Отговори
# 15
  • тук и там
  • Мнения: 11 536
Бабите са по-зле със зрението и от мен. Май в Декатлон съм виждала лупи, ще отидем да проверим.
Не ми се ще се клепаме без причина с препарати за въшки, но може и това да направим.

# 16
  • Мнения: 7 243
Кло, благодаря за темата!
Дано август е спокоен за всички!
Дорчестър, добре дошла.

МУ празнува днес. Почерпете се за негово здраве!


# 17
  • Мнения: 1 898
Добре дошла на Дорчестър и да си кажа - най-много ми хареса последната част на последното изречение от първия ти пост Grinning
Честит рожден ден на мъжа на Бърди!
И да похваля себе си - ММ много хареса туршиестите тиквички, за които ви разказвах... Един буркан отказа да се стерилизира, та му видяхме сметката...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 731
Добро утро и благодаря за посрещането! Heart
Прекрасен август ви желая.

Лупа съм виждала да се продава в аптеката.

ПП. Включвам се към поздравите за юлските рожденички и рожденика на Бърди. Честити да са! Ама срам, не срам, да попитам какво е "МУ" Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 08:54 от Dorchester

# 19
  • Мнения: 12 129
Бърди, да ти е здрав ТУ, да те слуша и носи на ръце!
На работа съм вече, а до отпуската ми има точно четири седмици.

# 20
  • Мнения: 6 299
Честит ни август!
Бърд,честит да е ТУ, по-често да слуша и изпълнява без мрънкане !
Мьос,здрава да е мама,още дълги години да ви посреща и събира!
Събирам сили за пазаруване с децата 😖

# 21
  • София
  • Мнения: 18 703
Бърд, здрав да е и да гледате в една посока дълго заедно.
Мьос, здраве за мама.

# 22
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Кайсия,  въшка и да не видиш, гнидите се виждат, в основата на косата са, бели, като ги стиснеш между ноктите, пукат. Бррр, това ми е свиден детски спомен - сестра ми донесе въшки, командировка на село, и се почва - газ, мас и оцет. И освен паразитите, и кожа на главата няма, ма важното е да сме живи и здрави.

# 23
  • Мнения: 18 472
Честит август и честит да е половинът на Бърди!

Не знам за какво лято говорите, аз вече забравих що е то…Вчера излизах с кучето по къс ръкав и яке за дъжд, възхладно ми беше. За мокро да не говоря, че валеше и духаше.

Кайсия, понеже уж няма при нас въшки, ама от класа на дребната 2 деца проимаха, в България има едно ветеринарно средство, което е тествано от половината форум, не дразни кожата (и от мен включително) и убива въшки/гниди до крак (не трябва са се повтаря) - Неостомозан. Аз лично този път си взех една ампула за насам.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 033

...
ПП. Включвам се към поздравите за юлските рожденички и рожденика на Бърди. Честити да са! Ама срам, не срам, да попитам какво е "МУ" Simple Smile

Най- често " моя убавец", но общо взето зависи от настроението, което ти е създал, защото " моя убавец" рязко може да се трансформира в " моя убитак".  Smiley Добре дошла !

Честито на вчерашните рожденици ! Мързелче, Стрейндж, момчето на Яна да сте живи, здрави !

Честито и на човекът до Бърд ! Жив, здрав, щастлив и с късмет ! Simple Smile

Кло, благодаря за новата тема!

Ние против въшки се минахме с шампоан превантивно зимата. ( не помня името на шампоана). Малкият ми като се изцепи " мамо, нещо ми пълзи по главата" и се почеса. Изведнъж нещо мистично пропълзя и по моята глава, та и аз се почесах. Каквато съм паника направих голямо оглеждане на наличните глави вкъщи. Нищо не открих, слава богу, иначе въшка мога да разпозная. Превантивно се минахме с шампоан от аптеката, пък и по- често започнах да оглеждам главата на моя, все пак ходи на градина. Smiley

Здраве хора и да имате хубава седмица ! Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 09:43 от floren

# 25
  • Мнения: 7 749
Въх, никога през последните 20+ гОдин не съм виждала толкова спокойно да е пред районното. Свършихме работа за има- няма 45 минути с чакане, попълване на документи, снимане, плащане... Йощ не мога да повярвам.
Идва семейство с близнаци бебета в кошчета. Казвам на майката да мине пред опашката (за мен по подразбиране), тя отговаря- "Еми вчера не ни пуснаха, вече не смея и да питам". Е щО за хора са това, бре! Но минаха, никой от другите трима чакащи пред нас не направи проблем. Да им... нананнанананна на всички, които вчера са правили проблем!
Честити да са днешните рожденици!

ПП. Лупи има буквално навсякъде. От супермаркетите, та до книжарниците.

# 26
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Въх, никога през последните 20+ гОдин не съм виждала толкова спокойно да е пред районното. Свършихме работа за има- няма 45 минути с чакане, попълване на документи, снимане, плащане... Йощ не мога да повярвам.
Идва семейство с близнаци бебета в кошчета. Казвам на майката да мине пред опашката (за мен по подразбиране), тя отговаря- "Еми вчера не ни пуснаха, вече не смея и да питам". Е щО за хора са това, бре! Но минаха, никой от другите трима чакащи пред нас не направи проблем. Да им... нананнанананна на всички, които вчера са правили проблем!
Честити да са днешните рожденици!

ПП. Лупи има буквално навсякъде. От супермаркетите, та до книжарниците.
Лупи в китайските магазини, във всичко по 1 лв.

# 27
  • Мнения: 15 356
Хубав месец, дами!
Лупи и в ДМ има даже.
Много ми е смотано напоследък. Днес мислим да се търкаляме и да гледаме филми

# 28
  • Мнения: 2 170
Бърдче, честит да е ТУ! Да е здрав, да не мрънка, да готви по-често и да почиства след себе си, да те глези безумно и да те носи на ръце! Никога да не ти дава повод да обмисляш покупка на тежки тигани Simple Smile Абе, с две думи, да е мъж мечта!
Кло, благодаря за темата!
Добре дошла на новодошлата. Направи показно на разни екстремисти, как се влиза тук. Дорчестър, надявам се да си прекарваш приятно в нашето сборище.
Боли ме главата от нерви. Хиляда неща имам да върша, отделно чакам няколко посещения в различни часове на майстори и технически лица. Ще падне търчане от каторгата до нас, през различни интервали...
ПП Вземам си от водката на Бърди, ще я смеся с друг високоградусен компонент, та дано оцелея днес!

# 29
  • Мнения: 14 790
Мяткам се в новата тема.
Мерси, Кло. 🫶🏻
Бърдче, честит да е ТУ! Да те слуша и да не те ядосва. 🤭🍀🍸
Неостомозан онзи ден взех, че кучето го нападнаха мухи. Пръскам по двора и комарите май бягат от него. Не знаех, че и за другото се използва. 😆

Последна редакция: вт, 01 авг 2023, 20:38 от Anyyyone

Общи условия

Активация на акаунт