Какво ни казват звездите тази седмица – 8ма тема

  • 17 801
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 762
Под посеем какво се има предвид? Идея, план за нещо? Мисъл или действие за нещо ново?

# 46
  • Мнения: 472
Като общ принцип, стартирането на дейности и започването на връзки е по-благоприятно през първата половина на лунарния месец, при Растяща Луната (от Новолуние до Пълнолуние). Изберете тези дни, когато искате да започнете нещо ново, нещо важно за вас .

Луната тази седмица ще премине през знаците Рак, Лъв, Дева и Везни.
Луната в Рак благоприятства следните дейности: Домашна работа, работа с емоциите ни, активности, които носят осъзнаване на личните ни физически нужди, създаване на удобство и сигурност, лежерна почивка, семейни събирания.

Луната в Лъв сякаш разговаря с нашето „вътрешно дете“ – това е топла, щедра, любяща от все сърце позиция, когато е хубаво да се погрижим за себе си. Гордостта ни предпазва от дребнавост, но също така може да ни попречи да се отворим и да разкрием как се чувстваме наистина.Силен период за романтика и всякаква творческа дейност.

Луната в Лъв благоприятства творческите дейности, заниманията с деца, щедрите начинания, работа, в която се очаква лично признание и поемане на някакъв риск.

Луната в Дева благоприятства следните дейности: аналитични и счетоводни занимания, услуги или служба на някого и рутинни задължения; всички дейности, които биха имали полза от влизане в най-големи детайли.

Луната във Везни благоприятства следните дейности: всички въпроси на взаимоотношенията и партньорствата, дейности, включващи работа в екип и сътрудничество, занимания, свързани със самоанализ и постигане на вътрешен баланс, всички активности, свързани със създаване на красота.

Юпитер дългосрочно преминава през знака Телец.
Погрижете се за материалните неща, а духовните ще се погрижат за себе си: това е вашата ориентация сега.

Луната и Венера тази сутрин:



Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 06:47 от •MERA•

# 47
  • Мнения: 24 341
Написахте ли желания?
Аз сега ще творя

# 48
  • Мнения: 1 459
Написахте ли желания?
Аз сега ще творя
Дааааа
Пожелавам сбъдване на всички ❣🌾💫

# 49
  • Мнения: 472
И аз написах. Сбъдна ми се и четвъртото от предишните 🥰.

Венера и Меркурий вървят директно. Вече няма опозиции на Сатурн и Плутон.

На 17 септември 2023 г. Венера (на 15° Лъв) е в квадрат с Юпитер (на 15° Телец) ; трябва да обърнете внимание на това, което се случва около тази дата.

Нептун ще се вижда на небето на 19-ти септември.
Венера и Меркурий са в прав ход , много затихна темата , май всички се отдадохте на любови 🤭

Какво лято беше само , а?

През септември 2023 г. водните знаци (Рак, Скорпион, Риби) и земните знаци (Телец, Дева, Козирог) могат да разчитат на подкрепата на Юпитер и Уран в Телец.  До 22-ри септември, Слънцето ще носи надежда и повече успех за родените във втора и трета декада Телци, Деви и Козирози.

Внимавайте с алкохола тези дни и се пазете от хранителни натравяния/ преяждане / прекаляване с вредни храни. Много в важно да засилим имунните системи, че едни вируси и бактерии страшни са се навъдили.

# 50
  • Мнения: 5 762
Венера нали вече е в прав ход, както и Меркурий, да споделя усещането си за онзи човек, за когото писах, че срещнах по време на ретро Венера тук и имаше внезапна много силна химия и т.н. Сега като си пишем, той вече заминал отдавна и не сме се виждали на директния ход на Венера... осъзнавам колко не го познавам, и как всъщност нещата, които си помислих първоначално за него - че споделяме общи ценности, представа за света и т.н . не са изобщо истина Grinning , тотално не е така, и виждам човека по много по-различен начин, иначе още ме привлича физически, ама няма как, а връзка с него не бих започнала, дори да беше тук в никакъв случай.
Мисля, че тогава имаше някакви аспекти на Уран с Венера, които дават резки внезапни ситуации, непланирани, каквато беше нашата. Иначе въобще не съжалявам, но сега като гледам назад не мога да се позная, изобщо не бях аз както си действам по принцип. Имаше аспекти и на Лилит. Явно е като по учебник отново, то вече да вярвам ли в любовта, привличането и влюбването или всичко това става, защото планетите са се наредили по някакъв начин?

