Мнения за неелитни училища след седми клас в София - Тема 7

  • 54 517
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 727
32ро може би? Предлагат stem обучение, което за моята дъщеря се оказва доста водещо при избора. Simple Smile
Ние се колебаем между 7мо и 32ро, паралелките  Софтуер и хардуер, кое да наредим по-напред?

# 16
  • Мнения: 2 068
Опитвам се да помогна на приятелка с момиче с бал 330 при удвояване, 346 при три бел и 314 при три мат.
Към момента съм набелязала следните училища :
С добри прогнози - ПГ по телекомуникации, 2-ро, 33-то, но то е далеч, 138-мо.
На кантар евентуално-  125-то, 127-мо
Малко вероятно - 33-то, НФСГ, 1, 7-мо.

Можете ли да ме насочите към някое друго, което заслужава да се разгледа при условие, че ще се пътува от Младост?
Имате ли отзиви за ПГ по телекомуникации, паралелката Приложно програмиране - икономист - информатик?

Имам колежка, на която детето й е в ПГ по телекомуникации в паралелката с икономика. Много е доволна, но само това мога да кажа. Моят син е в  ПГАВТ Попов и съм много приятно изненадана от училището и от учителите. Имат извънкласни занимания, гостуват лектори от различни фирми. Имат еко клуб, ученически парламент, който е доста активен. Отбелязват различни важни дати като световния ден на книгата и др. По спомени мисля, че училището имаше партньорство с НБУ и с ВУ по телекомуникации. Близо е до спирка на метрото.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 51
Здравейте😊,
Може ли мнение за 21 и 47?
Благодаря ви!🌺

# 18
  • София
  • Мнения: 12 231
Благодаря, довечера ще разгледаме предложенията с приятелката ми и детето и ще ги  обсъдим.

# 19
  • Мнения: 486
Гита Ог, дай някакви отзиви за 23то? Среда, учители, база?

Близо минават и 72, 404, 11.
Това, което написах, са ми всичките отзиви Simple Smile. В крайна сметка е в 138-мо с китайски.
Почти безобидн@, да има и трамваи, и други автобуси, но от Младост е авт.305.
Синът ми е в 23-то СУ - профил "Предприемачество", с първи език Английски и втори - Италиански. Училището е много добро като база. Кварталът е добър.Има много млади учителки. Оценки се пишат само за знания. Затова не е цъфнал с успеха. Дисциплината на класа в час не е много добра, доколкото ми е казвал, но проблемът отново не идва от учителите. Хората се стараят. Италианската паралелка е с интензивно изучаване на езика и втори език - Английски. Влиза се с утроена оценка по БЕЛ. Тази година доста деца от нея са получили награди за отличен успех. Другите две са разширено изучаване на Английски и втори език - Италиански. Влиза се с 2хБЕЛ, 2хМат.

# 20
  • Мнения: 1 138
Благодаря, довечера ще разгледаме предложенията с приятелката ми и детето и ще ги  обсъдим.
138- мо с китайски е добро или да гледа 12 с френски .( погледнете баловете ) с 3 Бел са училищата и така има повече шансове.

# 21
  • Мнения: 24
Моля,споделете мнения за 157 ГИЧЕ.

# 22
  • Мнения: 22 908
Здравейте😊,
Може ли мнение за 21 и 47?
Благодаря ви!🌺
И аз се интересувам от 21-во.

# 23
  • Сф
  • Мнения: 10 666
119-то? До метростанция Жолио Кюри.
Нисък е тоя бал по принцип за там . Внимателно да сметне всяка паралелка за всеки случай, че има разлики в балообразуването.
И аз помагах на приятелка Simple Smile днес.

# 24
  • Мнения: 457
Здравейте😊,
Може ли мнение за 21 и 47?
Благодаря ви!🌺

47-мо трябва да е от крайните варианти. Слаб директор, посредствено обучение, кофти среда.

# 25
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 003
Моля,споделете мнения за 157 ГИЧЕ.
В предната тема в последните страници беше многократно сповенавано. Ползвайте търсачка, бе хора Simple Smile

# 26
  • Мнения: 40
Опитвам се да помогна на приятелка с момиче с бал 330 при удвояване, 346 при три бел и 314 при три мат.
Към момента съм набелязала следните училища :
С добри прогнози - ПГ по телекомуникации, 2-ро, 33-то, но то е далеч, 138-мо.
На кантар евентуално-  125-то, 127-мо
Малко вероятно - 33-то, НФСГ, 1, 7-мо.

Можете ли да ме насочите към някое друго, което заслужава да се разгледа при условие, че ще се пътува от Младост?
Имате ли отзиви за ПГ по телекомуникации, паралелката Приложно програмиране - икономист - информатик?
Ако е близо до метро и 134 вижте. Ние като резервен вариант се колебаем за него. Препоръчаха ни го, но не иска да учи иврит. Също 105, 55?
119 също е добро. Там сме в момента и ще го пишем пак, но по-назад заради модата да се сменя училище и нежеланието да се учи руски.
За икономическата паралелка може и да и стигне бала.
Някой беше писал 32 и 7 . Там няма да и стигне бала, но не пречи да ги пише. Иначе аз съм  32 и после 7мо.

Последна редакция: пн, 03 юли 2023, 20:38 от Ani_Ri

# 27
  • София
  • Мнения: 813
32ро може би? Предлагат stem обучение, което за моята дъщеря се оказва доста водещо при избора. Simple Smile
Ние се колебаем между 7мо и 32ро, паралелките  Софтуер и хардуер, кое да наредим по-напред?
И аз се колебая за тези 2 училища, езиков профил обаче.
Моля за мнение каква е актуалната ситуация в 127 СУ? Има противоречиви мнения, бала е сравнително нисък, но лактацията е добра за нас.

# 28
  • Мнения: 445
Здравейте! Интересуват ме мнения за Ломоносов, и то по-конкретно за момиче. Моята девойка се ентусиазирала да учи очна оптика там, но ме притеснява дали не е "мъжко" училище, ако мога така да го нарека. Също така се интересувам и от мненията, като цяло за това училище, тъй като информацията е доста оскъдна.

# 29
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте! Интересуват ме мнения за Ломоносов, и то по-конкретно за момиче. Моята девойка се ентусиазирала да учи очна оптика там, но ме притеснява дали не е "мъжко" училище, ако мога така да го нарека. Също така се интересувам и от мненията, като цяло за това училище, тъй като информацията е доста оскъдна.
Ох, защо не мога да убедя моята да кандидатства там!
Единственото на Балканите училище с тапия "Очилар". От години дори лекари карат лицейната му форма, защото по закон право да има оптика има само човек с такава диплома. Офталмолози, за да имат оптика, си доучват на стари години там (поне така беше преди време) ... Да го пише без да се замисля! Трудно ще ѝ е. Но пък ще е защитена Simple Smile Преди 20-тина години преподавах там за 2 години философия ... Момчетата не даваха "косъм да падне" върху девойките в клас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт