Какво ни казват звездите тази седмица – 8ма тема

  • 17 832
  • 299
  •   2
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 28
И на мен това пълнолуние не ми се отрази добре - изпаднах в едно депресивно и тревожно състояние без причина, без да има защо. Сънищата ми снощи бяха страшни - сънувах големи черни птици, от които бягах. После дълго размишлявах дали сънищата при пълнолуние се вземат под внимание или са плод на настроението и вътрешната настройка. Някой дали има наблюдения?

# 16
  • Мнения: 11 338
Има тема за сънищата Simple Smile

# 17
  • Мнения: 268
Здравейте
Юпитер е ретрограден в телец до декември. Ако слънцето ми е в телец какво да очаквам?

# 18
  • Мнения: 155
Привет, а при ретрограден Юпитер в Телец в 28 градус в 12 дом в наталната карта какво може да очакваме в предстоящият период на ретроградност? Сега е в 12 дом и ще се върне за малко в 11 дом. Благодаря!

Последна редакция: сб, 02 сеп 2023, 19:03 от Михайлова9

# 19
  • Мнения: 1 459
Здравейте
Юпитер е ретрограден в телец до декември. Ако слънцето ми е в телец какво да очаквам?
Да направят съвпад догодина 😀

# 20
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
А при натален ретро Юпитер в 4-ти дом? Транзитен Юпитер също е в 4-ти.

# 21
  • Мнения: 1 459
Халелуя
Утре Венера и Юпитер си предават щафетата
Сега като потекат едни реки от любов и пари 🥳

# 22
  • Мнения: 1 750
Е, Венера се "фръцна" и тръгна напред, а пък Юпитер след два часа ще се объъъърне бавно назад и чак точно на Нова година ще тръгне отново напред, за да раздаде подаръците. До тогава няма да се опираме на късмета и грандиозните планове ще почакат до 2024г. Но пък до 26.09 все още ще си "живеем живота", докато двете планети са в квадратура. Не е страшно, а е весело, безгрижно, изхвърляме чувства и спестявания. Ще му мислим след 10.10, когато Венера ще премине в Дева.

# 23
  • Мнения: 24 341
Хубаво Венера тръгна напред, но никаква яснота не ми донесе. То е рев, то са дъждове. Порои и в пряк, и в преносен смисъл

# 24
  • Мнения: 1 750
Хубаво Венера тръгна напред, но никаква яснота не ми донесе. То е рев, то са дъждове. Порои и в пряк, и в преносен смисъл


Яснотата ще дойде по-късно, когато Венера премине през 29-ия градус на Лъв, от който тръгна ретро, т.е ок. 8.10. т.г.

# 25
  • Мнения: 3 846
Пороите и дъждовете нямат много общо с Венера. Сатурн е в Риби и май се очакваха такива неща, за съжаление.

# 26
  • Мнения: 1 459
Пороите и дъждовете нямат много общо с Венера. Сатурн е в Риби и май се очакваха такива неща, за съжаление.
И така 2 години.
Не случайно започнаха да излизат и реалните изследвания за качеството на водата на Черно море след Каховка, които бяха замазвани с цел да се спаси сезона
Риби- инфекции, хаос, бедност .
Уви предстои и тежка финансово зима.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 11:26 от Twinklestar

# 27
  • Мнения: 5 764
И при мен никаква любов.... даже се появяват някакви хора, дето са симпатични, но се държат инфантилно и още преди да сме разменили 10 изречения намират за какво да ми се сърдят и правят, направо не мога да повярвам. Joy И сега какво като имах любов по време на ретро венера да не чакам нова любов по време на директния ход ли? Може да довърша една магистратура, която бях зарязала, по време на ретро Юпитер.

# 28
  • Мнения: 1 529
Аз пък изкарах едно безумно скучно и самотно лято.... в бащиния си дом (Лъв ми е 4ти дом). Събирам сили да се връщам към София, не че там нещо интересно ми се случва, само работа, която е на кантар.

# 29
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 880
Аз продължавам да харча 🫢
Ох, и аз... Това ще има ли край, че нямам спирачка?!

Общи условия

Активация на акаунт