Последна редакция: сб, 16 сеп 2023, 22:27 от T.Valcheva

# 51
  • Мнения: 8 531
А какво мислите за раздяла между двама души, която се е случила по време на ретроградна Венера?

# 52
  • Мнения: 1 750
До 26.10 Венера в Лъв и Марс във Везни са в аспект секстил /60гр./. Венера е управител на Марс, Уран и Юпитер, а от 23.09 и на Слънцето /то ще навлезе във Везни/ - ЖЕНСКО ЦАРСТВО Grinning ! Кралицата на бала /Венера/ все още е в квадратура с Юпитер, а после ще продължи този аспект и с Уран. Затова "бохемската рапсодия" продължава - все още ще харчим, ще се влюбваме, но вече безконтролната лятна еуфория я няма. Планетите в Дева и Везни  "хващат" посочените по-горе квадратури и ги насочват в нещо позитивно. А пък доброто взаимодействие на Марс и Венера сега ще ни донесе някакво успокоение и целенасочено възстановяване от първоначалните загуби, когато двете планети бяха почти в съвпад в Лъв и квадратираха Юпитер и Уран в Телец /от средата на м.юни до средата на м. юли т.г./. Вероятно сега направените инвестиции в чувства и планове ще имат добри резултати.

Последна редакция: нд, 17 сеп 2023, 12:50 от Титания

# 53
  • Мнения: 5 762
Ерис е планета или вирус?
Вероятно, ако хората са започнали връзка и изобщо са се запознали преди ретро Венера, дори да сключат брак ще е ок, или ще има временен проблем. Но не стига запознанство, но и отношения започнали тогава, дори да не действаш различно от себе си, после може да не познаеш другия човек, когото уж си харесал.
Добре е че си тръгна, защото с него бяхме като опиянени и не можехме да се откъснем един от друг, аз не се впускам така в отношения никога, и ако беше останал вероятно щяхме да продължим да се срещаме, и да не мога да дам шанс на никого от мъжете, които се появяват сега и имат интерес към мен - и отново усещам своята бавна енергия и предварително мислене. Като се чуваме сега научавам неща, които ме учудват и не ми харесват в него като личност, и като човек за връзка, осъзнавам, че ако го бях опознала предварително не бих излезнала дори на среща. Не знам Венерата и нейния ход ли е, или като само слушаш човека без да те заслепява нещо, което бъркаш с влюбване виждаш нещата много ясно.

Значи да не действаш като себе си е от ретро Венерата, а не от аспектите й с Уран и Лилит? 
Като чета разположенията за следващите седмици този път има надежда за добър резултат, аз съм и слънце в Лъв 🦁.

# 54
  • Мнения: 1 459
Венера в сянка ли е още?
И ако да кога ще излезе оттам 🙄

# 55
  • Мнения: 364
Венера в сянка ли е още?
И ако да кога ще излезе оттам 🙄 Да в сянка е до 7 октомври

# 56
  • Мнения: 5 762
Какво значи в сянка? Че е по-добре да се отложат срещи и отношения за след 7 октомври ли?

# 57
  • SF
  • Мнения: 21 172
Другата седмица ще започвам нещо ново и различно, но много важно за мен. Очаквам успех  в дългосрочен план. Избрала съм си датата 27 септември. Вие какво ще кажете за избора ми?
Часът може да е само символично избран. Като цяло няма как да се избере точен час и да гръмне пистолетът за старт.

# 58
  • Мнения: 1 750
Другата седмица ще започвам нещо ново и различно, но много важно за мен. Очаквам успех  в дългосрочен план. Избрала съм си датата 27 септември. Вие какво ще кажете за избора ми? 

Според мен е дата точно за сериозни работи! Успех!!!

# 59
  • Мнения: 472
Какво значи в сянка? Че е по-добре да се отложат срещи и отношения за след 7 октомври ли?

Ретро или в сянка ,няма общо правило валидно за всички. Някои неща се случват защото трябва да усвоим урок или опит. Бъдете внимателни, но си действайте . Успех .

Общи условия

Активация на акаунт