Отговори
# 30
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Гледах го с лупа преди малко,уж няма.Бърд,да е жив и здрав ТУ!До ИКЕА ще ходим, пътуваме вече.

# 31
  • София
  • Мнения: 9 551
Здравейте!

Благодаря за новата тема, Кло!

Дорчестър, добре си дошла!

Бърди, да ти е здрав и послушен ТН!

# 32
  • Мнения: 6 450
Дорчестър, добре дошла! Тук е уютно и весело, понякога тъжно или ядосано. Като самия живот.

Благодаря за мама. Да ми е здрава! Голям дзвер е.

Бърдиня, здраво да ти е либето, весел празник днес!

# 33
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Честит ни нов месец, Общество отбрано Hug
Да ни е спокоен и цветен.
Кло, благодаря за темата.Flowers Cherry Blossom
Бърд, да ти е здрав, спокоен и грижовен половинът.
Цяла нощ сънувах, че се разхождам в Рим, толкова истинско беше, че направо не ми се събуждаше...та по тоя повод се ровя за хотели и билети.
Хубав ден да имате и да срещате добри хора.

# 34
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Брутру!

Пропуснала съм много рожденици в старата тема.
Да илядите сичките!
Бях запомнила нещо да пиша, ама като прочетох пожеланията за "трЪнки" сичкото ми излезе от главата. То било тринки, ама...
Добре дошла на дорчестър. Ако не се мяташ с бутонките да ни обясняваш, че сме дебели и мързеливи и ти ще илядиш в темата. Иначе пристига кроталчето ни и нежно задава посоката.

Simple Smile Имам голям дерт. Харесах си столове. Те пък в една кръчмичка и човека не знае от къде са купувани.

Ако сте виждали такива столове някъде в магазини, свиркайте. На гърба пише "Гиза". Гугнахме го. Турска фирма е.

# 35
  • Мнения: 660
Честит август и честити да са всички юлски и августовски празнуващи в темата.

# 36
  • София
  • Мнения: 9 551
Мьос, пропуснала съм, че и майка ти е била рожденичка. Зло да я забрави! Честита да е!

# 37
  • Мнения: 5 707
Айде , и Ени спря да ме чете 😩

# 38
  • Мнения: 12 129
Добри, на "прозрачни поликарбонатни столове" потърси в Гуглето.

# 39
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Мьос, да ти е живо и здраво майчето. Да ви радва още дълги години Flowers Bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 13 699
Кло, мерси за темата.

Много рожденици. Всички да са живи и здрави.
Не мога да повярвам, че е август вече.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 740
Честито на всички рожденници, които съм пропуснала.
Мьос, речи сега за рисуваната туника.

# 42
  • Мнения: 6 299
Уф,с хиляди нерви почти натъкмихме сватбените тоалети на децата 🤐.Оставам аз,обаче ще е друг път,в магазин в града ще проверя.Наврях се и в любимия ми лидтовски магазин,отдавна му се канех, повече от три години не го бях посещавала.И избухнах,яко 🫢.Щастлив собственик съм на около килограм селектирани бонбони.Повечето от които ще си скрия,и ще ям самичка!Само за замазване на очите ще оставя някой и друг на домашните 😁.И предупредих баткото,да си държи езика зад зъбите,относно сумата, която дадох за съкровищенцето ми 🤩
Дорче,добре си дошла!

# 43
  • Мнения: 8 783
Бърдо, да ти е здрав и много послушен ТУ!!!!!
Дорче, добра си дошла! Вече не съм новака в темата.


Аз май писах рано сабахлян, ама писах ли,не писах ли...?!
   По моя въпрос - свързах се с адвокат, ще ми изготви и подаде документите.Само требва да скокна до Плевен мама да ги подпише. Еми  кот такоА. Леко се спречкахме с ММ, щото нали  пак аз да се оправям с всичката бюрокрация.
    Една идея ми е по-спокойно.
  До обяд съм, ще готвя и вземам Унукинята от ясла, после дом на двора. Почивка та дрънка..

# 44
  • Мнения: 660
Бърдо, да ти е здрав и много послушен ТУ!!!!!
Дорче, добра си дошла! Вече не съм новака в темата.


Аз май писах рано сабахлян, ама писах ли,не писах ли...?!
   По моя въпрос - свързах се с адвокат, ще ми изготви и подаде документите.Само требва да скокна до Плевен мама да ги подпише. Еми  кот такоА. Леко се спречкахме с ММ, щото нали  пак аз да се оправям с всичката бюрокрация.
    Една идея ми е по-спокойно.
  До обяд съм, ще готвя и вземам Унукинята от ясла, после дом на двора. Почивка та дрънка..
Марулче, ще се повторя, с риск да стана досадна, извади и електронен подпис на майка ти, ще подаваш документи  в ТР и на други места от стола пред компютъра, без да я разхождаш напред - назад.

Общи условия

Активация на акаунт