Мама под чадъра се разтяга, ДЕКЕМВРИйчето в коремчето си шава. - TEMA 9 (2023)

  • 25 543
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 170
Здравейте, момичета! Кръвна захар 4,3 добре ли е? Беше 3,9 и ми се е покачила. Снощи хапнах в 20 часа последно сливи и после нищо друго 🤷

# 46
  • София
  • Мнения: 11 766
Здравейте, момичета! Кръвна захар 4,3 добре ли е? Беше 3,9 и ми се е покачила. Снощи хапнах в 20 часа последно сливи и после нищо друго 🤷

чудесна е, всичко под 5.2 е добре , 3.9 е много ниско

# 47
  • Мнения: 170
Мацето, благодаря!
Скоро има ли някой на ФМ? Много се вълнувам вече, но моята е чак на 4 август. Дотогава и преглед нямам. Добре че ме рита здраво да не откача 😁

# 48
  • Мнения: 134
Аз съм на 25.07 на втора ФМ и аз се вълнувам, но и се притеснявам едновременно 😄

# 49
  • Мнения: 101
Днес съм на ФМ и нямам търпение. Не съм виждала бебка от месец.

# 50
  • Мнения: 496
Моята фетална е другата седмица на 26 🤞🤩 нямам търпениеее да гледам бебчето повече време , да видя колко е пораснала , въпреки ,че вчера я видях де .

# 51
  • Мнения: 402
Биозин пробиотик пия аз

# 52
  • Мнения: 379
Моята втора фетална е чак на 15ти август, имам чувството, че съм много назад от всички ви 😁

# 53
  • Мнения: 6 039
Аз съм още по-натам - на 18.08. ми е феталната. Blush Искам и мен да ме ритат, ама нещо много поспаливо моето бебе. Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 11 766
И аз съм по-нататък, т.е след 2 седмици, на 4ти

Чухме се с док, каза анаеробна инфекция, 10 дни флажил и след това 7 дни вагизан. Това си го влача от февруари. С флажил пихте ли пробиотик?

# 55
  • Мнения: 186
Здравейте,момичета 🌞Надявам се всички инфекции и неприятни болежки да минават по-бързо🙏
  Аз минавам да ви споделя какъв хубав момент имахме с ММ онзи ден.Понеже ми беше рожденик и решихме да си отидем някъде двамата в планината на романтика 😊(ние сме с комби и любимото ни нещо е просто да харесаме място да направим багажника на спалня и да прекараме напълно изолирани 24 часа 😁).Та всичко беше супер :природа,вкусна храна,хубава музика...Вече към смрачаване се бяхме излегнали така на постелката и си гледаме планината като аз съм си сложила ръката отляво и неговата отдясно и си говорим за бебчо.По едно време и двамата подскочихме,бебчо така започна да шава ,че чак се виждаше как се мести корема беше супер изненадващо и продължително 🥰(аз си го усещам от три дни ,но много лекичко и докато кажа на ММ и той спре).Толкова мило ми стана ,че можах да споделя този момент с него(че когато разбрах ,че съм бременна беше много тъпо защото втората черта много се забави и аз пак ревах истерично ,че имам една черта и развалих целия момент 😁)Още ме държи цялата емоция и ми е толкова приповдигнато и лигаво ,че място не си намирам ....това е такова чудо едно малко човече в нас🤩.Извинявам се за дългия пост и ви изпратим  снимка да споделя атмосферата на "събитието ,, с вас 😁.

# 56
  • Мнения: 750
Маце, не съм пиша пробиотик с Флажила, не ми е казала да пия нищо друго. Той е вагинално поставян и мисля заради това

И аз съм на ФМ на 4 август, но утре съм на фетална ехокардиография, след 2 дни съм по ЗК за болничен та ще си го виждам повече този месец 😋

# 57
  • Мнения: 377
#Pivolini, какво по-хубаво от споделяне на такива прекрасни емоции! Снимките спират дъха ❤️

# 58
  • Мнения: 6 039
Pivolini, страхотна история. Heart Eyes От снимките се вижда, че сте изкарали страхотно на много красиво място.
Tinydevil, феталната ехокардиография по твое желание ли ще я правиш? Не са ми споменавали досега докторите. Само по някакво предписание ли се прави или е хубаво да се направи по принцип?

# 59
  • Мнения: 766
Pivolini, снимките са уникални, а мястото супер вдъхновяващо! Прекрасна емоция сте споделили, още хиляди пъти по толкова да имате 🥰

Общи условия

Активация на акаунт