Спам тема(Юлски Отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.23г.

  • 10 971
  • 326
  •   1
Отговори
# 30
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
А в Софка пире яко

# 31
  • Мнения: 6 383
Исе, на колко градуса си? Joy

Родива, какво си правила точно? Grinning

Норе, то с мъка става. Grinning Колко тичаш? Grinning

Янче, как си? Grinning

Начии, кат гледам прогнозата за другата седмица и искам да съм на лед нейде.

Пънчи, завидях. Ама много.

# 32
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Исе, на колко градуса си? Joy

О, аз съм си топ, за щастие в некурортна дестинация Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 2 034
Инче, возихме се 5 човека на този диван. Обаче от подскачането по вълните явно доста сме се удряли един в друг без да сме се усетили в момента. То затова момчето ни пита дали ни болят краката, но ние не се усетихме веднага от целия адреналин.

# 34
  • Мнения: 9 822
Инче, тичам колкото мога, което в моя случай е 5 минути бърз ход, 2 минути тичане, ходене, тичане, ходене , тичане и така докато не ми излязат звездички пред очите Joy

Много се изложих днеска на една презентация, не мога и не мога пред хора да говоря. Толкова се ядосах, че си правих онлайн консултация с някаква психоложка, дали ще ми помогне каквото предложи, не знам, ама нещо трябва да направя с тея мои паники и притеснения и блокирания, то не може до безкрай като ученичка на изпит да го давам Rage

# 35
  • Мнения: 6 383
Rodiva, аз колко крещях на гондолата преди 3 години май ... не е истина, чак детето ме успокояваше. А преди доста години, демек кат млада, така бях свикнала ... дааа. Joy

Норче, същото правих аз миналата пролет ... докарах си и аз мускулна, нормално. Давай, ши успееш. Виж, за публиката ... не знам, не е лесно. Писмен изпит/форма ми е доста по-лесно.

# 36
  • Мнения: 9 822


Наздраве от парка! Направих си хубава разходка и си заслужих бирата, за другото ще го мисля, няма как да остане така Blush

# 37
  • София
  • Мнения: 2 034

Наздраве от масата до детския кът в хотела! Sunglasses

# 38
  • Мнения: 11 338
Наздраве от двора Simple Smile

# 39
  • Мнения: 35 968
наздраве от масата в хола



ходих в музея на пениса
звучи по-страхотно отколкото реално е
снимки - по обясними причини - по-семпли





# 40
  • Мнения: 11 338
Къде е тоя музей? Аз бех в Амстердам в такъв, беше интересно и забавно. На опашката (забележете опашката ....) за музея видях един мен с плетен пуловер и викам на моя: този ако не е БГ, отрязвам си главата. Еее още ми е на ранените главата, та значи, че съм познала Simple Smile Wink

# 41
  • Мнения: 35 968
и този е в нидерландия
прекрасно място, за което казваш "още два парка и съм вкъщи"
зашеметена съм от всичко тук, а съм обикаляла и доста други места из европа



с един приятел си правихме компания около поредното езеро





много грижа за всеки детайл, има дори стълбички за малките патенца



# 42
  • Мнения: 6 383
Уу, Бубе, все така да обикаляш и да ни пращаш снимки посли. Grinning Красиво е.

Браво и на останалите с фоткити. Grinning

Рейче, омрънка ли му светът на зъболекаря. Как си сега?

При нас има някви леки облачета и духа ветер. Ши са живеи. Joy Обачи май няма да се яде. Пенсии дават. Joy

# 43
  • Мнения: 11 338
Добър ден!

Инче, по мен ще има много рабУта....Head Band

# 44
  • Мнения: 6 383
Какво се е получило, Рейче? Или това е някакъв нов проблем? То и аз ходя от бая време. От едни странни оплаквания, та ми разбутаха 2 зъба ... йощ има за довършване. Просто всичко става бавно, с изчакване, дали е ок. Такова е.

Общи условия

Активация на акаунт