35-то Добри Войников - гимназиален етап

  • 7 555
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 85
Попитах и паралелката с квоти с френски е д. Другата френска явно е г.

# 91
  • София
  • Мнения: 19
Добро утро!
  Има вече информация за паралелките:)

https://35sou.bg/2023/09/12/%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%bf%d1%80%d0%b5 … 0%bb%d0%b0%d1%81/

код   паралелка   профил   класен р-л
3505   8 а   Природни науки/НЕ/РЕ   К. Узунова
0388   8 б   НЕ/РЕ (без квоти)   Й. Минова
0389   8 в   НЕ/РЕ (с квоти)   Т. Чолакова
0390   8 г   ФЕ/РЕ (без квоти)   Г. Горунова
0392   8 д   ФЕ/РЕ (с квоти)   Р. Новкова

# 92
  • Мнения: 16
Здравейте и благодаря за информацията!

Търсейки учебниците забелязах нещо интересно при музиката. Има разминаване между издателство и автори. Тези автори, които са посочени от училището са с издателство Изкуства, а не Клет. Клет е от други автори.
Дали някой знае нещо по въпроса? По издателство ли да се купува, или по автори Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 сеп 2023, 10:50 от Lilkata31

# 93
  • Мнения: 4
Да, и на мен ми обърнаха внимание от борсата за учебници, но ми казаха, че е по-вероятно да е объркано издателството, а не авторския колектив, така че реших и взех учебника на издателство Изкуства.

# 94
  • София
  • Мнения: 19
https://izkustva.bg/music8.php
Това взехме ние. То е в сайта на клет

# 95
  • София
  • Мнения: 1 486
Не съм видяла разпределението по класове, но днес звъннах в училището и много любезна дама ми каза в кой клас е синът ми.
Относно учебниците- кои от тях купувате? Нали тази година основно ще учат език или аз  пак не съм разбрала? Не можах да реша какво трябва да купя и какво не и реших да оставя пазаруването за след като има програма и знам какво ще учат.

# 96
  • Мнения: 57
Не съм видяла разпределението по класове, но днес звъннах в училището и много любезна дама ми каза в кой клас е синът ми.
Относно учебниците- кои от тях купувате? Нали тази година основно ще учат език или аз  пак не съм разбрала? Не можах да реша какво трябва да купя и какво не и реших да оставя пазаруването за след като има програма и знам какво ще учат.
Аз купих тези от списъка.
За 8а клас има и Информатика, а за другите класове - не.
Музиката и аз не я намерих.
Чудех се за работни листове, дали трябват, но... щом не пише-не съм купувала.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 486
Благодаря!

# 98
  • Мнения: 85
Имаме един излишен учебник по Информатика. Дъщеря ми си го е купила, защото го е видяла в списъка, а тя не е в паралелката, която ще изучава Информатика. Ако някой все още не си го е купил, можем да му го дадем.

Имам един въпрос за първия учебен ден. Ще придружите ли децата? Ако да, ще изчакате ли да приключат? Някои родители ми казват, че вече са големи и децата им не искали да ги придружават.

# 99
  • Мнения: 57
Имаме един излишен учебник по Информатика. Дъщеря ми си го е купила, защото го е видяла в списъка, а тя не е в паралелката, която ще изучава Информатика. Ако някой все още не си го е купил, можем да му го дадем.

Имам един въпрос за първия учебен ден. Ще придружите ли децата? Ако да, ще изчакате ли да приключат? Някои родители ми казват, че вече са големи и децата им не искали да ги придружават.
Някой от нас ще отиде заедно с ученика до училището.
И мисля да го изчакаме. Има време, тепърва все ще са самостоятелни.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 486
Моето дете, което никъде не иска да ходи с нас, вчера каза, че мисли по въпроса дали иска компания за 15.09. Явно изпитва някаква несигурност все пак, напук на самонадеяно му поведение, много ме изненада с това желание.

# 101
  • София
  • Мнения: 19
Аз ще придружа моята и смятам да я изчакам. Така ще разбера ако има какво да купя допълнително и ако трябва още документи освен здравния картон.
 Въобще ще се ориентирам в обстановката. Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 12 243
Моята също учудващо за мен изяви желание да отида с нея.
Сутринта се логнах заради каките в школо, Ели последните две години не беше с школо и се изненадах приятно, че вече и нея я виждам там към 35-то училище. Засега няма качена програма обаче, само е посочен класният ръководител, който е съответно учителката по френски език. Тя ще е 8 Д клас.
Някой има ли отзиви за г-жа Румяна Новкова?

# 103
  • София
  • Мнения: 19
Пипетка, и аз взех само учебници, предполагам че вече им е време да пишат повече Simple Smile не само да попълват празни оставени места. Май съм лоша, но то ми писна от пестене на енергия на децата и после защо били мързеливи и назнам какви още.

# 104
  • Мнения: 57
Пипетка, и аз взех само учебници, предполагам че вече им е време да пишат повече Simple Smile не само да попълват празни оставени места. Май съм лоша, но то ми писна от пестене на енергия на децата и после защо били мързеливи и назнам какви още.
Напълно съм съгласна!
Дано срещнат вдъхновяващи учители в 35 СЕУ!

Общи условия

Активация на акаунт