Любители на кучета - 137

  • 27 051
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 531
Запис в новата темата.

От снимката на Естела- и при нас все една част трябва да е леко допряна до някой от лежащите. Ей така, за сигурност.

# 31
  • София
  • Мнения: 8 563
Морско конче… ааа, куче Simple Smile Даже влезе във водата по своя инициатива (да ме извади, мисля аз)! И плува днес, макар и с малко мотивация от ММ Simple Smile


А тази палма явно беше местният пощенски клон - големи проверки за съобщения бяха.

# 32
  • Мнения: 14 079
Зара издържа геройски пътуване с колата от 45 мин., с доста завои. През цялото време главата й беше отвън и като се има предвид, че 15 мин. преди да тръгнем яде, герой ми е тя.






# 33
# 34
  • Мнения: 166

Чорапа си е чорап 😁😁😄😃

# 35
  • Мнения: 890
Хора стискайте палци. В 12:30ч отиваме на кастрация и на мен всичко ми се е свило. Много ми е неспокойно.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 521
Хора стискайте палци. В 12:30ч отиваме на кастрация и на мен всичко ми се е свило. Много ми е неспокойно.
Спокойно, стискаме, но ти отпусни сърцето!!!!!!!! Всичко ще е наред. В 16 ч. като отидеш и си прибереш маймунката, сама ще се изненадаш колко "мъжки" се държи. Утре всичко ще е вече само спомен и глезене, а ти я накипри с новата бандана, и ни я фотографирай. Hug

# 37
  • Мнения: 11 338
Успех! Всичко ще мине по мед и масло! Чакаме да пишете като се върнете! Heart
Ох и нас ни очаква тази седмица такива притеснения!

# 38
  • Мнения: 890
Ох, оставихме я и сега ще чакаме да ни звънне доктора. Дано всичко е наред. Милата много я беше страх с един такъв поглед беше. Ухапа доктора като я хвана да й бие упойката.Не знам защо така реагира като я пипна, явно си усеща нещата. Попринцип е много дружелюбна и чака само някой да й обръща внимание ама и той доктора е малко дръпнат и затова сигурно.
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА 🥰

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 12:59 от patenceto_

# 39
  • София
  • Мнения: 8 563
Ми той доктора да свърши добре работа, после ще му се извинявате Wink Всичко ще  енаред, като ти звъннат да кажат, че е минало всичко кей, тогава пък ще е голяма радост! А като мине време и виждаш как не я закачат, как не се чувства дискомфортно от кървене или хормони (Буба ставаше супер плашлива например), тогава е още по-добре! Да кажеш като я вземете и можеш да пишеш Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 521
Ох, оставихме я и сега ще чакаме да ни звънне доктора. Дано всичко е наред. Милата много я беше страх с един такъв поглед беше. Ухапа доктора като я хвана да й бие упойката.Не знам защо така реагира като я пипна, явно си усеща нещата. Попринцип е много дружелюбна и чака само някой да й обръща внимание ама и той доктора е малко дръпнат и затова сигурно.
БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА 🥰
Това ми е малко странно, че пред вас е действал доктора. Нашият си ги прибра с повода в друга стая и ни отпрати. После си е действал вътре, нищо не сме видяли. Но и нашите двенки гледаха уплашено като влязохме и като ги взе погледът им беше точно "Къде ни оставяте...обещаваме вече да слушаме....само ни вземете..." Щях да се разплача, но синът ми беше железен, въпреки, че и на него му трепереше под лъжичката. Абе..."внуци", к'во да пра'йш.... Ей тук са на другия ден, вече тичаха леко из двора, но бяха кротки и предпазливи. Кончетата им са малко над черничкото място на коремчетата - по две шевчета имаха. На третия ден настана отново вакханалията и доста се притеснявах от проблеми - нищо им нямаше, но чак на доктора се обаждах да го питам дали да ги вържем, че не спират с тичането. Той се смееше и ме успокои, че на мен ако не ми е добре и ме боли, няма да бягам, така са и те.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419

Станахме от дивана и се поразходихме

# 42
  • Мнения: 1 651
Като кастрираха Мейпъл също и биха упойката пред нас(уж да е в спокойна среда и да не се плаши излишно) и беше ужасна гледка, защото за секунди я видяхме колко безпомощна беше, сякаш угасна. Поревахме си дружно с моя приятел тогава.
Всичко ще бъде наред!

Няшата госпожица беше на гости в провинцията и я заведохме на груминг. Нещо не остана очарована,но бая косъм падна.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 521
Е, сега вече се убеждавам, че нашият доверен лекар е действал хуманно и към нас. Наистина щях да припадна от притеснение, честно, ако бях ги видяла ... пък уж не ги исках миналата година.....Kissing Heart

ПП Колкото пъти видя Саско и все си мечтая какви "внуци" можем да имаме, ако можехме - красива осанка, стойка, буден поглед. Искам го за "доведен зет" на Рая - толкова ми напомня на нея на снимка. Ама пък тя е такава дива коза, че ще го прогони от къщата, че и от двора. Или ако го пусне в единия апартамент от къщата, Буря ще стои отпред като кибик и ще пролайва ядосано през 30 секунди - сега така прави, ако Рая е влязла и иска да отида да я изгоня, че да се намести пълноправно Буренцето. Явно си мисли, че тя има нАтУрален акт за къщата, а Райчето е със "заповед за временно настаняване".Grinning

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 14:27 от galenaa

# 44
  • Мнения: 890
Взех я. Доктора каза, че всичко е наред. Още я държи упойката като ме чу тръгна да маха с опашка и да става ама сега спи и не я е отпуснала още. До колко време трябва да я пусне?
galenaa с твойте разкази ме рабиваш. Да вземеш да напишеш една книга "Приключенията на Буря и Рая".

Общи условия

Активация на акаунт