Февруарчета 2024 - Тема 5

  • 22 654
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
Zimone Мониии ❤️ Толкова се радвам да те видя тук ❤️ че и почти заедно вървим!
Аз съм 17+6 гс и коремът ми изведнъж порасна.
Магнезият при мен е 2х2.


# 16
  • София
  • Мнения: 8 564
Аз съм в 16+5, днес бях на втора фетална (от 4, като скрининга се води първата). Човекът е към 180 гр, пораснал е Simple Smile Всичко си му е наред и е малко мързелив - не щеше да си покаже главата, и нито разходки, нито подскоци на място го накараха да се размърда, наложи се да се гледаме с некоремния ехограф - но пък при огледа всичко беше чудесно и там Simple Smile И засега май е извадил късмет с нос като на баща си, не като моя Simple Smile
Ще съжителства с 10-годишното ни куче, никакъв шанс няма да се разделя с член на семейството, да не говорим пък колко ползи има от връзката между двамата.

KrissSsstina, някъде бях чела, че преди да ги превърнат в "бойна" порода, на путбулите са им казвали nanny dog - обичат семейството си и се разбират с деца. На ММ сестра му имат два питбула в двора - милите бягаха от племенника още преди да проходи Simple Smile Иначе са страшни "пазачи", ама да не ги докопа малкия човек да им дърпа опашките...

# 17
  • Мнения: 34
За темата за Нова Година 😁 аз сега едвам успявам да си държа очите отворени след 9ч камо ли да стоя до 12ч на Нова Година 😂

# 18
  • София
  • Мнения: 474
Аз съм в 16+5, днес бях на втора фетална (от 4, като скрининга се води първата). Човекът е към 180 гр, пораснал е Simple Smile Всичко си му е наред и е малко мързелив - не щеше да си покаже главата, и нито разходки, нито подскоци на място го накараха да се размърда, наложи се да се гледаме с некоремния ехограф - но пък при огледа всичко беше чудесно и там Simple Smile И засега май е извадил късмет с нос като на баща си, не като моя Simple Smile
Ще съжителства с 10-годишното ни куче, никакъв шанс няма да се разделя с член на семейството, да не говорим пък колко ползи има от връзката между двамата.

KrissSsstina, някъде бях чела, че преди да ги превърнат в "бойна" порода, на путбулите са им казвали nanny dog - обичат семейството си и се разбират с деца. На ММ сестра му имат два питбула в двора - милите бягаха от племенника още преди да проходи Simple Smile Иначе са страшни "пазачи", ама да не ги докопа малкия човек да им дърпа опашките...
Само им се носи лоша слава, много гальовни са и поне нашия разрешава какво ли не - хранила го е с лъжица в устата, слага му слънчеви очила, като малка му хапеше ушите, щипане и какво ли не, а живота си ще даде за нея....голяма любов са. За славата им винаги съм казвала, че стопаните са фактора и те избират дали да ги учат на любов или агресия, животинките не са виновни.

# 19
  • Мнения: 727
На Нова година и в София да тръгне раждане няма да е китка със сигурност.
Най-вероятно няма да отидем и се сетих точно как ще го убедя Simple Smile
Иначе аз мислех да ходим сега до Рим за няколко дни, но просто не успяхме да се организираме. Ноември имаме годишнина също и евентуално тогава може да мръднем някъде за последно.
Домашни животни харесвам, но да не са ми в къщата. Просто на този етап не виждам как бих отделяла време и внимание и на животно. Малки вчера ми каза, че искал рибки. Може и да го огрее някой ден. За късмет ми се е паднало дете котколюбител, а аз толкова не обичам котки. Едно време кто се преместих при ММ, той имаше котка. Така и не можах да ѝ свикна. Като забременях я подарихме. Просто правеше такава мръсотия, че не мога да си представя бебе да пълзи на същия под или пък котката да се катери в бебешкото креатче след като е ровила в котешката си тоалетна. Няма начин.

