Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 20 063
  • 539
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 583
Аз малко ще се включа в стари въпроси Joy .
Заекът ми е овен и е жена - изключително интелигентна, съобразителна, пу-пу!
Котката ми е незнайно каква, но май е водолей, кофти характер има, но я обичам Joy .

Гаджето ми е скорпион и постоянно ме хвали пред мои и негови познати колко добре карам, готвя, всичко аз правя най! Даже не ми дава на мен си да се укорявам за нещо, което не ми харесва как съм го направила. Но има и адски черна страна...
И моето гадже е скорпион. Той пък,за да ме похвали, трябва да падне розов астероид Grinning изобщо не е по хвалбите, напротив - омаловажава почти всичко. Когато ме похвали за нещо, знам,че или наистина съм се справила добре,или ме е съжалил, защото съм болна или тъжна 😄 а за черната страна не ми се говори даже 😄 Вие самата каква зодия сте?
Аз съм овен.
Ние сме почти 3 години заедно, като имахме едни 6 месеца, в които беше абсолютно игнориран, защото черните му страни бяха започнали да вземат превес и всичко хубаво беше започнало да изчезва...
За тези 6 месеца беше свалил почти 15 кг, егото и всичката чернилка ги е забутал някъде... няма нищо общо с човека отпреди, освен хубавото Heart . Пък докато ни е писано...
Иначе е мъжът мечта във всяко отношение, като разкара ревността и АЗ...

# 46
  • Hamburg
  • Мнения: 2 003
Оо, изпадне ли мъж Скорпи в черногледство, мултиплицирай по десет заради интензитета на емоциите Joy
Сега вечно оптимистичният Стрелец ми идва като глътка свеж въздух, защото отговаря и на моята основна нагласа. Smile

# 47
  • Мнения: 2 210
При Скорпионите не става въпрос просто за обикновена емоционалност. В действията им има и тест, макар и непреднамерено. Например, след като щетите са нанесени, си казват - “аз направих това и онова, казах това и онова, но ако и сега ми прости, ще съм сигурен/а в чувствата й/му“. При такива хора трябва да се подхожда с твърда ръка, защото трудно се понасят постоянни обвинения и ескалации. Това би могло да бъде тест и за другия човек, дали Скорпионът е способен да зареже филмите в името на една просперитетна и дълготрайна връзка с конкретния партньор. Имам спомен от част на една публикация на Ванеса. Тя пишеше за Скорпионите, че “търсят и искат хармония, но не вярват в нея“..🙂

# 48
  • Мнения: 4 699
Така е, трудно се печели доверие на Скорпион, но всеотдайността му след това ( за който има достатъчно търпение и издържи😉) е незаменима.

# 49
  • Мнения: 267
Много добре им действа и да не ти пука - когато си хвърчило и подминаваш всичките заяжданици и упреци,това го вбесява и в крайна сметка се отказват да те чоплят. Защото те искат да "хваща дикиш". Иначе какъв е смисълът да жилят?
А когато можеш И да бъдеш твърд в точния момент, си напълно в безопасност...

# 50
  • България
  • Мнения: 6 211
Много съм ги мислила тия мъже Скорпион.
Наблюдавах баща ми от дете. Как да го обобщя - жените, които му се отдаваха изцяло, губеха.
Следваше развод и така три пъти.
Спечели последната, която не го обичаше, беше до него заради финансова изгода.
Майка ми и третата си отидоха. Първата съпруга е на 90 години и още говори за Него, нищо че е имала брак след това с друг.
При мен от 2006 година.
Драми много. И преди, и сега.
Но вече са само от негова страна.
Лошото е, че вече го имам за приятел, партньор, но не и за любим.
Затова и почти не се дразня на всекидневните му драми.
Но не знам кой спечели и кой загуби от това.
Обаче съм му казала, че ако има прераждане, въобще не искам да се срещаме. Grin

# 51
  • Мнения: 13 082
Имала съм отношения с двама много драматични мъже Рак и Стрелец. Била съм млада и да речем глупава и пак не съм ги търпяла кой знае колко време. Нито имам толкова здрави нерви, нито толкова време за губене, че да търпя капризите на някой льохман.

# 52
  • България
  • Мнения: 6 211
Може да си от късметлийките Везни, които не се поддават на чувства.
Чела съм, че има и такива представителки на нашата зодия.
Нерви си имам, никой не е идеален и мога да прощавам, но не и да забравям.
Търсач на любов и партньори обаче като баща си не смятам да ставам.
Приключа ли с този, слагам точката на мъжете въобще.
С няколко думи - всеки си има причини да търпи някого.
Не само младостта и глупостта са причина. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 53
  • Мнения: 13 082
Далече съм от безчувствена Wink Просто избирам собствения си душевен комфорт. И съветвам всеки да опита, не е страшно, даже е много хубаво.

# 54
  • Мнения: 371

Обаче съм му казала, че ако има прераждане, въобще не искам да се срещаме. Grin
има и ще се срещнете,за да доизчиствате,надградите или ще смените ролите....
Моят Стрелец не беше изобщо драматичен,много леко преживяваше всичко....

# 55
  • Мнения: 1 037
Хайде и аз тук.
Най-много съм страдала от мъже раци.
С първият просто се разминахме, още пазя топли спомени.
Вторият обаче ме срина. Огромня роля изигра и това, че беше по-малък от мен, живееше с техните и майка му определено не искаше и да чува за мен.
Все още се възстановявам и се чудя кога ли ще ми мине....
Иначе бях 16 години с везна, адски манипулативен.

# 56
  • Мнения: 2 475
Only God can... дано не се обвържеш с трети рак, който да те довърши.

# 57
  • Мнения: 1 037
Only God can... дано не се обвържеш с трети рак, който да те довърши.
Дано!

# 58
  • Мнения: 4 699
Ааа това един път грешка от неопитнист, втори път грешка от импулс, но трети път няма да е от зодия , а от акъл😉 Животът е учител, добре преподава , но повторението говори за едни други дефицити .
Аз след първият козирог- не повторих, след втория скорпион вече добих умения да им влизам под опаковката и опитомявам.

# 59
  • София
  • Мнения: 10 583
Аз след първия рак, втори няма да допусна.

Общи условия

Активация на акаунт