Къщата на инфлуенсърите - Тема 4 (сезон 2)

  • 43 047
  • 567
  •   2
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 11 575
На мен Марианов ми е аграсивен и не е забавен, напъва се да е с готините и да е като тях над нещата. Само, че тях наистина единствено Анджела успя да ги ядоса, докато при Марианов има сдържане за пред камерите.

И аз очаквам Дидо да е следващият изгонен, едва ли ще спечели MVP. На този етап вече е редно имунитет да се печели не само от спечелилия отбор, а всички да могат да участват.

# 31
  • Мнения: 4 355
И аз си мисля, че Дидо ще изхвърчи от номинация и то съвсем скоро. Едва ли предстоят много номинации, към края почват да залагат основно на битките. Или Дидо, или Ронси ще е следващият човек на мушка, ако Александра успее да раздуха достатъчно случката с Вероника, ще е тя, ако обаче успее да се защити, ще го изяде Дидо.
Иначе Дидо, Ронси и Котарачето са на пангара за гонене с номинации. Другите ще трябва да загубят игра, за да ни лишат от присъствието си.

# 32
  • София
  • Мнения: 11 575
Дидо ще е, особено след този скандал с Алекс, освен ако не вземе MVP. Алекс пък все ощетена, все някой ѝ мачкал достойнството. Вярно, че Дидо много пищя и се изкара все едно неговото е най-гадното, но не я обиждал чак. Окуражаваше я, че може да се справи.

# 33
  • Мнения: 473
Не знам какви ще са следващите номинации, но на този етап би било добре да има разчупване на номинациите, за да им объркват плановете. Добре се получи това с една положителна и една отрицателна, сега би било интересно например да са само положителни гласове и да отпадне този, за когото най-малко хора са гласували за спасяване. Ако нямат нещо подобно сега може да се помисли за следващия сезон.

# 34
  • Мнения: 8
много би било интересно ако вкарат някакво предизвикателство, в което на участниците да се дадат различни компроментиращи цитати   и те да трябва да отгатват кой ги е казал. така ще се разобличат мноооого неща и хора като Ронси няма да може да се разхожда и да си замазва лъжите

# 35
  • Мнения: 4 355
Супер епизод, а бях негативно настроена като сметнах, че няма нито битка, нито номинации.
Скрит текст:
Игрите бяха забавни, особено тази с викторината. Еми обичам да се надсмивам над глупостите. Ивка нямаше конкуренция, те не знаеха елементарни неща.

Дидо много здраво се издъни в опитите си да прави коалиция с цялата къща. Трябваше да си играе с мъжете и да ги бие на игрите, но си изпусна шанса. Сега, щом се обръща срещу момичетата, очаквам да изхвърчи в най-скоро време - особено ако продължава да е толкова добър в игрите, които нямат никакво значение.
Егото понякога надвива разума.

Ронси в предния епизод обясняваше как не смята Сашка за манипулаторка, а сега съвсем директно каза точно обратното (което е и истината по мое мнение). Не знам лицемерна ли е или се оплита в собствената си игра, но тя май ще излети и преди Дидо.

Нямам търпение за следващия епизод и истерията на Сашка и как Перси гледа пълен цирк от първи ред, точно като Майкъл Джексън с пуканките ми е.

Яд ме е, че потенциално добри играчи като Томас и Ронси се наиграха сами и по пътя си прецакаха други, които можеха да правят нещата интересни като Томас например.

# 36
  • София
  • Мнения: 27 181
Все пак нека пуснем новият епизод...

Епизод 25

# 37
  • Мнения: 2 866
Промото за следващия епизод първо ми се стори обещаващо бурни страсти, на второ гледане ми изглежда като мисия на тройката Сашка-Ронси-Перси. Малко, но все пак вероятно да се окаже и инсценировка по инициатива на Ронси, за да скрие смяната на лагера и Дидо да не очаква, че на следващите номинации с Елеонор ще гласуват срещу него.

# 38
  • София
  • Мнения: 27 181
Епизод 25
 
Дидо прекалено късно тръгна с тази отчаяна тактика. Онзи ден прави стратегии срещу Кумбата, а сега едва ли не, мъжка дума и т.н. с него и останалите. Разбирам, че търси начин да се измъкне, но по този начин се излага пред публиката. Можеше да го отиграе по-елегантно, а не така отчаяно.
Ронси също няма шанс вече. Чудя се кого искам повече да изгонят. Нея или Алекс. Много ми е отблъскваща Ронси с поведението си.
 
Трагична обща култура на елементарни въпроси. Никой не мога да отлича.
Срам и позор за млади хора и то ‘’инфлуенсъри’’
Даже им даваха подотговори, т.е. 100% е имало и налучкване. Аз ги знаех всичките отговори без да ми дават опции.
Добре, хайде ще спестя критиките към Ивка. Победителите не ги съдят, ама нека не се главозамайва...
 
Марианов все повече и повече ме разочарова.
 
Имитациите бяха пълна тъпотия. Но виж е тези неща им се отдава. В тъпотиите, убиващи мозъчни клетки.
 
Мислех, че Кумбата няма кой да го бие на кеглите. Дидо излишно се натегна тук. Уж е за купона, но всякакви подобни победи малко преди финала му слагат мишена. Излишно...
Тази игра беше забавна поне.

# 39
  • София
  • Мнения: 27 181
Габи е на гости в 'Ще си кажат'

# 40
  • Мнения: 4 355
Подкастът не беше лош, но Габи е поредният инфлуенсър с нереалистична представа за себе си и не го казвам с лошо, а просто че тотално си разбиват възприятията от всичките похвали, лични съобщения и какво ли не, които получават. Габи смяташе, че това ще е най-гледаният подкаст, Котарачето се смята за звезда, Ивка също... дано не им подейства зле тази самозаблуда.

Павел и Ицака казаха, че скандалът утре е най-големият до момента и е 28 минути от целия клип, а в действителност се е разиграл над един час.

# 41
  • Мнения: 1 798
Това момче, Кумбата, е радост за окото. Повечето плетат интриги, би трябвало да са забранени наговарянията за гласуване, както беше в ББ, а на него дори му става неудобно от подобни разговори. Много добро възпитание явно. Усмихнат, добряк, майтапчия, скромен, но не загубен Simple Smile . Мъжко момче.
Дидо е мишок с представа за себе си, разбира се грешна, за велик стратег. И с този диалект... Уфф.

# 42
  • София
  • Мнения: 27 181
Перси е гост на Андон в 'Звездни футболни предизвикателства'

# 43
  • Мнения: 4 355
Доживях да прочета през 2023 година, че това да имаш тактика как да спечелиш състезанието, е лошо възпитание 🤭 Дано има повече мишоци, които уважават хората и нищо лошо не са казали за никого, отколкото добри, скромни и умни момчета, които снимат жените, докато правят секс с тях и после ги качват в интернет, за да се правят на големите мъжаги.

Дидо ме дразни в предаването понякога, но ако не беше той, щяхме да гледаме само хахо-хихи и истериите на Александра. Това е игра, не е социален експеримент като ББ, затова приветствам с две ръце откритите разговори за номинации, това прави наратива многопластов.

Последна редакция: нд, 24 сеп 2023, 22:47 от Clouded

# 44
  • София
  • Мнения: 22 950
Днес ли са номинациите?

Общи условия

Активация на акаунт