Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 20 079
  • 539
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 775
Като чета - много са си добре девичките и водолеите, да ви кажа. Joy
Такива панаири не могат да станат. Може да има студенина, майнд геймс, да станат нещата тегави и непоносими, но подобна драма... Нещата ще са цивилизовани.
Не се заяждам наистина, но като се оплаквате от такива ненормалници, замисляте ли се, че вие сте били с тях някакво време. С ръка на сърце мога да кажа, че от нито един бивш не очаквам такива неща да ми напише някога. Дори от най- неуспешните връзки. Тоя от чата горе според мен дори не е в ред ментално.

# 31
  • Мнения: 19 863
Добре си е за и според него. Просто са комплексари. :>

# 32
  • Мнения: 2 210
Не е лесно за обяснение, Кетчър..🙂 Всъщност той винаги е давал всичко за мен, но аз отдавна бях спряла да изпитвам чувства към него. Не поддържаме комуникация, никой не е наясно какво се случва в живота на другия. Радвам се, че всичко е зад гърба ми, това е.🙂 Иначе аз не се оплаквам, просто съм по темата. В предната тема, както казах, писах мнение за Телците. Това тук е нагледно и е неприятно за очите.

# 33
  • Hamburg
  • Мнения: 2 004
green_lizard, не го защитавам, но, ако Телецът не е искал връзката да приключва и е станало така, дори и една точка само да му изпратиш като съобщение, той ще го изтълкува така, все едно искаш нещо от него, и ще се хване като удавник за сламка Simple Smile

Скрит текст:
..

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 20:47 от Bizzie

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
green_lizard, блокирай Телеца. Те са такива. Ще въртят, сучат - ти да си виновна. Като не им се вържеш - започват опити да обиждат и да бутат самочувствието ти. Една и съща изтъркана плоча ще се върти всеки път. Майната им на вещите. Предмети се купуват. Здраве и нерви - не!!!

Скрит текст:
Моят екс Телец и това лято се появи като се върна в БГ. Разблокира ме в Месинджър и започна със старите номера. Да минел да ме видел в София по кафе. Не кафе, ами вечеря да е. После не в София и не той да дойдел, а аз да съм отишла в друг град при него. И не само на вечеря, ами на хотел. Този път аз го блокирах Joy
И въобще нямам намерение да го разблокирам Joy

# 35
  • Мнения: 2 210
О, не, категорично нямам никакво намерение да комуникирам с него. Нито има вече какво сериозно да се изяснява. “Разговорът“ се получи, защото имах нерви да се занимавам с него. А това, че не блокирам някого, не ме прави непременно достъпна за всеки..🙂 Водолеят например, който вече е бивш колега, след като веднъж му се разкрещях в лицето, след като нормално му казах, че не го харесвам, следващата стъпка от моя страна щеше да бъде да говоря с ръководството, че ме притеснява. Аз не се шегувам! За какви се взеха тези мъже? И защо аз трябва да се “страхувам“ и да се крия от тях?!

С., последния път, когато го потърсих беше реално май месец. Интересувах се чисто човешки какво се случва в живота му. Не искам да изпадам в обяснения защо. Оттогава разговорът “превъртя“, каза ми да спра да му пиша, защото не може да продължи напред. Разбрах го от раз и излязох от чата... след което от негова страна почнаха да валят съобщения, които 2-3 месеца си стояха непрочетени, докато един ден окончателно не изтрих чата, без да прочета останалото. Днес му писах с конкретен въпрос, отговори ми и, за съжаление, случилото се от последния път се повтори.
Но споделеното от мен беше във връзка с клипчето за егото на архетипите. Исках темата да си остане в зодиакалния коловоз, не - в СО.🙂

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 21:50 от green_lizard

# 36
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Хм, чета ви, чета за Девите и вътрешно кимам.
Аз работно съм прекарвала (и прекарвам) много време с няколко мъже Дева и много ги харесвам, но за връзка.. НЕ. Много държат да посмачкват хората около себе си, и особено много жените си. Към мен, в интерес на истината, винаги са се държали добре - може би защото съм откровена, а не се опитвам да съм им от добрата страна? Не знам.

