Отговори
# 165
  • Мнения: 10 746
Всички комари са се събрали край Дунава, Хайче. Вчера видях три комара едновременно кацнали на единия ми крак, а бях с рокля до глезените, малко открито място имаше.
А представяш ли си, ако беше вдигнала роклята как щяха да та напитят, м ? Че и като я спуснеш остават под роклята Mr. Green

# 166
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Събрали са се покрай Дунава щот' нас не успяха да ни догонят вчера, много газ давахме по пътя за насам 🤭🤭🤭

# 167
  • София
  • Мнения: 35 195
Хайче, обявен е протест за Варна.

# 168
  • Мнения: 18 331
От темата за смешките:

# 169
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Хайче, обявен е протест за Варна.

Да, видях. Ще намина.

# 170
  • Мнения: 10 746
Какъв протест ?

# 171
  • Варна
  • Мнения: 36 714
За случая с обезобразеното момиче в Стара Загора. Има тема във форума.

# 172
  • Мнения: 10 746
Добро утро !
Слънце пече, неделя е, време за чистене. Допивам кафето и яхвам прахосмукачката.

# 173
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 007
Браво!
Аз това вчера го свърших. Днес ще релаксирам. Може да сготвя нещо зеленчуково, че напазарувах много чушки, патладжани, тиквички...

# 174
  • Мнения: 9 943
В началото на август внезапно разбираме, че сме си пропилели лятото... Но после се сещаме, че всъщност сме пропилели целия си живот и се успокояваме.

# 175
  • Мнения: 18 331
Морските, готова съм вече да ви сменя на вахта:

# 176
  • Мнения: 10 746
Лори , не ни показвай мачтата! Знаем къде искаш да се качиш, но за всеки случай си направи един Всерман Wink

# 177
  • Мнения: 18 331
Хич не искам никъде да се качвам. Дъщерята ме задърпа към тоя кораб, но аз й разказах подробно за "Титаник" и детето се отказа! Laughing

# 178
  • Мнения: 10 746
Това е некоректно отношение спрямо малкото дете !

# 179
  • Варна
  • Мнения: 36 714
Лане, да беше наминал и през нас с прахосмукачката...

Направо се скапах днес. Едвам вдигнах уморените герои от снощния купон с Васко Кръпката, че да съберат багажа и да си тръгнем. Карахме в жегата с пълни екипи, но пък си напълнихме и душичките, мотора пееше в ръцете ми, ви казвам. После оправях багаж, пускай перални, влачих нови мебели от Айко за стаята на детето и пак в жегата! След това наминах през офиса и няма да ви разправям моите какви са ги свършили за трите дни, докато ме нямаше, два часа оправях каши! Накрая отидох да си прибера детето от рожден ден, а тя не спря да говори, главата ме заболя. Прибрах се преди 20 минути и седнах да ям, защото се сетих, че не съм слагала нищо в уста от сутринта. Прахосмукачка...в някой друг живот явно.

Общи условия

Активация на акаунт