# 20
  • Мнения: 96
Аз пиех Магнерод 3×2 с миналата бременност,обаче не ми спираше контракциите и затова сега ми го смениха с Диаспорал,много по-добре е с него.

Благодаря за споделеното мнение!
Не е ли много рано за такива високи дози? Това е единственото, което ме притеснява.
С предишната бременност чак в 7 месец ми го изписаха.
Ще споделя и на другия лекар, при който ходя.

По темата за домашните любимци. Обичам животните. Имаме котки, но живеем в къща и те се разхождат свободно. Вътре не мога да изтърпя това, което остава след тях. Евентуално бих склонила на рибки. Нищо друго обаче.  Въпрос на личен избор е!

# 21
  • Мнения: 263
Момичета, без да убеждавам някой в каквото и да е за котките, и с цялото ми уважение към вас, но те са много чисти животни. Къпят се по дузина пъти на ден, за три години откакто имам котка, освен на килимчето пред тоалетната и, другаде не е разнесла от пълнежа и едно парченце. И да, лежи в леглото, при което оставя косми, неизбежно е, но реално не замърсява с присъствието си повече отколкото човек би изцапал, даже напротив.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 564
Аз вчера забравих да кажа, че нашата Буба и тя е залепена за мен от 2-3 седмици. Мислех си, че си внушавам, но определено има промяна в отношението й (ММ е нейният алфа и търси него постоянно, но напоследък и аз нещо съм й станала важна) Simple Smile По принцип обожава деца и бебета, все ще успеем, живот и здраве, да я даптираме към новия човек вкъщи. 
Ето го моето малко хапче щастие
Скрит текст:

# 23
  • София
  • Мнения: 853
Аз съм с домашно животно - котка. Вярно е, че са по-чисти от човека. Няма проблем с животните, стига да получават правилната грижа и да се поддържа добра хигиена в жилището. Нашата се обезпаразитява всеки месец, получава качествена храна и адекватна грижа. Като забременях, пуснах изследвания за Токсоплазмоза, за всеки случай. Всичко е наред. Нито аз, нито тя сме боледували, нито имаме. Simple Smile
Единствената ми задръжка, няма да я пусна в кошарата на детето.

# 24
  • Мнения: 535
Относно животните ние сме с котка.
По принцип не е особено гушлива, но забременея линстава тотална лепка 😁
Така се усъмних , че съм бременна втория път. Духче (котката) почна пак да ляга инщ спи до мен.
Е , сега синът ми не ѝ позволява много, но ако н го ги няма, тя веднага идва.
Ей така бяхме през цялата ми първа бременност. П.П тук съм вече бухта в осми месец и плюс 18кг

# 25
  • Мнения: 107
Здравейте, момичета,
Минавам само да кажа, че видях, че 20-22.10 в Интер Експо ще има Бебемания, изложение на бебешки стоки с намаления 😌

# 26
  • София
  • Мнения: 8 564
Мише, в предната тема го обсъдихме отгоре-отгоре - останах с впечатление, че е по-добре да не възлагам големи надежди, че ще намерим там нещо от големите покупки тип колички, столчета, кошари. Ама нямало вход, така че една разходка за желаещите сигурно няма да е зле Simple Smile

# 27
  • Мнения: 475
Ето и един от ташите домашни любимци, много е добър Даже често ме отменя в бавенето на дъщеричката ми, като се залиса по негоо .. 😂

# 28
  • Мнения: 24
За НГ и аз бих потърсила вариант за София, за да сме спокойни идвамата. Трябваше да летим другия месец, но се оказа, че той се притеснява 😂 и така ми отпадна и последната почивка преди бебо… така, че момичета моя съвет е - ако страхотните ви мъже искат да отидете някъде и вие се чувствате добре, ОТИВАЙТЕ! 🛄 ✈
Относно домашните любимци, ние сме с куче и съм страшно щастлива, че няма да ми се налага да събирам храна от пода 😂

# 29
  • Мнения: 727
Пращам ви една промоция, която ми попадна https://aiko-bg.com/product-92465190019

Общи условия

Активация на акаунт