Отговори
# 60
  • Мнения: 456
И аз тъй си оправдавам дефицитите Joy по социално приемлив начин
Ай като сте казали

# 61
  • Мнения: 6 615
А, Джаста, това е shuffle денс, не знам как му викате по вашему. Девойките по-добре го умеят.



Айде и малко селски летни увеселения

# 62
  • Мнения: 9 939
Мръсуват на плажа... то така всеки може ама някой трябва и да движи икономиката в тази жега.
Ми, движете, бе. Ний няма да пречим Joy Морето в шепа:

# 63
  • Мнения: 10 743
Морето в шепа, вода до колене ...

# 64
  • Мнения: 7 971
браво на вас морските..
Елиф, не са ти сбръчкани пръстите от водата, значи имаш да наваксваш с кисненето в нея..

# 65
  • Мнения: 9 939
Имам да наваквам едни 360 дни само Wink
Ааа, сбръчкани да не чувам, че сутринта  писах по темата 'е ли е бабичка жената 45+' Simple Smile)))

# 66
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 005
Ако не си с цял бански, всичко е наред Grinning

# 67
  • Мнения: 7 971
аз съм баба значи от малка, че от тогава много обичам цели бански да нося, докато се вихря в морето..

# 68
  • Мнения: 456
И? Кво реши комитета, бабичка ли е жената на 45+? Joy

# 69
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 005
Не бе, ти пък Grinning

# 70
  • Мнения: 15 363
Може и да е баба.. ако има внуци. Wink Grinning

# 71
  • Мнения: 7 971
и такива кокони познавам, на 38,40 станаха баби и забраниха внуците като проговорят да ги наричат "бабо", само по име да се обръщали...
друга жена пък стана едновременно майка и баба, свят шарен.. и тя не искаше да я наричат "бабо"
голяма обида явно е тази дума за някои..

# 72
  • Мнения: 15 363
Баба е дума като всяка друга.
Може да носи много умиление, обич, достойнство. А може и да бъде квалификация. Не е обидно да си баба, особено при определени години и при определени обстоятелства е нещо, което почти всяка жена иска да и се случи. Да е баба. Кофти е ако си "баба" на 20 Wink, на около 50 е нещо нормално да бъдеш баба (не по манталитет) на внуците си.  За другите си просто жена на 50 станала баба. Ако са умни и възпитани. Ако са простаци, "бабите" са им най малкия проблем. Техен. Не на "бабите". Иначе, да, една жена след определена възраст си е жена на определена възраст, може да не е баба, но е възрастна. Grinning Такъв е живота, децата стават младежи, а младежите възрастни. Жени, мъже, всички остаряваме, независимо дали имаме внуци или не.

# 73
  • Мнения: 6 615
Скрит текст:
Баба е дума като всяка друга.
Може да носи много умиление, обич, достойнство. А може и да бъде квалификация. Не е обидно да си баба, особено при определени години и при определени обстоятелства е нещо, което почти всяка жена иска да и се случи. Да е баба. Кофти е ако си "баба" на 20 Wink, на около 50 е нещо нормално да бъдеш баба (не по манталитет) на внуците си.  За другите си просто жена на 50 станала баба. Ако са умни и възпитани. Ако са простаци, "бабите" са им най малкия проблем. Техен. Не на "бабите". Иначе, да, една жена след определена възраст си е жена на определена възраст, може да не е баба, но е възрастна. Grinning Такъв е живота, децата стават младежи, а младежите възрастни.
Жени, мъже, всички остаряваме, независимо дали имаме внуци или не.

А, това не е вярно. Някои не остаряват.
Ето някои тук от клипа например. Няма да остареят никога.



(Promises - Cranberries)

И други познавам, които няма да остареят, даже са живи още Wink

# 74
  • Мнения: 9 939
"Тате, тате, глътнах малко пясък"
И плажният живот не е каквото беше  Joy
И други познавам, които няма да остареят, даже са живи още Wink
Джеймс Маклауд? Приятно ми е да се запознаем Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт