Какво ни казват звездите тази седмица – 8ма тема

  • 17 819
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 459
Аз продължавам да харча 🫢
Ох, и аз... Това ще има ли край, че нямам спирачка?!
Тя спирачката ще дойде като влезе в Дева заедно с угризенията и мазането на филии 😂😂😂

# 31
  • Мнения: 5 762
Спирачката не идва ли, когато човек реши? Grinning Мисля, че все пак колко и кога да харчим зависи изцяло от нас, а не къде е Венера Grinning .  По време на ретро Венера козметичката се опита да ми продаде някаква много скъпа козметика плюс да добави в обичайното ми почистване още неща и просто казах ''не, мерси за сега''. Grinning

# 32
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Да бе, ама нали си търсим оправдания в звездите Joy

# 33
  • Мнения: 5 762
Да бе, ама нали си търсим оправдания в звездите Joy
Аз така правя с яденето 😂. Юпитер май отговаря за това.

Иначе интересно за привличането между хората кои планети и конфигурации между тях влияят... защото понякога имаш физически идеал, но и да се появи точно такъв може изобщо да не те привлича, да няма химия, а с друг, който не отговоря на представата ти да протича ток между вас.

# 34
  • Мнения: 3 262
И аз изпаднах в умопомрачение по време на ретро Венера, постоянно си поръчвам хубава козметика. Но на мен това ми е страст, обичам качествени гримове и парфюми (и умея да се гримирам, почти професионално). Бях се зарекла повече да не поръчвам, но не се сдържах и след обръщането на Венера в директен ход. Така че наистина е въпрос на воля, не са ми виновни циклите на никоя планета...

# 35
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Точно това и аз казах на един приятел - поръчах 3 парфюма в момент на умопомрачение... Grinning

Юпитер разширява, да, включително и тялото.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 16:19 от AIDA_N

# 36
  • Мнения: 5 762
Имам предвид, че Юпитер май отговоря за това дали обичаш да похапваш много и вкусно, дали се наслаждаваш на храната, изобщо на седенето на трапеза - този тип както при юнеско дето отбеляза грузинската трапеза за нематериално културно наследство. Но иначе колко да ядем като количество пак зависи от волята на човек, отделно Марс ще помогне за яко спорт и така.

# 37
  • Мнения: 403
Какво ни чака тази седмица? Дева съм и в последните 5 месеца ми се разказаха игрите, батериите ми паднаха вече,то бива затлачване и липса на късмет, но тези месеци бих всичките ми лични рекорди.

# 38
  • Мнения: 11 338
Е, аз н съм дева, но и при мен е така! Кофти период който чакам с нетърпение да мине!

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 19:14 от Реа

# 39
  • Мнения: 403
Да, чух от доста хора, че много тегави месеци са изкарали. Въпросът е има ли светлина в края на тунела или са светлините на идващия влак. Отчаях се вече. И се изтощих.

# 40
  • Мнения: 472
Няма да се отчайвате Simple Smile
Откакто астрологията ми стана хоби, се чувствам по-смела, по-подготвена и по- смело (в)стъпвам.
Забелязах , че 3 от 8 желания ми се сбъднаха, 4-то е на път да се осъществи 🙏  
Останалите са свързани с последната ми и най-чакана мечта 🤞🥰

Юли и август не бяха лесни месеци. Имахме всички планети в Рак и Лъв, противопоставящи се на „лошите“ Сатурн и Плутон. Ретроградна Венера е в квадрат с Уран. Черешката на върха, Меркурий стана ретрограден на 24 август.

До Новолунието на 15 септември, енергиите на планетите подкрепят всички, които се стремят към личностно развитие и себепознание, преодолявайки предизвикателствата по пътя.
Дните преди новолуние винаги са трудни, затова просто трябва да сте малко търпеливи и да не се притеснявате за това, което ще се реши малко по-късно, в по-подходящо време.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 22:55 от •MERA•

# 41
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Имам предвид, че Юпитер май отговоря за това дали обичаш да похапваш много и вкусно, дали се наслаждаваш на храната, изобщо на седенето на трапеза - този тип както при юнеско дето отбеляза грузинската трапеза за нематериално културно наследство. Но иначе колко да ядем като количество пак зависи от волята на човек, отделно Марс ще помогне за яко спорт и така.
За това Венера е отговорна май.

# 42
  • Мнения: 472
Фази на луната за месеца :
….

Ретроградни планети:

1. Юпитер - от 4 септември до края на месеца. Може да предизвика раздразнителност и дезориентация - усещането, че не знаете накъде да отидете или, обратно, водят ви нанякъде, но без ваше знание.

2. Нептун е в целия месец. Бъдете внимателни с нови връзки, непроверени хора, опитайте се да се предпазите от авантюри, рискови финансови операции и не разчитайте на думата „може би“.

3. Уран е в целия месец. Може да изглежда, че всяка креативност и свобода на изразяване са изчезнали някъде. И острата зависимост от мнението на някой друг ще доведе до трудности в комуникацията.


4. Плутон е в целия месец. Препоръчително е да не се съмнявате в себе си и да се обграждате с правилните хора. Опитайте се да останете сами през този период възможно най-малко.

5. Меркурий - първите две седмици. През този период се въздържайте от нови начинания, по-добре е да завършите и преработите стари неща, да ги доведете до край, да усъвършенствате комуникативните си умения. А след 18 септември можете да започнете да мислите за нови проекти.

6. Сатурн е в целия месец. Планетата е отговорна за личностното израстване и личната отговорност. Следователно са възможни както манипулация, така и предателство. Контролирайте се, не се поддавайте на провокации.

Последна редакция: нд, 10 сеп 2023, 23:45 от •MERA•

# 43
  • Мнения: 7 738
фазите на луната са грешни

07 септември 2023 – 01:22:32 часа – последна четвърт
15 септември 2023 – 04:40:05 часа – новолуние
22 септември 2023 – 22:32:39 часа – първа четвърт
29 септември 2023 – 12:58:21 часа – пълнолуние

# 44
  • Мнения: 472
фазите на луната са грешни

07 септември 2023 – 01:22:32 часа – последна четвърт
15 септември 2023 – 04:40:05 часа – новолуние
22 септември 2023 – 22:32:39 часа – първа четвърт
29 септември 2023 – 12:58:21 часа – пълнолуние

Благодаря за поправката 🙏 някъде четох, че новолунието е на 14 септември, а Меркурий става директен на 15 септември 2023.

Новолунието е ангажирано с красив модел на аспект Хвърчило. Новолунието е витлото на хвърчилото, а Нептун е върхът на хвърчилото. Това означава, че каквото и да посеем по време на Новолунието, накрая ще разцъфне в нещо красиво и вълшебно (Нептун) 🤍🙏

Общи условия

Активация на акаунт