нежелание да приеме каквато и да било критика или гледна точка, различна от нейната. Бях на нейна страна в Ергенът, но не мога да кажа, че я харесвам особено. Все пак ми се струва, че има искрено желание да бъде добър човек и да постъпва правилно.

И Ронси ако е близка с Ицака, не може ли хипотетично той да й праща бележки по Петьо?

# 72
  • Мнения: 4 400
Ще го напиша бавно Simple Smile

Дали и как Алекс се е държала с продукцията са предположения. Това, което се видя е, че на нормален и уточняващ въпрос, целящ да спести глоби и неприятности, й се отговори по меко казано неприятен начин.

Защо Ронси да я щади ли? Когато някой човек е разтроен и видимо психически изнервен и нестабилен в момента, най-нормалното и разумно нещо е този човек да не бъде предизвикван и оставен/му бъде помогнато да се успокои. Стига да не прекали съвсем, разбира се. Така се щади достойнството на всички. И не че някой е длъжен, но би било хубаво. А не да се бърка във всички рани и по болните места, в случая дислексията и участието в Ергенът. Това е все едно да риташ паднал човек и е жестоко, и грозно. Освен че никак не помага обстановката да се нормализира, а напротив заплашва да ескалира. Така стават и по-лоши неща...

Човекът, който е нападнат, може да се защити когато опонента му е по-адекватен. Плоскостта с вината е доста хлъзгава, по принцип и двете имат някаква отговорност в създадения конфликт. И се провалиха по разни параграфи, но при едната е в състояние, когато човек малко или много не мисли трезво, докато при другата ми се стори доста хладнокръвно и сякаш дори се забавляваше.

Александра нарече Ронси лъжкиня, защото тя така и не призна, че изобщо знае за какво става въпрос. Интересно защо не каза нещо от рода на "Така и така Александра, бяха банкноти, а не бележка". Други са видели някакви пари, защо тя, като човекът на когото е показана хартийката, нищо не е забелязала?

Отделно, че на Александра й е болна тема, че в Ергенът имаше човек, подбутван от продукцията, който накрая взе че и спечели, независимо от начина, по който се държа. И сега е бдителна и чувствителна към подобни сигнали.

Най-големият проблем на Александра е в завишените претенции и самочувствие, според мен с недостатъчно покритие. Духовната парвенющина и високомерие дразни хората. И ако една Миглена Ангелова например, с огромен житейски опит може да си позволи да не обръща внимание на хорското мнение, защото много добре познава себе си, то при Алекс е нежелание да приеме каквато и да било критика или гледна точка, различна от нейната. Бях на нейна страна в Ергенът, но не мога да кажа, че я харесвам особено. Все пак ми се струва, че има искрено желание да бъде добър човек и да постъпва правилно.

И Ронси ако е близка с Ицака, не може ли хипотетично той да й праща бележки по Петьо?
Проблемът беше, че Александра питайки и чакайки отговор, продължаваше да държи телефона си, който ѝ е бил даден само за да свърши работа. Перси ясно ѝ каза, че щом е по работа може да позвъни, Ронси допълни, че те ще чуят какво казва. Затова беше изнервен Доктора, а тя веднага почна да му говори троснато.
Не знаем дали Ронси не е пробвала и с мълчание, защото скандалът е доста скъсен - бил е над час по думи на Павел. Тя също така ясно каза, че не знае за какво става дума, може и изобщо да не е видяла парите/бележката. Тук е въпросът защо някой от знаещите в съседната стая не се намеси да успокои положението.

Не знам Ицака колко е близък с Ронси и мъжа ѝ, следя всички и само един общ клип съм им видяла. Ако някой иска да говори на 4 очи с Вероника, може да я викне за синхрон, в предния сезон така правеха - имаше само една бележка, с която бяха дали мисия на Николас, но там целта е била да е тайно и от Павел и Ицака.

А бутаната в Ергенът се оказа съвсем друга, само на една ѝ е било позволено да върне роза и да си запази достойнството. Според мен си е направо гузен негонен бяга - тя е била любимка в предното предаване и сега търси коя е в това.
Отново - колко е нелепо за справедливост да говори единственият човек, влязъл с хонорар в Къщата (признание на Павел и Ицака в Надкаст).

# 73
  • София
  • Мнения: 11 655
Защо трябва той да ѝ праща бележки, като може директно да я викне в Клюкарника и да ѝ каже, даде, каквото иска? Те са приятели и с Перси, Кумбата и Дидо.

Никаква жертва не е Александра, нито в Ергенът, нито сега. Аз също смятам, че използва коза с дислексията, когато поиска и е адски манипулативна. На Ронси ѝ кипна някой да ѝ крещи в лицето и си каза истинското мнение за нея. Александра, ако иска разбиране, не е лошо да показва възпитание, крайно неприемливо е да крещи така по някого. Вероятността другият да си замълчи е минамална. Тя се обижда на една забележка, аз след такъв цирк не бих ѝ проговорила повече. Човек трябва да пази чуждото достойнство, ако иска някой да пази и неговото. Ронси трябваше да се овладее заради себе си.

П. П. Мен и Ронси не ми хареса в скандала, за мен е минус и за двете. Преди Къщата я харесвах, вече по-скоро не.

# 74
  • Мнения: 663
Скрит текст:
Ще го напиша бавно Simple Smile

Дали и как Алекс се е държала с продукцията са предположения. Това, което се видя е, че на нормален и уточняващ въпрос, целящ да спести глоби и неприятности, й се отговори по меко казано неприятен начин.

Защо Ронси да я щади ли? Когато някой човек е разтроен и видимо психически изнервен и нестабилен в момента, най-нормалното и разумно нещо е този човек да не бъде предизвикван и оставен/му бъде помогнато да се успокои. Стига да не прекали съвсем, разбира се. Така се щади достойнството на всички. И не че някой е длъжен, но би било хубаво. А не да се бърка във всички рани и по болните места, в случая дислексията и участието в Ергенът. Това е все едно да риташ паднал човек и е жестоко, и грозно. Освен че никак не помага обстановката да се нормализира, а напротив заплашва да ескалира. Така стават и по-лоши неща...

Човекът, който е нападнат, може да се защити когато опонента му е по-адекватен. Плоскостта с вината е доста хлъзгава, по принцип и двете имат някаква отговорност в създадения конфликт. И се провалиха по разни параграфи, но при едната е в състояние, когато човек малко или много не мисли трезво, докато при другата ми се стори доста хладнокръвно и сякаш дори се забавляваше.

Александра нарече Ронси лъжкиня, защото тя така и не призна, че изобщо знае за какво става въпрос. Интересно защо не каза нещо от рода на "Така и така Александра, бяха банкноти, а не бележка". Други са видели някакви пари, защо тя, като човекът на когото е показана хартийката, нищо не е забелязала?

Отделно, че на Александра й е болна тема, че в Ергенът имаше човек, подбутван от продукцията, който накрая взе че и спечели, независимо от начина, по който се държа. И сега е бдителна и чувствителна към подобни сигнали.

Най-големият проблем на Александра е в завишените претенции и самочувствие, според мен с недостатъчно покритие. Духовната парвенющина и високомерие дразни хората. И ако една Миглена Ангелова например, с огромен житейски опит може да си позволи да не обръща внимание на хорското мнение, защото много добре познава себе си, то при Алекс е нежелание да приеме каквато и да било критика или гледна точка, различна от нейната. Бях на нейна страна в Ергенът, но не мога да кажа, че я харесвам особено. Все пак ми се струва, че има искрено желание да бъде добър човек и да постъпва правилно.

И Ронси ако е близка с Ицака, не може ли хипотетично той да й праща бележки по Петьо?
Проблемът беше, че Александра питайки и чакайки отговор, продължаваше да държи телефона си, който ѝ е бил даден само за да свърши работа. Перси ясно ѝ каза, че щом е по работа може да позвъни, Ронси допълни, че те ще чуят какво казва. Затова беше изнервен Доктора, а тя веднага почна да му говори троснато.
Не знаем дали Ронси не е пробвала и с мълчание, защото скандалът е доста скъсен - бил е над час по думи на Павел. Тя също така ясно каза, че не знае за какво става дума, може и изобщо да не е видяла парите/бележката. Тук е въпросът защо някой от знаещите в съседната стая не се намеси да успокои положението.

Не знам Ицака колко е близък с Ронси и мъжа ѝ, следя всички и само един общ клип съм им видяла. Ако някой иска да говори на 4 очи с Вероника, може да я викне за синхрон, в предния сезон така правеха - имаше само една бележка, с която бяха дали мисия на Николас, но там целта е била да е тайно и от Павел и Ицака.

А бутаната в Ергенът се оказа съвсем друга, само на една ѝ е било позволено да върне роза и да си запази достойнството. Според мен си е направо гузен негонен бяга - тя е била любимка в предното предаване и сега търси коя е в това.
Отново - колко е нелепо за справедливост да говори единственият човек, влязъл с хонорар в Къщата (признание на Павел и Ицака в Надкаст).

Е какво като е държала телефона си, а и не Перси и Ронси са продуценти, защо трябва да ги слуша?

И аз не знам колко са близки, а и не знам ситуацията дали не е налагала спешна бележка, вместо викане на синхрон. Мен това ме учуди най-много - че не пуснаха кадри от реалната ситуация. И ми е подозрително.

Бутаната в Ергена беше Капитонова, очевидно нито тя харесваше Виктар, нито той изгаряше по нея и е толкова тъп, че да се хване с подобна меркантилна жена. Най-вероятно са позволили на Александра да върне розата, ако е правела някакви циркове и да си нямат проблеми с нея.

Съгласна съм за възпитанието й. А и тези емоции трябва да се научи да ги овладява и сервира на хората по някакъв по-човешки начин. А ако иска да бъде уважавана, да уважава и тя останалите.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт