Отговори
# 195
  • Мнения: 10 704
Ако ме видите с питона на сцената има да ме сънувате и да спите върху хавлии ... Mr. Green

# 196
  • Мнения: 9 871
И няма да може да пипне? Що с лошо? Wink
Имам приятелка, ходи и тя по мотосбирки с рок музика. То било интересно Simple Smile))

# 197
  • Мнения: 10 704
И приятелката ти ли ходи угащена до сливиците на таквиз сбирки ?

# 198
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Ооо, мъже дал Господ по такива събирания. За всеки вкус има. Аз обаче съм претенциозна, искам интелектуално да ме влече. За останалото си имам календар с австралийските пожарникари над бюрото, там плакна очи всеки ден Simple Smile Мен ми е важно карането, затова ходя по събори и гледам да са на поне 200+ км от Варна. То иначе не сварва да загрее машината, дето се вика.

Глей го ся Лан, пак пуска въдици!

# 199
  • Мнения: 18 300
На мен девойка ми предложи да ме вози на мотор. Казах: "Мерсиии, няма нужда! Страх ме е!" И така. Fearful

# 200
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Имаше томбола и голямата награда беше мотор. Спечели го една мацка, много се накефих.

# 201
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
На таквоз нещо се не качвам...

# 202
  • Мнения: 10 704
Лоре, на мачтата не сакаш да се качиш, на мотор не искаш ...... къде ти остана авантюристичния дух ?
Хай, ти на работа при толкова мъже щом си сложила календар с австралийски пожарникари ..... хич не ти е чист косъма девойко , ама хич ! Mr. Green

Аида , на какво не се качваш ?

# 203
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
На такова бе, на онуй... Дето го коментираме тука...

На мотор Grinning

# 204
  • Варна
  • Мнения: 36 606
Хах, те моите мъже там... Какво да ти кажа, дето има един лаф, вода газя, жаден ходя.

# 205
  • Мнения: 10 704
Хах, те моите мъже там... Какво да ти кажа, дето има един лаф, вода газя, жаден ходя.
Ай ся .... още малко ще кажеш, че и камшик нямаш и не може да ги очовечиш ....

# 206
  • Мнения: 18 300
Аз авантюристичен дух нямам. Smiley Меко казано съм предпазлива. Ей днес на лунапарка детето искаше какви ли не атракции да изпробва, аз: "Ко?! Не!!!" Може на батута, на най-бавното влакче, да мята топки и да лови патенца, ей такива кротки и безопасни занимания. Тва е положението. Smirk

# 207
  • София
  • Мнения: 35 107
Че, аз само на женски мотори се возя.
На мъжките не ми дават….. женските Joy

Аз съм си екстремна личност, май малко се очовечих напоследък


НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: ср, 02 авг 2023, 14:08 от Ms.Gorgeous

Общи условия

Активация на акаунт