НАБОР 2004 - университетски класирания - втора тема

  • 53 362
  • 763
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 755
Скиорче, ще се справи детето! Приеми го, като препятствие, което трябва да прескочи. Светът в който живеем не е розов, уви. Утре по трасето, ще срещне пак някоя "украинка", но вече ще е изградила стратегия за справяне с проблема.

УСПЕШНА седмица и много радостни постове тук!🍀🍀🍀

# 16
  • Мнения: 9 904
Само хубави новини да има и в  тази тема!

Скиорче, права е Тонита за живота и "украинките"
Скрит текст:
не очаквах точно такива изпълнения там - ама при момичетата явно винаги има групички и интриги. Дано се кротнат и си гледат активитата, а тя си намери добра компания! На мен деветокласникът ми е там, той пък е с още две бг приятелски деца, турци и австрийци в стая. Моето притеснение е, че малко скаран със спортовете, а веднага са ги хвърлили да плуват и гребат,  а той няма никакъв опит. На снимките всички изглеждат много спорти, яки, не знам как ще се впише

# 17
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли някой да ми изпрати на лично текст на пълномощно за записване на студент в университет от упълномощено лице?
Благодаря и успех на всички! Blush

# 18
  • Мнения: 138
Скиорче, ужасно е това дето се случва с детето! И девойката се притеснява да няма подобно отношение към нея, като е в мултикултурна среда. Аз също съм попадала в подобни отношения и е наистина трудно да разбиеш статуквото. Но може пък да си намери  едно или две деца с които да направи приятелство и то при такива обстоятелства ще е силно.Кажи и да не и пука!!
На чакащите късмет и успех!И ние се вълнуваме за УНСС. Макар че девойката ми май си избра вече.То що сълзи се изсипаха тази събота и неделя.Аз си мислех, че като имаш избор е лесно! Не ми се искаше да е далеч, но на там клонят нещата.

# 19
  • Мнения: 1 613
На КЛЕТ.

Всички произведения са купувани у дома.  Не разчитахме на христоматии,  не знам дали има за 12 клас.
Как да няма, бе? Щерката само от христоматии чете задължителната литература. Joy

Айде, успех в класирането! Чакам да се хвалите.

Скиорче, много е гадно това. Била съм в такава ситуация, въпреки че съм супер контактна и социална. В тази групичка няма да се впише, но съм сигурна, че ще си намери компания сред другите деца.

На кое издателство сте ползвали?

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Успех за днес и се надявам всички да се похвалят.
Скиорче, сърцето ми се сви от болка за дъщеря ти. Дано си намери другарче и да изкара незабравим лагер.

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Здравейте! Да напълним темата тази седмица само с хубави новини и щастливи деца! Успех днес и утре! Hug

Скиорче, много се ядосах значи. Аман от такива хора като украинката. Но Тонита е права - това ще й бъде ценно от гледна точка на справянията с подобни особи след време. А животът е пълен с такива, уви. Стискам палци бързо да си намери своите хора там и най-вече да покаже блестящи резултати! Heart

Аз изобщо нямам достъп до профила на наборката в СУ и УНСС. Тя всичко сама си правеше, а аз бях в ролята на морален и емоционален съпорт. И за днес каза, че сама ще си проверява.

# 22
  • Мнения: 11 926


На кое издателство сте ползвали?


Това е христоматията, която ползва сина ми. Но имайте предвид, че "Ноев ковчег" на Й. Радичков е дадено в преразказ, защото наследниците му не са се съгласили на публикуване в учебник и в помагала.

Дали може да се чете само от христоматията, зависи от много фактори. В христоматията са изучаваните откъси от по - обемни произведения. Но "Железният светилник" или "Крадецът на праскови", няма как да стане само от христоматията, поне при учителката на моето дете този номер не минава.Споменатият "Ноев ковчег" - съвсем. Предполагам, "Балада за Георг Хених", също. Иначе си ги има стихове и разкази.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 563
Санчо, благодаря за новата тема! Дано я напълним с добри новини. Днес тръпнем в очакване на класирането в СУ на зетката. Simple Smile
Скиорче, за последен път се изумявам как може деца и млади хора да таят толкова злъч и злоба в себе си и се питам какво всъщност ги кара да се държат така, защото със сигурност не се раждаме лоши и злобни. Sad
Успешна и усмихната седмица!

Последна редакция: пн, 10 юли 2023, 09:43 от bibi

# 24
  • Мнения: 2 755
И за днес каза, че сама ще си проверява.
Познато.😀 По-важно е да са доволни от избора си, да завършат и да се РЕАЛИЗИРАТ с избраната професия.
П.П.Иначе, аз си дудна😏, разбирайте - казвам си мнението с ясното съзнание, че не съм чута.

# 25
  • Мнения: 1 268
Скиорче, много неприятна ситуация за детето (ако продължават така, да вземе да им удари един бой Simple Smile).  Успех на всички , които чакат класиране.

# 26
  • Мнения: 8 814
Санчо, да си на късмет на децата в новата тема! Казах!
  Вълнувам се с вас за СУ, чакаме да се хвалите!
   Скиорче, точно на нашето ли Скиорче една украинка ще се перчи?! Това дете показа железен характер до сега, айде да й свие сърмите на тази....Аз съм пристрастна, необективна.Етърва ми е украинка, с тези само остро и безкомпромисно.Колкото познавам, все не са мал, както казват бабите.

# 27
  • София
  • Мнения: 925
Успех на нашите деца в класиранията! И да си имат едно наум, че всяко зло е за добро. Wink

# 28
  • Мнения: 5 132
Много успешна и похвална да е новата тема! И ние чакаме днес СУ и утре УНСС. Успех на всички деца!!! Днес нямам достъп до резултати и класирания, наборката си подава всичко сама за кандидатстванията и чааак вечерта ще видим заедно резултатите. Иска да ме изчака. Heartpulse А на мен хем ми е мило, хем ми е притеснено кога порастна и какво й предстои... Живи и здрави, а другото ще се нареди!
Ще чета и вълнувам с Вас!

# 29
  • София
  • Мнения: 9 862
Хайде на късмет да е новата тема и всички деца да са приети на първо желание!

Общи условия

Активация на акаунт