35-то Добри Войников - гимназиален етап

  • 7 557
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 19
Някой от вас да е взел бележка за социалните?
По други теми всички вече са писали, че са подали. Имам чувството, че само 35-то не раздава служебни бележки. Или че само аз нещо не съм разбрала недоразбрала 😉

 В 35-то казаха след 15-ти септември:) , но наистина повечето училища са раздали.

Последна редакция: пт, 01 сеп 2023, 16:53 от dejy78

# 76
  • Мнения: 3
Здравейте, знаете ли паралелка 388 кой клас ще бъде 8а или 8б?

# 77
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте, знаете ли паралелка 388 кой клас ще бъде 8а или 8б?
Ако е природни науки, най -вероятно "а"

# 78
  • Мнения: 3
Благодаря, dejy78  за природните писаха по-напред, че ще бъде А клас. А аз се интересувам конкретно за паралелка с НЕ без квоти.

# 79
  • Мнения: 16
Здравейте!
Позната, майка на дете от нашия випуск е питала за родителската среща - на 18-ти ще е.

# 80
  • Мнения: 4
Да, на 18.09, в сайта на училището видях, че е публикуван график на родителските срещи за всички класове.

# 81
  • Мнения: 16
Да, на 18.09, в сайта на училището видях, че е публикуван график на родителските срещи за всички класове.

Извинявай, би ли споделила къде са ги публикували?
Благодаря Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 19
Благодаря, dejy78  за природните писаха по-напред, че ще бъде А клас. А аз се интересувам конкретно за паралелка с НЕ без квоти.
Никъде още не е публикувано. Тези дни ще качат учебните планове, но по тях пак няма как да се разбере.
 Може да се обадите и да питате в училището. Незнам друго какво може да се направи.
 За родителските срещи - има подменю, които е родителски срещи в графици и разпределения.

# 83
  • София
  • Мнения: 12 244
Здравейте,
не откривам информация на 15-ти от колко часа трябва да са в училище?
Някой знае ли нещо по въпроса?

# 84
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте,
не откривам информация на 15-ти от колко часа трябва да са в училище?
Някой знае ли нещо по въпроса?

 Здравейте и от мен!!!!
 И аз не откривам никаква информация, час по час проверявам, но НЕ Sad

# 85
  • Мнения: 4
Здравейте, а някой знае ли дали има вече обявена информация в училището за разпределение на децата по паралелки и класове?

# 86
  • София
  • Мнения: 4 566
Голямата щерка ще е в 9-ти клас. Тях ги викат малко преди 10 за откриването. Това им е пратила класната:
Откриване на учебната година: 15.09. в 10 ч. Моля да се явите поне 10 мин. по-рано.

# 87
  • София
  • Мнения: 19
ИМА НОВИНА ЗА ОТКРИВАНЕТО

 Публикувано на 09/11/2023   

Откриването на учебната 2023/2024 г. за всички класове е на 15.09.2023 г. от 10:00 ч. в двора на училището.


След тържествената част учениците от I, V и VIII клас ще влязат в класните си стаи.


Ръководството на 35. СЕУ пожелава на всички ученици, родители и учители спокойна и успешна нова учебна година!

# 88
  • Мнения: 85
ИМА НОВИНА ЗА ОТКРИВАНЕТО

 Публикувано на 09/11/2023   

Откриването на учебната 2023/2024 г. за всички класове е на 15.09.2023 г. от 10:00 ч. в двора на училището.


След тържествената част учениците от I, V и VIII клас ще влязат в класните си стаи.


Ръководството на 35. СЕУ пожелава на всички ученици, родители и учители спокойна и успешна нова учебна година!

И аз го видях. Но тъй като няма информация със списъци на децата кое в коя паралелка е и при кой класен ръководител, най-вероятно ще трябва на място да разберат и да се ориентират.

# 89
  • Мнения: 57
Паралелката без квоти по немски ще е 8б клас със класен ръководител г-жа Минова. Така поне ми казаха като питах по телефона. За другите класове не знам как са нещата, но май природната с немски ще е 8а, а квотната с немски 8в, вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт