Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 20 067
  • 539
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
Да се върнем на заглавието на темата. Най гадната зодия за мъж е кой? Разбира се, че е Водолей! Joy
двама съм имала,в никакъв случай не бих казала,че са гадни. Не се получи по моя преценка,явно не ни е било писано нещо повече, но и не са ме наранили или да са имали лошо отношение.
То аз по принцип в личен план няма как да търпя някой,който е гаден,но от странично наблюдение кофти прояви виждам в Скорпион, Рак,Козирог,Дева,а в служебен-Близнаци.

# 16
  • Мнения: 2 210
Към днешна дата едно от най, най, най - правилните решения, които съм взимала в живота ми, е да прекратят тази мъчителна връзка с Телец.
...

В предната тема дори писах мнение за връзката ми с Телеца по повод току-що излязлото клипче на Ванеса. Дори “лудият“ Водолей, който ми пишеше, не звучеше сякаш толкова зле.. Чудя се на какво се дължи липса на връзка с реалността?!

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 20:24 от green_lizard

# 17
  • Hamburg
  • Мнения: 2 003
Ванеса е казвала, че има Овен в картата си, сигурно оттам идва нещо Smile
Гледам с интерес видеотата й, забавни са и много познава според мен, ама да не беше толкова разпиляна понякога нямаше да е зле Smile

Иначе моята бивша мъжка Дева беше голям екстроверт, съсипваше ме с постоянното си желание да излиза и да общува с хора, аз съм по-интровертна от него.

# 18
  • Мнения: 2 152
Жегнах се, на 37 съм, а се нямам за стара, а ти престaрила свят на 32 Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 17 775
Хем сърби, хем боли...
Тия мъже, като толкова не ги щете и са лудички, що не ги блокирате, вместо да чакате да ви пишат и "лазят по нервите".

# 20
  • Мнения: 768
С Телци мъже слава богу не съм си имала работа. Но една приятелка имаше. Още докато живееше с него, той ми се струваше голямо леке, но след като се разделиха, лекето изби като за световно.

# 21
  • Мнения: 19 863
О, този даже е "любезен". Ако покажа Близнака какво ми е писал и ще оглави вовеки веков топа на гаднярите. Laughing

# 22
  • Мнения: 2 210
The Catcher, защото когато кажа, че нямам интерес, означава точно това. И да, за мен е незряло да блокираш. Просто в един момент спирам да чета съобщенията и те сами се отказват. Конкретно в горния случай имах правото да търся информация за мои лични вещи... точно защото разговорите ескалират не търся никого.

# 23
  • Мнения: 2 152
О не, ако ви покажа скорпион какво ми е писал...ще го закачите горе за снимка на темата вовеки веков.

# 24
  • София
  • Мнения: 17 775
Въпрос на трактовка.
За мен си е точно нужда от внимание. И то от някаква клоака.

# 25
  • Мнения: 2 210
Всъщност всеки има право да интерпретира видяното по негова преценка. Няма пред кого да се доказвам. В случая наблюдавам и сама си правя изводите за хората. 🙂 Блокирала съм дългосрочно само един единствен човек, който беше отявлен нарцисист и наистина опасен.

# 26
  • Мнения: 2 523
Типичен телец въпреки че за първи път виждам такъв да не пише на кирилица. Смятам обаче че си го подстрекаваш доста сериозно. Това защо е? Не се заяждам, просто не разбирам.
 
Ако мен някой ме дразни и ми лази по нервите и не ми харесва как ми пише просто ще го оставя на сийн. А тук 10 пъти “не ми пиши”, но после самата ти продължаваш да му пишеш все едно търсиш неговия отговор.

А иначе за писане на мен най-“любим” ми е един близнак който по същия начин ме изнервяше и аз го оставих на сийн. Буквално 3 минути след това последва “Отговаряй като те питам нещо”. (Не беше задал въпрос) Joy

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Аз нямам нерви да чатя.

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 20:08 от morgana07

# 28
  • Мнения: 11 338
green_lizard, леле този не е добре хич!

Добре, че нямам такива чатове. Психарски са!

# 29
  • Мнения: 2 210
Типичен телец въпреки че за първи път виждам такъв да не пише на кирилица.
От години не комуникира с българи, вероятно просто няма инсталирана клавиатура на кирилица.✌️

Ако мен някой ме дразни и ми лази по нервите и не ми харесва как ми пише просто ще го оставя на сийн. А тук 10 пъти “не ми пиши”, но после самата ти продължаваш да му пишеш все едно търсиш неговия отговор.
Явно имам по-голям праг на търпение, но излиза, за жалост, че търся внимание..🙂 Но аз наистина не го разбирам. Изкривява действителността, че го търся, защото искам нещо от него.

Общи условия

Активация на акаунт