Спам тема(Юлски Отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.23г.

  • 10 973
  • 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 383
Мау. Коктейлите вървят добре след буря Sunglasses

то щот преди буря не фърфят ли Simple Smile
1 буря - повод, за 2 - дан говорим. Joy Исе, де сте бре? Grinning

Осмичке, как е племеникът? Grinning

Рейче, почвай вит. Д и В12. То е хубуу първо да ги изследваш, ама нали, щото при единици хора са нормални и аз затова така ти казвам.

# 16
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Потно, студено, със сламка, лаймче и ледчета. Що е то?

Скрит текст:

# 17
  • Мнения: 11 338
Рейче, почвай вит. Д и В12. То е хубуу първо да ги изследваш, ама нали, щото при единици хора са нормални и аз затова така ти казвам.
Ми аз тъкмо го спрях вит Д, пих го около 7-8 месеца Simple Smile Следя си го редовно.

# 18
  • Мнения: 9 822
Така, за сватбата да кажа. Богаташка, в имението на родителите, стотина човека, само роднини и гаджета на роднини. Това за контекст.
Шок 1 - няма ядене. На половин час минават сервитьорите с едни чаени чинийки с неща от типа на една скарида в лимонено къри и това е. По хапка на половин час и то всичко гадории.
Шок 2 - няма твърд алкохол. Бира, шампанско, шампанско-бира и вино. Всичко в чашки по 100-150 ми., та даже и бирата.
Шок 3 - ни една с червило, ни една с прическа, ни една с лак за нокти. Сто процента имаше и некъпани, а все богаташи. Всичкото мъже в светло и тъмно синьо, без изключения Joy
Иначе беше готино, всички говорят английски, всички пият като пубертети до припадане и ми беше много весело, само дето не мязаше на сватба хич.
Влюбена съм в новото гадже на големия брат на Пешо, а аз рядко си допадам с момиче, но е просто страхотна Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 11 338
Шокираща сватба викаш...дай да видим туй готино гадже на големия брат на Пешо.

# 20
  • Мнения: 9 822
Е аз не съм я харесала на външен вид, че да я снимам Joy

# 21
  • Мнения: 11 338
Е, нищо де!

# 22
  • Мнения: 6 383
Норе, давай снимки - с Пешо, с брат му иии ... така нататък. Булката поне не беше ли с грим и прическа? И как ше има некъпани ... божее, тез хора ... къде попадна, Норе? Joy

Исее, не казваш къде си, та дан додем и да ти изпиим пиянето ли? Wink

27 ухапвания от комари докат бера и ям диви ягоди. Това мий постижението от фчера. Joy Аа, и че в РЗИ-то минах веднагически. Голуем късмет. Grinning

Последна редакция: ср, 05 юли 2023, 09:21 от ina.ina

# 23
  • Мнения: 11 338
Халето я е страх да каже дека е да не и изпия пи4ието Simple Smile

Ех, Норче чакам и аз като Инчето снимки всекакви, то тъй по разказ нищо не мога да визуализирам Simple Smile

Мен мЪ боли зъб/зъби от 3 дни. Целото ми лице у левУ се е схванало. Това след чистене на зъбен камък. На зъбар съм чак в 16 ч.

# 24
  • Мнения: 6 383
Ох, Рейче, съчувствам. Гадно е, че ако се и притесняваш, съвсем. Да се оплачеш хубуу на зъболекаря, да направи всичко каквото се сети.

Абе, визуализирам аз - поляна, сичко разхайтено. Joy Ама снимката си е снимка. Grinning

Току-що, от 1 баба:
 - Аз питах за спирт, а бензин имате ли?

Flushed Rolling Eyes Thinking

Сигурно требеше да й отговоря - чекаме следобед със стоката ина цистерна. Ох!

То верно, че може да търсят йод-бензин, ама тя беше толкова категорична. Grinning

pilence2, съвсем спокойно можеш да пропишеш тук. Не сме много и не сме страшни. Grinning

Последна редакция: ср, 05 юли 2023, 11:54 от ina.ina

# 25
  • Мнения: 9 822
Не съм снимала, ама ако ми пратят по-натам ще покажа.

Два дена ходих да тичам, и днес като си изпуснах кутията с цигари едва успях да клекна да я взема, много съм зле Joy

# 26
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Утре ще си по-добре, Норче, не спирай тичането. Simple Smile
Аз не мога да тичам, ама доста ходене отмятам. Добре ми е така.

# 27
  • Мнения: 9 822
Хубаво да не спирам, ама не успях днес, че много ме болеше, но направих една дълга разходка на бърз ход вместо тичане, да не е съвсем мързеливо Blush

# 28
  • София
  • Мнения: 2 037
И аз днес съм посинена по краката от морския диван, а ръцете ми са в мускулна треска от стискането. Но си заслужаваше!

# 29
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Ибре дебре курорте...

Общи условия

Активация на акаунт