Отговори
  • Мнения: 15 317

ЮЛИ             
В КОПРИНЕНА  РОКЛЯ  НА  ТОЧКИ  - АЗ  СЪМ  ЛЯТО.  И  НЯМАМ ПРЕДЕЛИ. ОБЕЩАВАМ  МЕЧТИ  И  БЕЗСРОЧНОСТИ. САМО  В  ЮЛИ  СЪМ  ТОЛКОВА  СМЕЛА...

И  СЪМ  СКРИЛА  СЛЪНЦА  ВЪВ  КОСИТЕ  СИ, А  В  ПАЗВАТА  -  ГЪЛЪБИ  БЕЛИ. АКО  ИСКАШ  -  СВАЛИ  МИ  ЗВЕЗДИТЕ. И  БЕЗДРУГО  НАТАМ  СЪМ  ПОЕЛА...

ЩЕ  ТИ  ПИША  ЛЮБОВ  ПО  НЕБЕТО, ВСЯКА  НОЩ  ПО  ЕДНА  ДА  ПРОЧИТАШ. ЩЕ  ТИ  СБЪДВАМ  СЛУЧАЙНИ  КОМЕТИ.
НЕСЛУЧАЙНО  НА  МЕН  ЩЕ  РАЗЧИТАШ,

ДА  СЪМ  В  РОКЛЯ  НА  ТОЧКИ  ПРЕЗ  ЮЛИ. (И  ПОЧТИ  СЪМ  ПРЕКРАСНА,  ПРИЗНАВАМ.) НЕ  ЗАТВАРЯЙ  ПРОЗОРЕЦА,  ЧУ  ЛИ? ПО  ЛУНАТА  ЩЕ  СЛЯЗА.  ОСТАВАМ.

Мира  Дойчинова

Линк към старата тема.

# 1
  • Мнения: 6 383
Запис! Grinning
Красиво, Джасте! Kissing Heart

# 2
  • Мнения: 18 300
Честито вече истинско лято! Tropical Drink Бяха дъждове, студове, вече е ок. Sunglasses

# 3
  • Мнения: 9 871
Роклите на точки са ми непреходна любов Heart Eyes Една червена чака своя юлски дебют (почти като в стиха). А стиха ми е твърде подсладен ... извинявай Джасте и ти благодаря за темата Blush

# 4
  • BG
  • Мнения: 2 173
Чукам, влизам, гледам затворено? Кво става уе...

# 5
  • Мнения: 6 383
Почти ми хареса тоз стих, а това е рядкост за мен. Повечето са ми странни
Скрит текст:
Тук това: Ще ти сбъдвам случайни комети. Каквоо по ягодите? Joy
или захаросани. Само на Джастето харесвам аз стихчетата - премерени са. Grinning

Елифче, снимка с роклата ши чекам. Не я пази, подхващай я. Жега е вече. Grinning

Точките и райетата нещо не са за мен. Grinning Повече блясък ми трябва. Май. Joy

Последна редакция: ср, 05 юли 2023, 10:55 от ina.ina

# 6
  • Мнения: 9 871
Елифче, снимка с роклата ши чекам. Не я пази, подхващай я. Жега е вече. Grinning
Ей я снимката, ама на друга девойка. Както се вижда, трябва й ваканция (на роклята), та скоро ще е Grinning
Скрит текст:


Инче, блясъка да е в очите най-добре! Действа безотказно.

# 7
  • Мнения: 6 383
Eлифче, недоспивам и кат ми блесне слънцето в очите, сълзят понявгаш. Тва върши ли работа? Joy Мда, знам, че не върши. Блясъкът идва от емоции. Grinning
А за роклата - не ме карай да ти пущам снимки с мои рокли. Трябвало им ваканция ... не, не съм съгласна. Wink

# 8
  • Мнения: 7 947
Джасте, благодаря за красивия увод на темата Heart
Тони, казвай къде, кво става..

# 9
  • BG
  • Мнения: 2 173
Оооо, Анонимче, здравей...
Всичко е ок, животът е хубав. А, бе става.

# 10
  • Мнения: 7 947
чакаме лежерни, плажни моменти от теб, да ни разхладиш в жегите..

# 11
  • BG
  • Мнения: 2 173
Има, има...

Последна редакция: ср, 05 юли 2023, 14:05 от Tony34Al

# 12
  • София
  • Мнения: 35 107
Джастелина, свършиа си черната работа, на мен си оставила да ни осигуря веселата част на нещата.

Ко шъ пийм Mr. Green

# 13
  • Мнения: 451
Жин с много лед, малко тоник, малко сода и един-два резена лимон Sunglasses

# 14
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 892
Ае Наздраве!
Сангрия с много лед, нектарини и малко бренди... Tropical Drink

Общи условия

Активация на акаунт