Спам тема(Юлски Отпускарски Спам!) - от 01.07. до 31.07.23г.

  • 10 968
  • 326
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 338
Инче, не ми се разправя.

Аз са прибрах и сега лека почивка ще си направя Simple Smile с лежане.

# 46
# 47
  • Мнения: 9 822
Завиждам Blush готино да си прекараш, Бубе!

# 48
  • Мнения: 35 968
прекрасно беше





Последна редакция: сб, 08 юли 2023, 02:22 от bubanka

# 49
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Отивам макло на ергенско парти ... кот можах напрайх, но шушумигата шса жени, Simple Smile

# 50
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Отивам макло на ергенско парти ... кот можах напрайх, но шушумигата шса жени, Simple Smile
офффф

# 51
  • Мнения: 11 338
Аз па чакам една приятелка да ми дойде на гости с преспиване Simple Smile ще се яде и пие таз вечер, а мен ме болят бУбите Simple Smile

# 52
  • Мнения: 6 383
От вчера


1 кавказка


Едни душици

# 53
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Тези дни тук се провежда българската версия на Мидалидаре. Разположението на града позволява и у нас да слушаме концертите. Е, не са световноизвестни групите, ама стават.
Иначе успяхме да видим част от изпълненията на Скорпионс и Юръп, синът ни работеше там по време на феста. Даже и подарък  на баща си взел. Покрай концертите мъжът ми поръча плоча на Юръп, харесват ми песните, подбрани са. Wink

# 54
  • Мнения: 11 338
Ние пък пихме фрапенце с Инчето до преди малко Stuck Out Tongue

# 55
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Днес морето тука е страшно. Остана 1/4 от плажа и целият къмпинг сме на първа линия Simple Smile Simple Smile

# 56
  • Мнения: 6 383
Да, да, видох Рейчето. Красива, свежа /не като мени недоспала/ и добра. Heart Eyes Доволна съм. Ама защо не ни снима сервитьорката, затова ме е яд сега. Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 15 317
И нас ни е яд. Мъ вий за селфи не сте ли чували, бре. Sunglasses Амаха с маха. Joy Сърдя ви се. Wink Grinning

# 58
  • Мнения: 11 338
Добро утро, банда!

Инче, беше ми много приятничко с теб! Kissing Heart

Джасте, споменахме те и теб. Ай другия път с нас Hug

Аз съм на бач, хич не ми се идваше .... ама додах....

# 59
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Днес стигнах до отговора на въпроса за живота, вселената и всичко останало... Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт