Отговори
# 45
  • Мнения: 805
Благодаря за новата тема, Кло. Нека бъде изпълнена с много добри новини.

Ехее, колко много лъвове, лъвици и лъвчета. Първо да мина патеричките, за които много се извинявам.
Мързелотче, жива и здрава бъди! Много хубави моменти ти желая, споделени с любими хора и още повече буркани от свекито!
Стрейндж, честит да си и ти. Много здрав и щастлив да бъдеш ти желая.
Янче, честито да ти е детето. Здраво, щастливо, любопитно и с много късмет по пътя си.
Бърди, честит да ти е хубостника. Да е здрав, да те слуша и още дълги години да посрещате рождения му ден на морето.
Мьос, честита да бъде и твоята майчица. Нека ти бъде жива и здрава още дълги години.

Дорчестър, добре си ни дошла. Ти поне питаш кое, какво значи. Мен ме беше досрамяло и доста време ми отне да разбера аджеба, какво е МУ и разните му там съкращения. Да не казвам, че и първия ден, си казах, ехеее много спортуват тези девойки тук, много здравословно го карат. 😄

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 13:35 от Лаватера

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Честито на рождениците и днес! Да са здрави!

Прити, браво! Заплювай и беж да те няма Wink  Ако мож да ме вземеш... Blush

Ренко, крий ги дълбоко Simple Smile

# 47
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Да е без сътресения и болести август, общество!
Честити да си днешните рожденици!
Днес ми е ден за ОИ, допивам кафето и почвам.

# 48
  • Мнения: 7 243
Мьос, жива и здрава да е майка ти!
Благодаря за пожеланията, момичета Heart

Такива видни спортистки сме се събрали, пък дебели и мързеливи. Как се случва това и аз не знам Thinking

Ренко, внимавай да не ги скриеш толкова дълбоко, че да забравиш къде са Simple Smile

# 49
  • Мнения: 805
Оф, бе, Боже, откъде ми дойде това Донкастър.. извинявам се за обърквацията. 🫣
БърдЕ, вярвам, че злато е по - възможно да се забрави къде е, отколкото бАмбоните. Ама аз съдя от моята камбанария. 😄
Одеве ме лъхна аромат, който мигновено ме пренесе в едни по - хубави времена. Меланхолично и носталгично ми е.

# 50
  • Мнения: 6 450
Честито на всички рожденници, които съм пропуснала.
Мьос, речи сега за рисуваната туника.
Хареса си туниката, и размера пасна. Много обича макове и рози тя. Доволна съм, че идеята се осъществи. Поръчахме я от фейсбук страницата на Kris'art Handmade Shop - много коректна дама, изпълнява желания, препоръчвам я горещо.
Скрит текст:

# 51
  • Мнения: 2 784
Мьос, да е жива,здрава и щастлива майка ти!
Бърд и на ТУ същите благини, но с допълнението да те слуша и на ръце да те носи!
Лав, да не е намесен коректора, че днес ако не се бях проверила щях да приветствам Оркестър (О'рахаля е голяма гад).
Кло, кога успя да ме фотнеш, че и в шапката да ме боднеш? И как се правя на ни лук яла, ни лук мирисала - кошницата с гирите е на метър разстояние от мен. 😜🙃

# 52
  • София
  • Мнения: 5 740
Много красива туника, Мьос.

# 53
  • Мнения: 5 707
Ни в клин , ни в ръкав, нещо, което ме накара да се сетя за един скорошен спор
Скрит текст:
"Всяка сутрин ставам в 5:00 и към 6:30 си взимам кафе от малката закусвалня до нас.

Продавачката е едра жена, с възрожденски мустак и винаги изключително груба. Никога не поздравява и псува доста звучно, ако ѝ дадеш едри пари.

Винаги съм мил с нея и пожелавам лек и хубав ден.

Към 7:00 минавам покрай цветарския магазин и виждам доста често мъж да купува цветя и си мисля каква ли щастливка е жена му.

7:30 вече съм в офиса, където ме посреща портиера с най-топлата усмивка на света и винаги ме заговаря. Той е от тези хора, дето винаги търсят слушател и трудно можеш да се измъкнеш от капана на словата му. Досаден е и всички го подминават с думите "Не сега чичо Стефчо, че бързам ".

Аз не бързам, винаги съм по-рано на работа, за да говоря с него (да слушам по-скоро) поне 15 мин.