Лъвовете, за които се сещам, със сигурност се сърдят и фръцкат, не са над това.

С моя Водолей (често споменаван тук) вярно, че първите няколко години бяха само mind games и надиграване. Може би това ни задържа заедно. Накрая си спомням един разговор, в който се споразумяхме, че сме на едно ниво, знаем си вече номерата и няма да опитваме да се манипулираме взаимно и нещата текнаха.

# 37
  • Hamburg
  • Мнения: 2 004
Държат да посмачкат жените около себе си Девите, да! Моят още поддържаше комуникация с голямата любов бившата и гадинката й пускаше тънки намеци как време й било вече за деца (те са по-големи, тогава бяха на около 30, аз на 22), сякаш жената не знае, че й тиктака биологичният часовник.

Последна редакция: вт, 22 авг 2023, 01:53 от Bizzie

# 38
  • Мнения: 2 210
Bizzie, чрез злословене и обиди хората в повечето случаи прехвърлят собствените си страхове върху другите.🙂

# 39
  • Hamburg
  • Мнения: 2 004
Мдам, макар че фрустрация беше това неговото, не страх, месеци след раздялата да пуска гадни стрелички в общественото пространство, само ми затвърди, че съм взела правилното решение.

# 40
  • Мнения: 2 210
Не знам какви са проблемите при Девите, но Телците имат тенденцията да не пускат миналото, че и се озлобяват на всичкото отгоре. И да, плашещо е и показва пълна липса на връзка с реалността. Специално този бившият е с луна в Близнаци, асцендент Рак, марс и венера в Риби.

# 41
  • Мнения: 4 699
С четвърти шеф Дева работя ( три мъже и една жена) лошо не мога да кажа за нито един. Като се замисля и на тримата жените( тези от личния им живот )се опитваха да им се качат на главите и да дават тон в бизнеса. Единият само го допусна и макар, че го осъзнаваше се беше примирил понеже бяха замесени деца и финансиране от нейните родители. Останалите потърпяха женски номера  и хванаха голямата ножица.
С Овен шеф също добре съм работила, но Лъв....няма друг с такава самовлюбеност и такава липса на пространствено мислене .

# 42
  • София
  • Мнения: 10 583
Аз малко ще се включа в стари въпроси Joy .
Заекът ми е овен и е жена - изключително интелигентна, съобразителна, пу-пу!
Котката ми е незнайно каква, но май е водолей, кофти характер има, но я обичам Joy .

Гаджето ми е скорпион и постоянно ме хвали пред мои и негови познати колко добре карам, готвя, всичко аз правя най! Даже не ми дава на мен си да се укорявам за нещо, което не ми харесва как съм го направила. Но има и адски черна страна...

# 43
  • Мнения: 267
Аз малко ще се включа в стари въпроси Joy .
Заекът ми е овен и е жена - изключително интелигентна, съобразителна, пу-пу!
Котката ми е незнайно каква, но май е водолей, кофти характер има, но я обичам Joy .

Гаджето ми е скорпион и постоянно ме хвали пред мои и негови познати колко добре карам, готвя, всичко аз правя най! Даже не ми дава на мен си да се укорявам за нещо, което не ми харесва как съм го направила. Но има и адски черна страна...
И моето гадже е скорпион. Той пък,за да ме похвали, трябва да падне розов астероид Grinning изобщо не е по хвалбите, напротив - омаловажава почти всичко. Когато ме похвали за нещо, знам,че или наистина съм се справила добре,или ме е съжалил, защото съм болна или тъжна 😄 а за черната страна не ми се говори даже 😄 Вие самата каква зодия сте?

# 44
  • София
  • Мнения: 17 775
Чудесно просто.
Скорпионите са малко като свекърви и все са песимистични, завъртат драми и много смучат енергия. С крехко его.

Общи условия

Активация на акаунт