35-то Добри Войников - гимназиален етап

  • 7 526
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 16
Привет и от мен!
Ха-ха, и аз това си мислех тези дни. Вълнувам се за новото начало може би колкото детето. Даже влизам да проверявам час по час дали има нови коментари Wink

Лек ден и спорна седмица, момичета!

# 46
  • София
  • Мнения: 19
Привет и от мен!
Ха-ха, и аз това си мислех тези дни. Вълнувам се за новото начало може би колкото детето. Даже влизам да проверявам час по час дали има нови коментари Wink

Лек ден и спорна седмица, момичета!
[/quote

 Добро утро!
 И аз така, и никаде не откривам и дума за г-жа Минова, което е хубаво:) но и малко ме напряга.
 Все едно аз ще тръгвам в ново у-ще, ееее де да можех, но май не ме искат:)

 Хубава и успешна седмица!
]

# 47
  • Мнения: 57
Дано са здрави и успешни децата ни! 🍀

KokoJ, а Вие от сайта на училището ли разбрахте, че родителската среща ще е след началото на учебната година?
Аз нищо нищо не съм видяла все още да пише там.

# 48
  • София
  • Мнения: 167
Единствено ми се искаше ако има възможност да учат поне още 1 разказвателен предмет на езика в 9ти клас ще е много добре. Особено с такъв сложен език като НЕ, но каквото такова. Аз приключих с участието в учебния процес до след 8 години, когато живот и здраве ако не съм с деменция пак ще уча с малката.

# 49
  • Мнения: 16
При записването ни казаха, че родителската среща ще е след началото на учебната година и тогава ще ни обяснят всичко, което е нужно да знаем. Иначе на 15.09. децата ще се запознаят  с класните си, които в повечето случаи са учители по основния език.

Последна редакция: пн, 07 авг 2023, 10:32 от Lilkata31

# 50
  • София
  • Мнения: 856
При записването казаха “следете сайта”, а там през 2022 родителска среща за 8 клас е била на 19.09. Та от това си направих изводите, а и др майки споделиха

# 51
  • София
  • Мнения: 167
Дано да е след началото на учебната година. Ние до 16/09 сме на море и досега винаги я изпускаме.

# 52
  • Мнения: 57
При записването казаха “следете сайта”, а там през 2022 родителска среща за 8 клас е била на 19.09. Та от това си направих изводите, а и др майки споделиха
Благодаря!

# 53
  • Мнения: 16
Здравейте!
Дали някой има информация за учебниците, по които ще учат децата ни? В сайта на училището са качени тези от миналата учебна година (без езиците). Чудех се дали ще са същите.
/В случай, че няма информация, ще се обадя в училището и ще пиша/

Звънях им за бележките за социалните. Още не ги издават. Ще започнат след началото на учебната година.

Приятен ден и спорна седмица на всички!

# 54
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте!
Дали някой има информация за учебниците, по които ще учат децата ни? В сайта на училището са качени тези от миналата учебна година (без езиците). Чудех се дали ще са същите.
/В случай, че няма информация, ще се обадя в училището и ще пиша/

Звънях им за бележките за социалните. Още не ги издават. Ще започнат след началото на учебната година.

Приятен ден и спорна седмица на всички!



Здравейте, някой да се е сетил да пита коя паралелка с какво ще е? А мисля, че трябва да са природните науки.

# 55
  • Мнения: 16
Сега звънях да питам за учебниците. Казаха да следим сайта, щели да качат списък с актуалните за новата учебна година учебници.

# 56
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте!
 И аз мисля, че ще са разпределени както са били миналата година:), демек 8а - природните с класен ръководител г-жа Минова.
За учебниците ме блазни да си набавя по-рано, но  може и да ги сменят. То днешно време знае ли човек какво го чака? Мразя да тичам за учебници и помагала в лудницата, миналата година зверски опашки  - като чели ги дават аванта. Ум да ти зайде!
https://35sou.bg/wp-content/uploads/2023/08/%D0%9Alasni_stai_po_kab_2023_2024.pdf
Вече е качен проект на класните ръководители за  2023-2024 година

Последна редакция: пн, 14 авг 2023, 16:07 от dejy78

# 57
  • Мнения: 988
За учебниците ме блазни да си набавя по-рано, но  може и да ги сменят. То днешно време знае ли човек какво го чака?
Ако има качен списък на сайта на училището от тази година едва ли ще има промяна. Наистина е голяма борба за учебниците...с годините стават все по-скъпи и някои да ги намериш втора ръка е трудно особено по английски. Аз още търся нищо, че почнах от рано 😅

# 58
  • София
  • Мнения: 19
https://35sou.bg/wp-content/uploads/2023/08/%D0%9Alasni_stai_po_kab_2023_2024.pdf

ПРОЕКТ но сега го видях - значи няма да са нещата както са били - тук са различни паралелките и класните

# 59
  • София
  • Мнения: 167
Ние купуваме учебниците от борсата на НДК. Голямата сама ходи, запазва, заменя на следващата година, оправя се детето. Мисля да й зачисля и малката, да свърши наведнъж двете неща.

Доколкото видях -  а,б,в са немските паралелки; г,д са с френски. Отзиви за учителките четох много добри за Новкова и Узунова, надявам се и другите да са също много отдадени и да ни спестят нерви.  Simple Smile)

Излязли са свободните места за 5то класиране в 35то. Дайте мнение дали я местя? Тя по принцип искаше природната паралелка, но аз незнайно защо бях сложила 22ро пред 35то и там се класира. На трето я преместих в 35то, но не й стигна бала за половин точка Simple Smile за природните и отиде в НЕ.

Иначе има места и в НЕ и в ФЕ паралелки, дали да пробвам? Не й е нисък бала и не вярвам изведнъж от нищото да се появят деца с висок бал, желаещи да влязат в 35то или да я оставя където е?

Последна редакция: вт, 15 авг 2023, 12:26 от Valliya

Общи условия

Активация на акаунт