35-то Добри Войников - гимназиален етап

  • 7 525
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 16

Някой знае ли коя смяна започват? Забравих да питам при записването.
Дъщеря ми сподели, че са си направили група в Инстаграм, в която се добавят постоянно Simple Smile Дано са сплотен и задружен випуск!
Лек ден и много усмивки!
Здравейте, Lilkata31!
А разбрахте ли, има ли момчета в класа и колко, в този с немски, без квотите?
Как да се намери тази група в инстаграм?

Още не знам колко са момчетата в класа Simple Smile
А за групата, не съм питала, но и аз мисля, че децата ще искат да си бъдат само те, т.е. без майки Wink

# 31
  • Мнения: 57
Поисках името на групата и ме беше казано, че е за деца и не може да я напиша на майки във форум 😁
Пишете ми на лично инстаграма на детето ви и моята ще я включи
Изпратих Ви и аз лично съобщение с Инстаграм на сина.
Благодаря Ви 😊

# 32
  • София
  • Мнения: 856
Всички, които бяхте ми писали са предадени на дъщеря ми да ги добавя
Тя категорично отказа да давам групата на майки 🤣🤣
Може да си направим фалшив профил с тиййн снимка и да ги следим. Шегувам се , разбира се

# 33
  • Мнения: 82
Първа смяна ще бъдат първия срок. Попитах и така ми отговориха.

# 34
  • Мнения: 57
Първа смяна ще бъдат първия срок. Попитах и така ми отговориха.
Благодаря!

# 35
  • София
  • Мнения: 19
Извинете, че късно отговарям:innocent:
https://35sou.bg/wp-content/uploads/2022/07/%D0%9A%D0%BB%D0%B0%D … 8-_-2022_2023.pdf
Това е графика за първи срок, но от миналата година. Предполагам, че и другата ще е подобен.
На класните ръководители - също, но за 21година
https://35sou.bg/wp-content/uploads/2021/11/%D0%9A%D0%BB%D0%B0%D … D0%BB%D0%B8-3.pdf
 Ако съм права 8а ще е с природните науки, а сега някой да извади инфо и за учителите, ако е възможно. Аз някъде видях за Узунова много добри отзиви май, но за Чолакова...... Ако има хора, които имат инфо МОЛЯЯЯЯ да споделят.

Последна редакция: ср, 26 юли 2023, 18:21 от dejy78

# 36
  • Мнения: 253
Аз получих много добри отзиви за госпожа Новкова, учител по френски. Взискателна, отдадена, с добър подход към децата и те я обичат. Не знам обаче името на другата госпожа по фински език, нито имам отзиви за нея. Ако някой знае, нека да сподели.

# 37
  • Мнения: 57
Днес звъннах в училището, за да попитам има ли и колко момчета в паралелката с немски и руски език без квоти и ми казаха, че са 8, а може би и 9 ще бъдат след третото класиране.

# 38
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Днес звъннах в училището, за да попитам има ли и колко момчета в паралелката с немски и руски език без квоти и ми казаха, че са 8, а може би и 9 ще бъдат след третото класиране.
Полезна информация!
Благодаря Ви, Пипетка!

# 39
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте, и моята дъщера ще е в паралелката с НЕ без квоти.  Дали разбрахте последно дали ще има униформи или не. В сайта има указания за униформите, но мисля, че някъде прочетох, че вече не ходели с униформи.

Успешна година на всички деца! Надявам се да са задружен  клас!

# 40
  • Мнения: 57
Здравейте, и моята дъщера ще е в паралелката с НЕ без квоти.  Дали разбрахте последно дали ще има униформи или не. В сайта има указания за униформите, но мисля, че някъде прочетох, че вече не ходели с униформи.

Успешна година на всички деца! Надявам се да са задружен  клас!
На мен ми казаха, че няма униформи.

# 41
  • Мнения: 45
Не, няма униформи.
Всеки един от учителите, които водят подготовката в 8 клас e добър и взискателен. Дават солидна основа на езика за всеки с желание да учи.
В сайта на училището има качени учебните програми от миналата година, така че можете да се ориентирате кой, какво и колко часове ще учи.
Успех на децата!

Последна редакция: пт, 04 авг 2023, 21:31 от diddle07

# 42
  • Мнения: 16
Здравейте, и моята дъщеря ще е в паралелката с НЕ без квоти.  Дали разбрахте последно дали ще има униформи или не. В сайта има указания за униформите, но мисля, че някъде прочетох, че вече не ходели с униформи.

Успешна година на всички деца! Надявам се да са задружен  клас!

Ще бъдат в един клас с моето момиче Simple Smile
Аз също знам, че вече нямат униформи. Надявах се родителската среща да е преди началото на учебната година, за да подготвяме учебници (нови или употребявани, както дойде), но явно ще трябва да изчакаме.

Не, няма униформи.
Всеки един от учителите, които водят подготовката в 8 клас e добър и взискателен. Дават солидна основа на езика за всеки с желание да учи.
В сайта на училището има качени учебните програми от миналата година, така че можете да се ориентирате кой, какво и колко часове ще учи.
Успех на децата!

Благодаря за информацията Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 856
Да това с учебниците е мн странно
Моята е от онези съвестните, от сега се притеснява как така ще ходи без учебници 1 седмица 🤣 Може би защото в старото им училище им пишеха забележки ако не си носиш учебник
Казвам й - то в гимназията е друго. Аз още помня как ходехме с по 1 тетрадка 😜 по всичкология. Ма не й ги разказвам тия неща. Нека още малко си задържа доброто и съвестно дете

# 44
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте, надявам се децата да се чувстват добре заедно и да изкарат страхотни години заедно в училище, но някак си започвам да чувствам, че и групата на майките ще е доста готина Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт