Февруарчета 2024 - Тема 5

  • 22 648
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
това е контракция но те са без особенна вреда Simple Smile пий магнезий

# 736
  • София
  • Мнения: 8 564
А възможно ли е да нямам контракции? Или съм достатъчно голям идиот и не ги разпознавам, или нямам. Пия магнезий профилактично, пропускам по един ден понякога като забравя. Не си гледам корема постоянно, но сигурно бучките, които се случват при контракция са съпроводени с някаква болка? И какво ще рече втвърдяване на корема - отвътре го усещате втвърден ли? Различава ли се от усещанията при нарастване на матката?

# 737
  • Мнения: X
не това са контракции които нямат никаква болка. Просто усещаш една буца в корема си  за миг.Ако искаш да разбереш по точно 🤣ох тва са ще е малко смешно ама една мастурбация ще ти помогне да разбереш какво е чувството на буцата 😃😀😀

# 738
  • София
  • Мнения: 8 564
Е, не, нямамнужда от мастурбация Grinning Но да разбирам, че са разпознаваеми и отличими от просто мускулно стягане?  Има малко по-висок праг на болка...

# 739
  • Мнения: 316
Втърдяване и стягане едновременно,стяга се на топка корема,  не боли / поне на този етап/, а  и не е задължително да имаш контракции🙂

# 740
  • София
  • Мнения: 8 564
Честно, мисля си, че нямам, ама нали съм си психо и трябва някак поне да опитам да си потвърдя... Simple Smile

# 741
  • Мнения: X
ще разбереш ако имаш Simple Smile но това са нормални контракции не са нито опасни нито болезнени.

# 742
  • Мнения: 3 640
Аз имам такива по време на оргазъм при секс, но после за броени секунди корема си става пак мек. Не ме боли, нито нищо... 😀

# 743
  • Мнения: X
е поне някой да ме подкрепи за оргазма 🤣

# 744
  • Мнения: 332
Тони, точно стягане и втвърдяване става ще го различиш ако стане. Възможно е да нямаш, аз също нямам, чак сега ми включиха магнезий, но аз с тази бременност нямам контракции все още в почти 23 седмица. С първата бременност също тези контракции ми се появиха доста по късно.

# 745
  • София
  • Мнения: 474
При мен не беше контракция, щом и АГ потвърди. А ако е била се движи много странно 🤣

Пускам новата тема, че и без това няма заспиване https://www.bg-mamma.com/?topic=1594278.msg47039650#msg47039650

Последна редакция: нд, 08 окт 2023, 01:45 от KrissSsstina

Общи условия

Активация на акаунт