8:00 вече съм на бюрото си, където колегите ми, звучно се подиграват на Тенчо.

Той е пълничък и нека кажем, не много приятен външно, но е адски сърцат човек и винаги отвръщат на бъзиците срещу него с усмивка.

Костадин един от най - успелите във фирмата, носи кафе и с усмивка поздравява всеки.

Като винаги се говори зад гърба му, че е натегач и мазник, но всеки се радва на кафето, което носи.

12:00 имам обедна почивка и винаги обядвам с Алекс.

Може би, най-красивото човешко същество на земята, но и най-мълчаливото.

Аз говоря, а тя все ме гледа с едни големи и красиви очи и се усмихва леко.

Каня я на среща вече, за 10-ти път, а тя винаги намира причина да ми откаже.

Жената от закусвалнята работи на три места, като е самотна майка на 3 прекрасни деца от, които две учат висше, а другото е пълен отличник в 10-ти клас.

Живота ѝ не е лесен и за това не винаги е мила.

Мъжа с цветята е влюбен в продавачката от магазина и затова често ѝ купува такива.

Чичо Стефчо е на 67г. и живее сам цял живот. Може би не е имал късмет да създаде семейството, поради някаква причина, но храни кучета и котки пред блока, както и живее с две котки и куче.

Пълничкия, грозноват и сърцат колега има прекрасна дъщеря, а жена му...о, жена му е толкова красива, че е от тези, дето ще си счупиш врата да гледаш след нея.

Костадин загуби жена си в катастрофа и изцяло се е отдал на работата, защото има две деца, за които трябва да осигури бъдеще.

Алекс ме харесва, но просто някога е вярвала прекалено много на сладкодумци като мен.

"Всеки, който срещате в живота си води своя собствена битка, за която вие нищо не знаете. Затова бъдете мили"."

.

Софрони Карадиев


От [Занимателни и интересни Факти и... отвсякъде по нещо](https://www.facebook.com/groups/497807739081151/)

# 54
  • София
  • Мнения: 18 703
Сиско, разплака ме😭.

# 55
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Тринке, лек ти път и да мъцнеш кат стигнеш! Hug
Да си изкарате страхотно - торти, коктейли, културна програма от до ти пожелавам.
Кайси, напазарувахте ли в таз ИКЕА?
То там тече пореден ремонт и задръстването е....мамма мия.
Забравих да ви се оплача - появили са ми се разширени вени и вчера се занесах
на преглед. Човекът освен обичайните неща, контрастни душове, да се мажа с крем с конски кестен и да пия
Флебодия, ми препоръча си направя октомври месец ми предлага склеротерапия.Та сега ме хвърли в размисъл...
За спортът каза, да не се натоварвам много, да ходя пеша много, не че съм се натоварила де.
Айде още малко и избутахме работния ден.

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 16:59 от Pretty_Mama

# 56
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Напазарувахме.И чакаме пътна помощ след тунела на Ихтиман.Нали сме със старата  20 годишна кола,дето си стои в Бг ,та ни остави преди половин час на пътя.Седим в колата,и чакаме да ни вземат и да ни одерат кожата след това,щото от София до Ст.З на платформа ще я карат.

Последна редакция: ср, 02 авг 2023, 08:51 от Кайсия

# 57
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
Еее, Кайс, съжалявам , дано бързо дойдат! Hug
Ама и  ТМ може ли да тръгне без да прегледа колата?
Аз я водя на майстор на брат ми колата преди да си дойдат всяка година!

# 58
  • Мнения: 2 170
Оф, търчах от катторгата до нас, че дошли от Виваком, да свържат едно ТВ и...спря тока, бе хора! Ма, може ли да съм такава каракуда, баси. Върнах се да доработвам, мама се обади, че токът бил дошъл, звънях на ония да се върнат. А те ме питат - ама сигурна ли си, че няма пак да го спрат? Ма, сигурна съм, бе, третото око ми е в перфектно състояние, измито от гурели, гримирано и с очилО!
Както и да е, Халапеньо има тв в спалнята. Няма да се връщам в каторгата и си накапках 12 грама Чивас. Давам тон за наспорт!

# 59
  • Мнения: 7 749
Преди малко се събудих от сънче.
Ма не ми завиждайте- преди това с ММ измихме сите прозорци в нас, сега последните пердета се въртят.

Общи условия

Активация на акаунт