🎤 Гласът на България 🎵 - сезон 10, тема 1

  • 32 715
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 671
Да теглим чертата след тази вечер  Notes

Димитрина Германова – отбор Мария
Александър Симеонов – отбор  Лечев
Жулиано Емилов -  отбор Дара
Димитър Лазаров – Х
Бойка Щерева /Лейди Би/ – отбор Миро
Димитър Господинов – Х
Константина Димитрова – отбор Мария
Александър Колев – отбор Дара
Мария Колева – отбор Лечев
Надежда Ковачева – отбор Миро

# 61
  • София
  • Мнения: 5 778
Страхотна енергия, присъствие и самочувствие показа Надежда. Абсолютно не личи, че е на 17г, запълни сцената. Може би тя ме впечатли най-много тази вечер.

# 62
  • Мнения: 993
колко епизода са кастингите на тъмно?

# 63
  • Мнения: 1 296
Преди две години, колега от университета спечели формата, тогава се запалих по предаването. Тази година втори познат участва - детският учител, ще му стискам палци, че бяхме приятели от една компания, когато беше студент.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 22:48 от wiwala75

# 64
  • Мнения: 3 671
almond_B
кастингите на тъмно последните сезони са били по 7 епизода

# 65
  • Мнения: 11 747
Два месеца май ще гледаме кастинги.
Надежда ми хареса много.
На тая песен всички викат. Дженифър най-много се дере 😁

# 66
  • Мнения: 7 156
Хареса ми Надежда много като цялостно представяне, но чак по-добре от Дженифър Хъдсън да изпя песента, хайде няма нужда  -  Дара силно преувеличи в неин стил.

# 67
  • София
  • Мнения: 7 062
В този формат всички треньори ми харесват, симпатични са ми и абсолютно никой не ме дразни, така както в други  продукции.. Миро ми е фаворит все пак, а и преди години ми беше комшия, така че дадох глас за него Nature Star
Иска ми се да се появи глас на тъмно, глас зад завеса, така както е имало такива в предишни сезони... Не, че те стават победители де, но нека има съспенс Laughing

# 68
  • Мнения: 2 336
Само да спомена, че на Мария не и стана приятно фамилиарното сравнение "българската Бийонсе", което направи Надежда. Имах едно участие, в което бяхме в една гримьорна със Силвия Кацарова и някое от момичетата я попита вярно ли е, че навремето на турне в Америка са я объркали с Тина Търнър (както знаем, американците не са особено умни), което според някои хора явно е мнооого ласкателно. Но на нея въобще не и стана приятно от този въпрос и изобщо от сравнението. Артистите се стремят към собствен стил и да сравниш някой със световна звезда и за мен не е ласкателно, защото е намек, че копираш нечий стил.

# 69
  • Мнения: 993
Точно Силвия Кацарова да объркат с Тина Търнър...😂
Но да, не са готини тези сравнения, макар и да се използват като комплименти.

# 70
  • Мнения: 2 336
В случая май Силвия сама си е пуснала този слух, пък после вече не и харесваше.
Тук в интервюто на Теди се казва, че Силвия сама е споделила, че това бил най-големият комплимент ...
https://eva.bg/article/13300-Tedi-Katsarova

# 71
  • Мнения: 575
Мария Илиева може да говори умно, но определено се има за голямата работа и няма как да приеме да я сравняват, дори и с Бионсе🙈
Бащата пък на Бионсе, истинската😉, се изцепи вчера в 120 минути, отговаряйки на въпроса “Познавате ли България и можете ли да споделите име на изпълнител, който ви е впечатлил?”, с думите “Информирах се предварително, като добър преподавател, за музиката на Балканите и мога да посоча като изпълнител…Лепа Брена!”🙈🙈🙈
Смут и почти смях в студиото🙃

# 72
  • Мнения: 2 336
Малко по-нагоре написах, че не са много умни американците... 😁😆

# 73
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 879
Гледах им интервюто в 120 минути, и имах чувството, че Мария не спря да говори.

Харесвам Миро и ме е яд, че момичето, което искаше да е в неговия отбор и затова се бе явила на кастинга, все пак отиде при Мария. Иначе сме на негов концерт тази събота. Дано не ни навали дъжд Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 957
Може ли линк на запис? Мари-Мар преди винаги беше любезна да предостави видео.
Къде е това момиче? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт